Kas Kilo ile alakalı mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve quakez tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. quakez

quakez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 16 yaşında 1.85 boyunda 67 kg ağırlığındayım.yaklaşık 3 aydır Fitness yapıyorum vücudumda çok hafif değişimler oldu kol kasım hiç olmadı gibi benim yapıtında bi arkadaşım beden ve boy ölçülerimiz aynı olmasına rağmen onun kasları benkinin iki katı oda Fitness ı 3 aydır yapmakta benim sorum benim neden kaslarım bu kadar hızlı çıkmıyor ve kollarım neden gelişmiyor

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Senden daha iyi beslenmistir belki daha agir calisip daha cok dinlenmistir.oncelik olarak beslenmenizi gözden gecirin ve zayifsiniz sanirim kilo almaya bakin derim ben :)

Lorethlorien ve columbu bunu beğendi.
  3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kas kilo ile şöyle alakalı. dün ninja türkiyede bir sporcu çıktı, belki 1.75 boyunda falan, 98 kilo. ama gayet güzel fiziği var. peki spor yapmamış bir insanın, boyundan 23 kilo fazla halini düşünebiliyor musunuz? resmen obez diye karantinaya alırlar adamı. ama spor yapınca, o kilo insanı o kadar güzel gösteriyor ki...

HushMoney ve columbu bunu beğendi.
  4. quakez

quakez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    valla kilo alma konusuna gelindiği zaman benim için çok zor bişey kilo almak,ben ne kadar yersem yiyim kilo alamıyorum her 2 saatte bir yemek yememe rağmen yaşımdam mütevvellit metabolizmam çok hızlı çalışıyo hemen yediğimi sindiriyorum. Fıtness daki hocamda bana sen fıtnıssa 1-2 yıl boyunca durmadan devam et her spor yaptıktan sonra da normal yediğin yemekten biraz daha fazla ye kilo alırsın demişti bakalım şimdi de onu denicem o nasıl olucak :D cevap veren arkadaşlara da teşekkür ederim. :D

5. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    yiyorum kilo alamıyorum diye bişey söz konusu olamaz demekki cok yedigini sanıyosun az yiyosun sadece basit bişey var kalori arttırıcaksın günlük harcadıgın kaloriden 500 yada daha fazla kalori alıcaksın ki kilo alabilesin her iddasına varım ki günlük harcadıgın kaloriyi geçemedigin yada yeteri kadar geçmedigin için alamamışsındır iyi forumlar :)

6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    çok yemekten kasıt nedir? mesela geçen bir arkadaşımız, bir oturuşta yarım ekmek bitirebiliyorum, demişti. yarım ekmek bazı kimselere göre çok yemek olabilir ama, bana göre çok yemek biraz daha farklı. mesela bir oturuş da ben 2 ekmek yiyebilirim. ben bir oturuşta 1 bütün ekmek ile 1 bütün tavuk bitirebiliyordum. çok yemek böyle olur. bu kadar yemekle gel de kilo alma :)

Sayfayı Paylaş