karnım kollarım zayıflasın diye carnitin içiyorum komple eriyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve heycan tarafından 6 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. heycan

heycan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ya komple eriyorum ya komple şişiyorum ya ben :( kilo almak ıstıyorum göbegım hemen cıkıyor karın calısıyorum bacaklarım zayıflıyor. erkeklerın onerısını dınlıyorum kollarım rambo gıbı oluyor bı kollarımla gobegımı ıskelet olsun dıyorum bacagımda ıskelet oluyor dengeyı bulamıyorum bı senede bı mılyon cesıt vucudum oldu :( zayıflıktan ölcem hala gobegım bıderı bı kemık olamadı tam oluyo bakıyorum kalcam sonmus . ıkı gunde bır squat bacak falan yapıyorum proteın tozuyla kılom kadar kaldırıyorum suan ( 12 10 8 6 4 yapıyorum 15 kg dan 45-50 kg a kadar ) agırlık kaldırırken zayıflamayım dıye yıyıp gıdıyorum ustunede cıkolata yıyorum yıne zayıflıyorum uc gun kendımı toplayım dıyorum hop gobek cıkıyo bu niye yaaa . ölüm diyetine gırsem ıskelet olsam sonrada proteın ve karbonhıdrat tozu kullanarak tekrarmı gelişmeye calıssam napsam ben napsammm 15 gundur yapmıyorum spor bır gram bısey degısmedı ne kılo aldım nede verdım ıstahımda yok hıc yemıyorum nerdeyse artık :( bu arada hoca sen zayıfsın ıcme carnıtın dıyo :(

2. undencem

undencem Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yaş boy kilo nedir ? Anne baba kardeş ve akrabaların vücut yapısı nasıl ?

3. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Beslenmene biraz daha onem ver .. Yeme demiyorum ama saglikli ye cikolatayi falan da abartma.. Normal antrenmanina devam et ve guzel beslen hem bacak bolgen zafiylamaz hemde karnini eritirsin guzel bi antrenman + brslenme programi ile

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Yıllarca forumda söylendi ama tekrar söyleyelim . Bölgesel zayıflama yoktur . Genetik olarak kiloyu alacağınız ve vereceğiniz bölgeler sıralaması vardır. Yani a kişisi genetik olarak bir kişi karın bölgesinden kilo alabiliyorken b kişisi bacak bölgesinden alabilir . Bu tamamı ile sizin genetik yapınız ile alakalı . Bu yüzden düzgün bir diyet listesi ve cardio çalışması yapmalısınız .

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  5. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Kendiniz de soyluyorsunuz zaten. Ya ac kaliyorsunuz ya cikiolata yiyip gidiyorsunuz vs. Istikrar yok. Vucudunuzun tepkilerine gore hareket ediyorsunuz. Vucut da yediginiz yiyeceklerin tepkisini ertesi gune hemen vermiyor tabi.

Sistemli calismaniz lazim. John'un dedigi gibi bir beslenme programi sart. Duzenli antreman, duzenli olcum. Duzenli dinlenme.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş