Kanat sırt

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body_ tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 ayda barfiks , dips ve dumbell hareketleriyle kanat kası çıkarmayı denedim. Yatılı okuduğum için sadece hafta sonları uyguladım bunları. Sonuç resimde..

Sizce iyi mi ? Şu an ki hedefim 4 tanesi belirgin olan karın kaslarımı six pack düzeyine getirmek. Kilo 50-51..
    Yaş 16.5
    boy 1.66

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 14 Nisan 2012
  2. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım çok zayıfsın kolların kötü duruyor birde sırf kanat kası yapıcaksında ne olucakki vücut bir bütündür ayrıca eski halinide bilmiyoruz nasıl yorum yapabiliriz ?

Body_ ve dkemre bunu beğendi.
  3. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    goldeno arkadaşıma katılıyorum kanat yapıcam derken göz çıkarma ;) kolların çok zayıf ve omuzların biraz değişik duruyor. Bence haftasonları yapabiliyosan vücudu tümden çalıştıran hareketleri yapman en idealidir.

Body_ bunu beğendi.
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Dips göğüs ve tricepslere etki eden bir harekettir kanat geliştirmekle bu hareketin alakası nedir ?

Ayrıca artık tek bölge gibi saçma çalışma durumlarını aşın artık . Sadece kol yapıcam , göğüs çıksın yeter gibi spor mentalitesine aykırı düşüncelerden sıyrılıp doğru düzgün idmanlar yapın.

Body_ ve mista bunu beğendi.
  5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    1ayda bu kanat iyi bence ama diğer bölgelerin olmadığı için çok kötü duruyor 2 ay yapsaydın tüm bölgeleri yapsaydın çok daha güzel bir vücuda sahip olurdun

Body_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş