Jake Tyler - Bacak Günü

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Jake Tyler tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba arkadaşlar ;

Sürekli olarak antrenman günlüğümde yazı yazıyorum fotoğraf paylaşıyorum. Forumun büyük bir kısmı antrenman günlüğü bölümüne girmiyor bile bende bugün ki bacak antrenmanımı video çektim ve paylaşmak istedim. Yapıcı her yoruma açığım. Hareketleri yanlış yapıyorsam belirtmeniz yeterli olur. Zaten her antrenman öncesi yapacağım hareketleri izliyorum ancak hata illa ki oluyor. Çok uzatmadan videoyu paylaşıyorum.

İzleyen herkesten yorum bekliyorum :) iyi kötü hiç fark etmez yeter ki bu sporla ilgili güzel bir muhabbet çıksın ortaya.
    Herkese iyi seyirler.
    İyi geceler.

Bu arada herkesi imzamda bulunan linklerden Antrenman günlüğüme bekliyorum ;)

NowFear3, Lorethlorien ve egemennn bunu beğendi.
  2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Abi kalflar en sikintili bölgem benim super set yapiyosun sanirim nasil iyi mi ? Guzel bi bacak antrenmani olmus tebrikler

Jake Tyler bunu beğendi.
  3. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Benim calflar ortada yok gibi bir şeydi son üç aydır calf hareketlerini ve çoğu hareketi finalde bekletiyorum yani videoda belli zaten kasılmış bir şekilde bir süre durunca çok daha iyi çalışıyor. Birde haftada iki gün çalışmanı öneriyorum. Bununda çok büyük faydasını gördüm.
    İyi geceler.

egemennn bunu beğendi.
  4. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    ben dumbell langues yapıyordum siz barla yapıyorsunuz
    ben 5 kg lik dumbell a bile yapsam onları her adımdan sonra kramp giriyordu öyle bi durum söz konusumu acaba sizdede?

5. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Leg extension da ayaklarınızı asimetrik konumda tutmuşsunuz.Bu sağ sol dengesizliğine ve sakatlıklara sebebiyet verebilir dikkat etmenizi öneririm.

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Squatta ilk 3 tekrar güzel derinlikte başlamış ama sonrasında çok yukarıda kalmışsınız. Tebrikler gene de, güzel antrenman.

7. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    abi squat kalça büyütür diyorlar benim de kalçam olması gerektiğinden büyük gibi bu yüzden yüksek ağırlık girmiyorum. yüksek ağırlık girersem daha da büyür mü?

8. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ; ben hiç lunges yaparken kramp yaşamadım ancak düşer gibi oluyorum zaten.. barda denge daha iyi oluyor. İyi günler.

Selamlar ; bende videoyu çektikten sonra fark ettim. daha önce böyle şeyler yapmadığım için ayaklarım düzmü diye hiç bakmıyordum tabi. Bundan sonra çok daha dikkatli olacağım. İyi günler.

Selamlar ; aslında o kiloyla o tekrarı rahatlıkla ilk 3 tekrar gibi yapardım ancak hem ramazan biraz güç düşüşü yarattı. Hemde genel olarak tekrar sayıları arttığı için çok yoruluyorum. Ancak bundan sonra ilk 3 tekrar gibi olacak ağırlık seçeceğim. İyi günler.

Selamlar ; farkındaysan kalça olayında sıkıntılarım var. Yani vücuduma göre baldırlarım ve kalçam çok büyük duruyor. Ancak bu yüzden üst vücudu geliştirecek en önemli hareketi yapmamazlık yapamam. Her bölgenin hareketleri var ve oranında küçültme hareketi mevcut. Definasyon sonrası çok sırıtırsa bende oraya özel bir antrenman uygularım. Ancak büyütüp büyütmediği konusunda bir fikrim de yok. İyi günler.

Herkese iyi günler arkadaşlar , mesajlarınızı bekliyorum.

Lorethlorien ve NowFear3 bunu beğendi.
  9. mst_mysterious

mst_mysterious Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
  10. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Deadlift de squatta 110 kilo.. Ramazan öncesi squatta 140 kilo videodakinden çok daha nizamisini yapıyordum ancak uzun süre yemek yemeyince bu şekilde geriliyor insan..
    İyi günler..

mst_mysterious bunu beğendi.
  11. lÖZTÜRK

lÖZTÜRK Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    iyi günler bence güç olarak güzel bi konuma ulaşmışsın,parçalama dönemine geçip ilerledikten sonra vücudun gayet iyi olucak,başarılar;)

Jake Tyler bunu beğendi.
  12. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Çok teşekkür ederim böyle güzel yorumları gördükçe çok daha sıkı sarılıyorum bu spora umarım hepimiz istediğimiz yerlere ulaşırız.
    İyi günler.

13. lÖZTÜRK

lÖZTÜRK Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Sendeki gibi azim olsun herkes ulaşır iyi günler.

Jake Tyler bunu beğendi.
  14. aposmapos

aposmapos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    squat hareketinde son tekrarlara doğru eğilmeniz oldukça azalıyor ağırlığı yada tekrarı düşürmenizi öneririm :) ayrıca sadece tavsiye walk lunge hareketini ben dumbellar kullanarak yapıyorum şunu diyeceğim gördüğüm kadarıyla dizlerinizi 90 derecelik bir açı ile açıyorsunuz ki genelde herkes öyle yapar ancak ne kadar fazla açılırsa ben elimden geldiğince açıyorum bacağın özellikle iç kısmını çok iyi vurmuş oluyorsunuz ayrıca bu sayede daha az ağırlık altında kalmış buluyorsunuz

15. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Yukarıda yazdığım gibi squat'ın bozulduğunun farkındayım ancak kötü oldu diye paylaşmamak olmazdı o kadar çektik videoyu :) lunge konusunda bende çok açmak istiyorum ancak salon yeterli değil , dışarıda bir video çekmeyi planlıyorum o zaman hem 40 kilo alırım üstüme hemde çok açmaya çalışırım.
    Herkese iyi günler :)

16. Necip alperen tuğan

Necip alperen tuğan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    salon biraz ufak geldi bana:) dediğin kadar varmış. demotive olmaman gayet başarılı bence.
    benim salonda sadece ağırlık olan yer 50mtx10mt.
    ben deadliftte biraz daha aşağı indiriyorum barı, belim sonraki gün hafif ağrıyor. acaba ben mi yanlış yapıyorum?

17. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Salon degisme sansim olmadigi icin motivasyonumu bozmasina izin vermiyorum. Deadlift konusunda dogru olan senin yaptigin bel dumduz olacak. Video heycani ile cogu dogru yaptigim hareketi bozmusum. Hatasiz kul olmuyo. Bel agrisi belini kilitlemedigin icin olabilir arka omuz calisiyormus gibi dimdik egilip kalkmaya calis. Videoda ben baslarda oyle yapiyorum sonunda bozuyorum. Ilgin icin tesekkurler.
    telefondan yazdigim icin yazim hatalari icin ozur.

iyi geceler herkese

Sayfayı Paylaş