itiraf edelim - rahatlayalim (beslenme ile ilgili)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ayaz tarafından 9 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 343 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ara sıra çikolata bisküvi baklava yaş pasta yiyorum

2. enqn

enqn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    itiraf ediyorum amca oğlunun vucudunda bi tane kıl yok onu kıskanıyorum bu sebepten ötürü malesef vucuttaki kılları gördükçe insanın çalışası gelmiyo hiç ya :) koskoca tıp kökten bi çare bulamadı bu işe ya :D aslında varda pahalı işte neyse ben genede itiraf ettim :)

3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Sen intihara kalkışmıssın D.wold:D 18 dilim pizza, 2büyük boy kola, 1 tabak makarna, 2 tabak çorba, 1 bardak meyve suyu, kaşar ve lor peyniri, hemde definasyondaki yani küçük mideyle, helal olsun ne diyeyim ama hayatta kaldığına şükret bencehyper_

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Vucudu sasirtmak lazim ara sira D.Wolf :). Afiyet olsun, cok iyi yapmissin. Aslinda bu aklima ilginc bir soru getirdi. Bir insan bir gunde ya da bir ogunde en fazla kac kilo alabilir? Sonucta 30-35 gr proteinin fazlasi atiliyor demeyi biliyoruz. Karbonhidrat ve yagda durum nedir acaba?

5. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    benim metabolizma hızım gerçekten cok yüksek...istedigim an , sadece günde 7 öğünün 2 ögününü karbo alıpta hiç cardio yapmadan cok rahat kilo verebilen bir yapıya sahibim..

pizzalara gelince, ince dilimli pizza oldukları için cok kolay yeniyor, ee tabi biraz da zaman gerekiyor:)...yanında, hardal olsun, sadece acılı ketçap ile çok kolay gidiyor aslında...benim bazen , canım cok karbonhidrat çekiyor...o yüzden her hafta 1 günde olsa 1.5-2 porsiyon pide yemeye çalışırım..

aneximandros, bu soruyu bende düşünürüm hep..ama şöyle birşey söyleyebilirim sana aneximandros...ben sabahları 500-600 gr patates haşlarım ve ondan önce 12 yumurta byeazı yerim...onları yedikten sonra vücudum hiç rahatsız olmuyor...eger yedigin şey, düşük yag oranına sahip, saf karbo ürünü ise, pek te dışkı sorununa yol açmıyor...başka örnek olarak ta 2 tabak makarna üst üst e yedigimde ,vücudum kabul etmiyor onu..max 1.5 tabak alıyor vücudum nedense...1.5 tabak makarnada=180-190 gr pişmemiş makarna=150 gr karbo gibi birşey yapar...ama patatesin 100 gr ında 20 gr karbo var ve cok kaliteli bir karbo...onda 500-600 gr yedigide hiç bir sindirim sorunu olmuyor...bene vücuda göre değişir bu kavram, ama %100 verim için bir oturuşta max 120 gr karbı gibi bir sayı var aklımda...

bu arada ne zaman bir gün karbı alımını artırsam , hani pizza veya pide yesem ek olarak, ertesi gün acayip güçlü oluyorum antrenmanda..kollarım acayip glikohjenli oluyor..vücut hakkaten de şaşırıyor, ama protein alımında böyle birşey söz konusu değil..günde 350 gr da pro aldıgımı bilirim, asla ve asla güç artmıyor bende pro miktarı artsa bile...

Son düzenleme: 2 Ağustos 2008
    Azi ve aneximandros bunu beğendi.
  6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Hiç kaçamak yapmadan diyette 17. günümdeyim. İtiraf ediyorum şeker yemeyi bile düşünüyorum.

7. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes çok yediğini itiraf etmiş, bende tam tersini yapıcam:D
    İtiraf ediyorum, son bir haftadır 2 saatte bir 20-30gr protein almama rağmen son oniki saattir sadece 20 gr protein aldım ve daha uzun bir süre öyle olacak gibi duruyor:D

8. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    göbegimden ve kalcamdaki yaglardan nefret ediyorum.ama az önce evde yemek olmadigi icin pizza yedim çok az ketçap mayones koyup.harbi salagim yani.

9. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün bir künefe, bir dilim pasta ve tavuk dürüm yedim. İyi giden bir diyeti böyle bozdum. Ancak çok yemediğimi düşünerek kaldığı yerden devam ediyorum:D

10. Crusadertr

Crusadertr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alın bendende bı itiraf 6 haftadır dıyetteydım ayaz ın actıgı topige rastladım dun gece baklavalar ıskenderler borekler okuya okuya cnm cekdı gıttım gece 2 porsıyon ıskenden ustune kunefe ustune dondurma ustunede annemın yapmıs oldugu mukemmel keki yedim:(((

11. kıtalı

kıtalı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb benim itiraf konum sol gögsümün digerine göre küçük olması bu durum benim çok canımı sıkıyor acaba bunun bi çaresi varmıdır yardımcı olursanız size çok dua ederim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

12. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kitali simetri ile ilgili basliklar var forumda,bunlar isine yarayacaktir.

Azi ve diez bunu beğendi.
  13. udoka

udoka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Henüz eyleme geçirdiğim bir kaçamak söz konusu değil ama dün gece rüyamda kendimi bir elimde çilek reçeli bir elimde tatlı kaşığı ile gördüm,zaten sabrımın sonlarındayım öyle bir bozucam ki geri dönüşü olmayacak gibime geliyor..

14. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Hepimizin korkulu rüyası yemek olmuş cidden.

topiğe girmeden önce ben de yemek itirafı yapmayı düşünüyordum ama artık gerek kalmadığını sanıyorum. Hepimiz aynıymışız meğersem ya. Bak sevindim bu işe : )

Hadi girmişken yazayım..

1 tabak kremalı makarna + püre + 400 gr tavukla başladım.

sonraaa 2 x 3er toplu dondurma üstüne starbucksdan 1 vanilya whip cream bol yağlı sütlü : ) 1 bol çikolatalı muffin bi havuçlu kek 1 sütlaç 2 tane büyük acıbadem.

Afiyet olsun oh.

15. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    itiraf ediyorum body yaptıgımın ilk ayı 115 kg bench press yaparken altında kalmıstım xD napıyım salondakıler ole basıt yapıodukı bende ole sanmıstım :) neyse velhasıl artık 125 e kadar cıkabılıyorum :) bodydekı 1.senemın sonu :)

Available bunu beğendi.
  16. qwerttytuopas

qwerttytuopas Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Coder
    Yer:
    istanbul / b.evler
    itiraf ediyorum saat 01:20 civarı yaklaşık 200gr kuru pasta yedim. pişman değilim çok güzeldi :D ama uzun bi süre yemem bundan sonra.

17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ivandrago başlık yemek kaçamakları ile ilgili dikkatli okursan..nekadar bastığınız ile ilgili değil..

18. kyzer soze

kyzer soze Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    3 senedir çekirdek(çiğdem izmirliyz napalm) yiyemiyorum sivilcelerim yüzünden yasak . anasızlık babasızlık ama illede çekirdeksizlik .. çok severdm yaa . bide yarışmalara hazırlandığım için bira içemiyorum :(

19. turkesh

turkesh Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İtirafımın neresinden başlamasını bilmiyorum. Her gün diyeti bozuyorum. Her sabah yeniden başlıyorum.:)

20. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    tatlıya karşı koyamıyorum. :( ve her türlüsünü seviyorum; kurabiyeler,kekler,pastalar,şireli tatlılar,sütlü tatlılar :) her hafta "tatlı yemeyeceğim bu hafta"diyorum . ama pastane,tatlıcı,dondurmacı görünce kendimi kaybediyorum :D hepsi de evime yakın işin kötüsü. yağlı yemem,ekmek çok yemem,kilom normal,ama bu tatlılar yüzünden, çektiğim mekikler istediğim etkiyi yaratmıyor.

Sayfayı Paylaş