itiraf edelim - rahatlayalim (beslenme ile ilgili)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ayaz tarafından 9 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 343 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    1 haftadır fabrıkada gece vardıyasındayım ve her gece sabaha kadar 2 lıtre kola içiyorum.içtıkten sonra acayıp bır kasılma meydana gelıyor.butun olculerımde artış hıssedıyorum (bel bolgesı ağırlıklı olmak uzere) :)

Azi ve Efrahim bunu beğendi.
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Benim 1,5 pide ile bir anım olmuştu hamur işi yemem fakat çok met ettiler diyarbakırda bir iş için bulunmuştum öğrencimde diyarbakırlı olduğundan 4 kişi pide yemeğe gittik

öğrencim yarım pide istedi arkadaşı çeğrek istedi diğer arkadaşı yarım istedi bende içimden dedim yarımla ısınma bile olmaz :) neyse garsona dedim bana 1,5 garson şöyle bir baktı 1,5 mu dedi dedim evet peki dedi birazdan uzun bir pide geldi gelirken baktım içimden dedim bu 1,5 pide zor biter :) neyse pideyi öğrencimin önüne koydu dedim o 1,5 benimdi yanlışlık oldu

garson dedi hayır beyefendi o yarım

meğer orada metre ile satılıyormuş gerisini anlatmayayım :D

Pollysad, Available, Azi ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  3. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    ben hala bira içiyorum ya :lol: mazeretim var ama...

4. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    s

ne yapalım ya ınsanı zorla tesfik edıyolar bundan 1 hafta once bır sunnet dugunude ıdım kendımı zor tutudum yemedım yemedım
    melketde ıdık
    annemlerden bır gun evvel eve geldım
    ve kendımı direk tandııgm bir kebapcıya atdım 1.5 adana 1 lahmacum ayranla 15 dakkada allah rahmet eylesin oldu :9 ne yapak ya adamı zorla tesfık etdıler :D

5. ACAYİPİNSAN

ACAYİPİNSAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bodrum
    araba mahfoldu

arkadaşlar bende üzücü bir olayı itiraf edicem ama bu olayda giden bir dondurma yada iskender deil babamın çalıştığı şirketin arabası hemde ön tampon.

Şirkette geziyordum ve bir baktım karşımda anahtarı üzerinde bir münübüs babamların şirketinin servisi yani.çalıştırdım yokus aşagı sürdüm ilk önce.çok güzel geldi devam ettim ve bir baktımki bekçi arkadaşlardan biri geliyo motoruyla.motoru okadar çok ses yapıyorki bu gelenin bekçi erdoğan abi olduğuna anlamamak mümkün deil bodrumun en kötü motoru ondaydı.ve hemen münübüsü garaja park edeyim dedim.garaj kücük arabalar içinmiş münübüsün üstü suanda hurda öylece bırakıp kactım münübüsü ve suan bu olayı kim yaptı arıyorlar ve bende saklanıyorum.arabada sigara paketim kaldı en cok ona yanıyorum daha yeni almıstım.
    saygılar... :D :D :D

6. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    o ne abi öyle, flexor abi...

mümkünse gerisini de anlatır mısın? hakikaten 1.5 porsiyon 1.5 metre mi oluyor? peki fiyatı nasıl? çok olduğuna göre ucuz olmalı? ve hepsini yiyebildin mi? yoksa, kalanı paket mi yaptırdın?
    saygılar... ;)

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Garson en son benim pideyi getirdi sebebi uzun oldugu için geç pişmesi

uzun tahta kurek vardır bilirmisiniz bir baktım bide geliyor diğer şef garson abi masaları birleştirelim isterseniz dedi :)

valla dedim anca 3/1 yerim gerisini paket yapınız dedim ve 2 gün boyunca pide yedim

Available bunu beğendi.
  8. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    :D :D

9. fedor emelianenko

fedor emelianenko Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    en utandığım şey spora ilk başladığımda , shoulder press(makine olan) a girince en az ağırlıkta bile setin sonunu getiremediğim için aleti salon kalabalıkken atlamamdı. şimdi 100 lbs basıyorum çok şükür.

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    itiraflar yemeklerle ilgili

11. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Yillar önce actigim baslik ( :) ) malesef tekrar lazim oldu ..

Dün gece bir arkadasin verdigi veda partisinde inanilmaz derecede ipin ucunu kacirdim.

Önce bir büyük canak cipsi tek basima bitirdim. Sonradan ögrendim ki o canagin icine 2 paket cips koymuslar.
    Sonra olan oldu artik dedim bi kekin ucundan tattim. Aman Allahim, o ne kekti öyle.. Badem ezmeli cikolata kapli.. Sonra kasla göz arasi hepsini süpürdüm.. kekin paketine baktilar sonradan benim istegim üzerine, kek tam 400 grammis .
    O saatten sonra artik geri dönüs olmazdi .. Yer fistigina saldirdim ve kuru kuru gitmiyor diye bolca visne suyu ictim yanina..
    Bugün bütün gündür acayip bir mide sancisi cekiyorum.. daha bir gram karbonidrat koymadim agzima.. acayip pismanim ama artik önümüzde ki maclara bakacaz..

saygilar

Available, Juggernaut, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    valla benmde 2 gün önce başıma geldi bir yemek macerası:D...definasyonda oldugum için artık karbonhidratı deli gibi özlüyorum ve o gün de birkaç arkadasımla dışarı çıktık birşeyler yemek için...ama o gün antrenmandan cıkmış ve yemegimi fln herşeyi yemiştim...arkadas pizza hut a gidelim dedi..sınırsızda yarışalım mı dedi:D...ama biliyor benm definasyonda oldugumu ve hırsıma yenik düşecegimi de tahmin ettiği içn böyle bir teklif sundu..ben de tamam dedim hadi gidelim...ama bir yandan da içim gidiyor, o saatte nasıl o kadar karbonhidratı sindiecegm, saat akşam 8 i geciyor..
    neyse gittik..ilk önce corbayla başladık, ardından soslu makarnaya gectim...ben corbayı cok sevdgm için 2 tane içtim ve 1 tabak ta makarna yedim...sonra da pizzalara gecince yanına da 2 büyük boy kola söyledim mecbur çünkü bayagı bir yemem gerektiği için:D...valla 18. dilimde definasyonda oldugum aklıma yeni yeni gelmeye başladı:(...sonra ben bırakıyorum dedim, yoksa işin sonu kötü dedim...:)...ondan sonra kalktık..üstüne hasan usta ya keşkül yemeye gittik....ondan sonra da cafe ye oturduk ben içki içmedim sadece 1 bardak meyve suyu içtim, ama nasıl bir pişmanlık duygusuyla yaşıyorum bilemezsiniz:)....en son dağıldıgımzda eve geldigimde kaşar ve lor peynir yiyip yattım....

13. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    1haftadır tatildeydim uzun zamandır günübirlik gidiyordum neyse yanımada hiç supplement almadım 1 hafta disiplinden uzak antremandan uzak dinleneyim dedim ...normalde kola içmemeye çalışırım içmiyorumda sayılır ilk defa bukadar uzun gidiyordu diet disiplinim.. ta ki o ana kadar..ne bulursam yedim hergün aburcubur ,tatlı ,kırmızı et ,kızarma, üstünede 1lt kolakafa_.. hareket olayıda yok denecek kadar az..bu arada aklım hep diet te antremanda ...kendi kendime diyorum 1haftadan bişey olmaz be olum ne olcak..biyandanda arkadaşların sen kilo aldın lafları kulaklarımı tırmalıyordu ..eve gitmeyi iple çekiyordum artık kokmaya başlamıştım .. neyse ilk idmanımı bugün yaptım idmandan önce tartıldım 2kilo almışım belimde 2cm kalınlaşmış :mad:artık kollarımı ölçmeye korkmaya başladım bide düşmüşse diye .. kısacası kendime hakim olamadım keşke okadar yemeseydim ama senede birkaç haftada olsun okadarda diye kendimi teselli edemeden alamıyorum:D

14. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    itiraf ediyorum...sosyal ortamlarda göbeğimi içe çekiyorum..evde de o göbeği tepsi niyetine kullanıyorum...:)))

Available bunu beğendi.
  15. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    krn, acik yürekliligin icin tebrik ediyorum seni ;) ancak baslik fazla kacirilan yemekler üzerine.

Gerci senin durumunun da o zaman dolayli yoldan alakasi var, o ayri (;

selamlar

16. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    pardon ..ben başlığa yorum yaptım..içeriğin böyle düzenlendiğini bilmiyodum okumadım...editlenebilir sorun değil..ben rahatladım zaten...:)

17. WebRoc

WebRoc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Burda hazır böyle konu açılmışken bende biraz sorunlarımı yazmak istiyorum.

Ağustos'un sonunda sinama çekimleri var.Çılgın dershane filminde oyuncu olarak bodruma gitcem.Ama fazla olan kilolarım yüzünden sorun çekiyorum.Aslında göbek var o göbeği yok etsem rahatlıyacağım ve 1 senedir bu kilo problemi ile uğraşıyorum.

Boy:1.80
    Kilo:94

Yaşım gereğinçe ve boyum gereğince kilom fazla.Ben çekimler öncesi diyetisyene gittim ve ona sorumlarımı aktardım.Diyetisyene 1 bucuk ayda bu fazla kilolarımı verebilirmiyim diye soru sordum.O da sağlıklı bir şekilde benim listeme uyarsan verebilirsin.Bide haftada 3 gün spora gidersen disiplinli olursan verebilirsin dedi.Ağustosa kadar fazla olan kilolarımı verebilirmiyim.Normal yaşantımda disiplinli birisiyim.Yardım ve cevaplar için şimdiden teşekkürler.

18. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yanlış yere sormuşsun soruyu....forumu araştırmaktan başka çaren yok!!!!!!!!!!!!....

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  20. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    2007 ocak aylarında daha spora başlayalı 4 ay falan olmuş hızla kilo almaya devam ediyorum bu arada kilo almak hoşuma gidiyor gainer da almışım kullanalı 10 gün falan oluyordu,yine antrenman yapıcağım gün sabah sıkı bi kahvaltı yaptım bal kaymak çokokrem 2 saat sonra gaineer bi miktar ,sonra öğlen tavuk pilav salata yedim 2 saat sonra 2 tane tantuni yedim 1 saat sonra şirkete tatlı geldi baklava arkadaşlar diyette olduğu için birer tane aldılar gerisini ben yedim bu arada saat 19:00 gibi dolapta öğlenden hazırladığım protein vardı 400 ml sütle onu içince patlamaya hazır bomba olmuştum salona kendimi biran önce atıp yediklerimi sindirmek istiyordum,ve salonun kapısına yaklaşmamla artık dayanamayarak kusmaya başladım , okadar çok yemiştimki dayanamadı bünye artık.
    Artık yerken dikkat ediyorum. :D :D :D

Sayfayı Paylaş