itiraf edelim - rahatlayalim (beslenme ile ilgili)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ayaz tarafından 9 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 343 üye.
  1. Haziran

Haziran Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Allah ne verdiyse yerim arkadaşlar. . . :D Yemediğim zaman içimde kalıyo . . .
    Saygılar . . .

Available bunu beğendi.
  2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Katılıyorum. Ölene kadar bulk gibisi yok. Sağlıksız, estetik de değil ama daha rahat. Akşam karbonhidratı kesmek dışında pek ayrıntı yok bende.

3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beyler hatılarsanız atv dekı cocuklar duymasındakı halukun bır sozu vardır (mutlugun sıırını buldum saglıksız beslenme)

Azi ve Efrahim bunu beğendi.
  4. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu saatte patates kızartması yediiiiiiim ufff.
    ya bunları buraya yazıyoruz iyi hoşta bunları yaptıktan sonra ne yapmamız gerekiyor.???

Azi ve Efrahim bunu beğendi.
  5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bu ara çok protein tüketmeye başladım meyve yiyorum ama sebze haftada 1 öğün anca neyse bugün öğlen 4 parça tavuk yedim bi kaç saat sonra karnım açıktı protein çok tükettiğim aklıma geldi yemicem yemicem dedim ama 3 parça daha tavuk yedim birde şu pınar beyazdan ekmeğe sürdüm 100grda 22gr yağ var hakkikaten çok yağlı bir besin onuda tükettim ayakkabı ayağıma vurduğu için 8 gündür cardioda yapamıyorum afiyet olsun bana

6. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    ya 40 adım atacaksın ya da yan gelip yatacaksın :D

(bn 1. şıkkı tavsiye ederim)

7. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    yahu arkadaşlar takıntılı olduğunuz şeyleri antremandan 1-1,5 saat önce yeyeip o enerjiynen canavar gibi idman yapmayı denedinizmi hiç ben sık sık yaparım bazen baklava krizi geçiriyorum, bazende tıka basa kebapla doymak en iyisi intikamı zamanında almaktır bence

hasanugure bunu beğendi.
  8. delidolu

delidolu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ(LİSANS)
    Yer:
    ANKARA
    kilo alma

merhaba arkadaşlar sizden öncelikler isteğim kilo almam için öncelik olarak neler yemem gerektiği 1,79 boyum var ve 62 kiloyum ankara yani okulda çok yiyorum ama kilo almıyorum mersine gelincede bizimkiler çok zayıfsın demeye başlıyorlar.şimdide ye iç yat evden dışarı çıkmıyorum enerji harcamayayım diye bana kilo almamda yardımcı olursanız çok sevineceğim

9. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Gecen sene Ekim ayıydı. Ramazan ayında hotel fiyatları düşünce bi hesap yaptım. Benim günlük yiyecek vs harcam hotel ücretinden fazlaydı. Ramazanın ortasında bi kaç arkadaşında aklını çelip tatile gittik. Otelin günlüğü 34 kağıttı ve 5 yıldızlıydı. Herşey dahil sistem olduğundan sabah 8'den akşam 10'a kadar yemek vardı. Tavuğa hiç bakış bile atmadım varsa yoksa kırmızı et ızgaraya yüklendim. Bol bol da salata. Allah inandırsın belki günde 1,5 kilo kırmızı eti sabahalrıda 12-13 tane yumurta beyazını götürüyordum. Öğledeen sonrası havuz başında sınırsız pasta ve içecek servislerinde rahat yarım kilo pastayı götürüyordum. Sabah akşam günde 2 antrenmana rağmen dehşet yağlandım tabii. Etraftaki alman turistler yemekte bana ürkek kaçamak bakışlar atıyorlardı.
    Şöyle bi kalori hesabı yapacak olursak günde 8000-9000 kalori alıyodum. Ne günlerdi beee

10. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    günlerden c.tesi sabah kilo 90 çeşmeye hareket ediyorum 18'Ekdr 6 bira içip 2 kumru ısırdıktan sonra aksama kdr ara verdim.Aksam masada 8 kişiyiz 2kg levrek 2kg barbun 1.5 kg sinarit mezeler ahtapot kalamar vs.yanında 2şişe yeşil efe tatlı yok sonra bablyon da 2 bardak viskibailys pazar günü diete başladım sadece 3 kumru ısırıp 3 bira içtim ha bide karşıyakaya dondüğümde yatmadan okkalı bi karpuz dilimini indirdim,bugun günlerden p.tesi ve ben 92 kiloyum,millet yazın kilo verir inanın bu çark bende ters işliyor kış olsun artık

11. pronator

pronator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaa uff ya bugece yatmadan önce mideme yenik düştüm pasta börek hamur işi ne varsa buldum yedim. :x

12. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Karnımı acıktırdınız yaa uff :D

Available bunu beğendi.
  13. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    demin bi 1,5 Adana yemisim (saat'e bakin) .. yanina bi yayik ayran.. off diyorum size..

cok pismanim cok )):

14. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    kastamonu yöresine has çekme helvayı bilen vardır aranızda .bi arkadas getirmişti 400 gr yedim mükemmel bi şey tereyağ limon tuzu şeker gibi maddeler var içinde

pişmen deilim her gramına değerdi :D

15. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Artık diyeti bozdum burda ilan ediyorum gelsin artık dopdolu bir mide ve deli kuvveti :idea: göbek yaparmıyım bilmem yauv çok da zor olmuştu şu göbeği ufaltmak kalanıda içime çekiyodum zaten :roll:

16. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    1,5 Adana favorimdir, kendini suçlama dostum sen haketmişindir onu pehlivan adamız heralde yiyceez akşam geç saatlerde olmasın aman diyim

17. drakula

drakula Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    OOY! OOYY! OOOY! OOOOYYY! Pişmaniyenin Amcaoğlu hatta daha iyi

18. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    bu kadar yazıyı okuduktan sonra bodybuilding sporunu bırakıp powerlifting çi olmaya karar verdim :evil: :D :p

felaket iştahım açıldı bu bi iştah açma forumu galiba :p

19. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Cok aci ama kendime aptalsin sen dediğim..

bundan 5 ay önce yasım 21 ve 90 kg ağarlıgındayım artık ne bulursa götüren bilgisayar basında sabahlayan en kısa mesafeye bile araba ile giden tam BİR TÜKETİM TOPLUMU İNSANI OLMUSTUM VÜCUDUM HER GEÇEN GÜN BİRAS DAHA YAĞ BAĞLIYORDU GEREK ANNEMİN YAPTIĞI YEMEKLER(YAGLİ) GEREK DIŞARIDAKİ FAST FOOD TARZI YYİYECEKLER beni benden alıp götürmüstü yemek yiordum yaşamak icin deilde yemek için yaşar hale gelmistim işin en kötüsü aynaya bakma ihtiyacı duymaz eğilip kalkamaz bir hale gelmistim daha bu gencecik yaşta üstüne üstelik cahil kimselerin ya kardeşim sen öküz gibi oldun ama ekmeği kes makarna pilav ıvır zıvır yeme sunu kes bunu kes gibi manasız acıklamaları ile her geçen gun karsı karsıya kalıyordum. Ama kimsede cıkıp kardeşim senın yürümen lazim senin kardiyo calismasi yapman lazim gibi bir bilgi verdini duymamıstım bir badi salonu hocasıylakonustum ve bana uzun uzun yardımcı oldu salona başlamamış olsam bile bana dışarıdada mukemmel bir şekilde zayıf bir hale geleceğimi istememin yeterli olacaını söyledi

dedim yaw nasıl olur simdi ben 4-5 ayda 20 kg atablirmiyim hemde üstüne üstelik aç kalmadan cahillik işte arkadaşlar ilk gunler tabi yürüyüşler yaparken beslenme düzenini birden değiştiremedim ne yalan soliyim şekere karşıda alışkanlık oluyordu

yememem gereken bir şeyi yerdim meesela ama bir ay geçtiğinde olcumu aldım ve 4 cm incelmis oldugmu gordum tabi ben hemen sevindim ama bu byük ihtimalle su kayıbıydı :) bir ay daha geçti sevincimden harbiden ağlayacak gibi olmustum artık xxl deil
    xl giyiyordum daha hızlı hareket ediordm ve aclık hissi cekmiyordum

ve gunden gune hızlı bir tempoya kavustum ilk etapta 900 metreyi nefes nefese koşmuştum ve kendime küfür ettim kafamı banklara falan vurdum şaka diil bu hemen hemen her geçen gun bu forumu inceliyordum 15 gun icinde kosularımın nesafesi arttı 2.5 kilometreyi rahatrahat kosuyordum ve deli gibi hızlı yürür olmustum ::) arkadaşlar dinlenmeyede cok önem vermeye basladım 10 da yatıp her sabah 5-6 da kalkıordum inanın o mart soğuğunda bile sabaha karşı donuyordum ama o azim ve istek beni üşümekten cok yüreimi fırlatacak gibi oluordu

arkadaşlar şimdi ise bel 83 kilom 69 muhtemelen biz buna +2 dielim 71 su oranınıda ekleyelim :) Gayet blincli bir insan oldum artık hayatımda coca colaya yer yok sigaraya yer sıfır çay içmem kahveyi şekersiz içer oldum insulin salınımım büyük oranda dengede artık düzenli beslenmenin farkına varmıs hatta kendimi bir beslenme uzmanı gibi hissediyorum ve suna eminim kısa zamanda bu kadar uzun yol katetmem mucize değildi o kendime küfür ettiğim kafamı banklara vurduğum gunler gözümün önünegeliyor ve gülüyorum kendi haLime he bide geçen gün dükkana herbalife satan iblisler geldi :) adamları bir makaraya almısım adamlar beni 5 ay önce gördüklerinde dana gibiydim simdi gördüklerinde ise hepsi birden şaşkına döndü cevap su e biz size herbalife da satmadık :):) dedim ya abi bırakın bu işleri bitkiyle suyla bu isler olmaz herbalife satan karıdada acaip bi basen vardı yaw :) gülmekten alamadım kendimi

şimdi dusunuyorumda arkadaşlarım 5 ay önce herbalife icin dükkana gelip saçma sapan kafamın almadığı acıklamaları yapan herbalife ciların titancıların o yüzlerindeki umit dolu 3 kurus para icin insan onuru ile oynamaları gözümün önünegelio ve 5 ay sora ise sunu soledim resmen siz insanmısınız ya adamlara sunu soleince acaip şaşırdılar yaw herbalife etkili bir şey olsaydı AMERİCANIN NİE YÜZDE 70 İ TOMBUL O ZAMAN :):):) tabi cevap yok ...

BAŞARISIZLIK HARBİDEN İNSANI BAŞARMAYA AZMEDİYOR :)

Azi, tlgg ve umutn bunu beğendi.
  20. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    bu konuyu okumamak lazım, karnınızı acıktıran mesajlar içeriyor... :D

Sayfayı Paylaş