incelerek kas yapmak için hangi spor ve hangi takviye kulanılmalı

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve özlem yakut tarafından 8 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. özlem yakut

özlem yakut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kimyager
    merhaba... ben incelerek kas yapmak istiyorum ancak kas yaparsam şişmekten ve irileşmekten korkuyorum... nasıl bir çalışma yapmalıyım? birde spor salonundaki hocam l-arginin kullanmamı önerdi istediğim vucut için ve boyumu uzatmak için kullanmalıymışım. dün kullanmaya başladım ancak endişeliyim,kullanan yada bilgisi olan varsa paylaşırmısınız lütfeeeen:(

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Hem incelmek hemde kaslı görüntü istiyorsanız fitness yapmanızı öneririm. Plateste sizin için uygun olabilir. Arginin damarları genişletmek için kullanılan bir amino asittir. Dolaylı yoldan büyüme hormonu salgılanmasına da yardımcı olur. Arginin doğal bir aminoasittir endişe etmenize gerek yoktur. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    böyle öneri olmaz kardeşim.
    arginine erkeklik hormonlarını da arttırabilen bir aminoasit. hatta erkeklere sperm kalitesini arttırmak için öneriliyor.
    Bayanlarda zararlı olabilir.

spor hocanız bayan metabolizması konusunda bilgi sahibi mi? Erkeklere rahatlıkla önerilir ancak bayanlar için daha bi dikkatli olmak lazım

boy uzatır demişsiniz. yaşınızı öğrenebilir miyim?

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Kullanım dozuna göre etkileri değişen bir üründür. Bayanlar kullanamaz diye bişey yoktur. Vucut tarafından doğal yoldan da salgılanan amino asittir. Ayrıca tükettiğimiz birçok besinde de arginin maddesi bulunmaktadır. İşin sırrı kullanım şeklinde dir. Bu ürün steroit değildir. erkeklik hormonunu etkisi çok çok azdır.

5. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Az kullandığınızda ortada bir sonuç (etki yanetki bakımından) olmaz zaten.

günde 5-6 gr extradan kullanımlarda gh arttırdığı tespit edilmiş.
    1-2 gr lık extralarda bi sonuç bile yok. 1-2 gr kullanacaksa hiç parasın çarçur etmesin.

nonesansiyal bir aminoasit olması rahatça kullanabilceğimiz anlamına gelmez.

6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tür basit suplementleri gözünüzde çok fazla büyütüyosunuz. Rahatça kullan dedikte bonibon niyetine tüket demedik :). Dozunda kullanmatan az kullanmayı mı anlıyosun. Dozunda demek gerektiği kadar demektir. Neyse ben bildiğimi söyledim sen bildiğini karar vermek 3. şahıslara kalmış.

Son düzenleme: 8 Nisan 2011
  7. özlem yakut

özlem yakut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kimyager
    toplamda 600 mg lık bir bir ürün ve 60 kapsül var,günde ikitane almam gerekiyormuş

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:41 ----------

28 yaşındayım,bu yaştan sonra boy uzayacağını sanmıyorum ama hocam yoğun pilates yapma sürecinde mutlaka uzama sağlayacağını söylüyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:46 ----------

sizinde söylediğiniz gibi platese başladım ancak bu sporla ter atmam pek mümkün değil,sanki bu şekilde sonuç alamazmışım gibi geliyor.

8. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    günde 1.2 gr arginine le hiçbir sonuç elde edemezsiniz zaten. isterseniz kullanın.

pilates 2-3 cm boy uzatabilir. ama bunun arginine le alakası yok. karburga kemikleri ve bacak kemikleriniz esnemesiyle uzarsınız bir miktar.

ter atmak derken?

9. özlem yakut

özlem yakut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kimyager
    plates sırasında çok fazla terlemiyorum,terlemedende yağları yakmak yani incelmek mümkün değil gibi geliyor..

10. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    alakası yok. terlemekle bağlantı kurmayın

özlem yakut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş