HardLine Whey 3 MATRİX

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 313
    63,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 138
    27,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 46
    9,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 295 üye.
  1. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    revolt nutrexin içeriğinde soya proteini var. oranları belli değil... yani adam daha ucuz olan soyayı basmış olabilir. misal hardlinenin sahibi serhat keçecinin verdiği bilgiye göre gaspari myfusionun içeriğinin yarısı prinç proteinimiş. bu tür bilgiler önemli çünkü whey daha pahalı. adam 7-8 çeşit koydum diyip hangisinden ne kadar koyduğunu söylemiyor. hardline bu konuda çok iyi özellik power pro ürünlerinde ne kadar whey ne kadar soya içeriyor yazmışlar adamlar KEŞKE DİĞER ÜRÜNLERİNDE DE YAZSALAR
    soya konusunda endişen yoksa bence bunu + genrise soya izolatını alıp karıştır. aynı paraya 750 gram daha fazla proteinin olur

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=LA9mbryDJMg[/YOUTUBE]

hardline 3matrix %80 protein içeriyor. yani 30 gramında 24 gram protein var. optimumun bile 32 gramında 24 gram protein olduğu oluyor.

eğer 30 gramlık ölçek kullanırsan ; 76,6 servis var bunda (24gr protein)
    eğer 31,5 gramlık ölçek kullanırsan ; 73 servis var (25 gr protein)

nitrotech in 33 gramında 25 gram protein var.

muratcan.biceps ve F35 bunu beğendi.
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Nutrex Muscle Infusion Black İçeriği:

Multi-Layered Underground 7 Protein Fractions Containing Lean Muscle-Building Blend (Ultra-Filtered Instantized Whey Protein Concentrate, Micro-Filtered Instantized Whey Protein Isolate, Instantized & Hydrolized Whey Protein, Instantized Egg Albumin, Instantized Micellar Alpha & Beta Caseins And Caseinates, Instantized Milk Protein Isolate, Instantized Calcium Caseinate)

İlgili Konu: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/nutrex-muscle-infusion-black-blend-t49991.html

Soya Proteini nerede bize gösterebilirmisin ?

muratcan.biceps bunu beğendi.
  3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    nutrex in soya koydugunu hiç sanmam.o fiyata olmazdı.ayrıca nutrex iyi marka. soya koymaz

4. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın beachboy insanları yanlış yönlendirmeden uyardığın için sağol :)

benim aklımda nedense öyle kalmış :S muhtemelen ya baktığım supplement sitesinde yanlış yazıyordu yada başka tozla karıştırdım.

halbuki o kadar emindim ki bi süredir bu proteinin soyalı olduğuna sırf bu yüzden kesinlikle satın almak geçmiyordu aklımdan. bi ara arayıp bulacağım nerde yanlış gördüğümü veya neyle karıştırdığımı :)

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hardline Nutrition Whey 3Matrix

Düşük ısıda mikro filtre edilmiş, yüksek standartlı whey protein konsantresi, laktoz içermeyen dünyanın en iyi
    whey protein izolatı olan Bipro ve kana hızlı karışan peptid formdaki whey protein hidrolizatı ile formüle edilmiş
    özel üründür. İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Kıvamı ve hafif içimi ile damak zevkine hitap eder.
    Aspartam içermez.

Proteinler içerisinde en yüksek biyolojik değere sahip olan whey proteini, bu sayede metabolizma tarafından
    en yüksek oranda yararlanılan protein kaynağıdır. Yüksek oranda absorbe edilen whey proteini yapısında
    bulunan nitrojen, yeni kas dokularının oluşumu, mevcut kas dokularının büyümesi ve tamirinde önemli rol
    sahibidir. Kasların büyümesini sağlamak için vücuda yüksek oranda nitrojen takviyesi yapmak gerekir. Yağ ve
    karbonhidrat değeri düşük, BCAA değeri yüksek olan WHEY 3MATRIX, istenilen kas kütlesi ve hacmine ulaşmak
    için en ideal üründür. İçeriğindeki 3 çeşit whey proteini kaynağı ile, antreman boyunca kaslar nitrojen ile beslenir
    ve katabolizma (kas yıkımı) oluşumunu engellersiniz. Kreatin monohidrat iavesi ile antreman boyunca enerji
    gereksinimi sağlanmış olur. Sürekli ATP üreten kreatin monohidrat, gerçek güç ve performans artışı sağlar.
    Böylelikle ağır ve şiddetli antremanlarda kas gücünde azalma olmaz. Glikojen depolarının kullanımını azaltarak,
    laktik asit oluşumu minimize edilir ve yorgunluk hissi azaltılmış olur.

Guncel fiyat, kampanya ve siparis icin: https://www.supplementler.com/shop/...Matrix-2-3kg-SHAKER.html/manufacturers_id/12/

Ekli Dosyalar:

muti5757 ve themertyildiz bunu beğendi.
  6. ALyhsan

ALyhsan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar artık zamanımın geldiğini düşünüyorum ve ilk defa protein kullanacağım. bir süredirde forumu çok sıkı şekilde araştırıyorum artık gına geldi desem yeridir. Hardline Whey 3 Matrix almayı düşünüyorum, görüşüne göre gayet iyi oranları var ama kullanan arkadaşlarımız varsa yorumlarını yazabilirler mi?

7. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Aynı fiyata Optimum gold vb. varken sizce bunu denemeye değermi ?

8. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    kötü ben olayım:) .çok bir şey farketmeyecek belirteyim.umarım normal beslenmenize yeterince dikkat ediyorsunuzdur saygılar :)

9. ALyhsan

ALyhsan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmem ve antrenmanım gayet iyi, oldukça da dikkatliyim beslenme konusunda. şuana kadar gayet iyi bir ivmelenme kazandım, motivasyonumda herşeye rağmen iyi sayılır. çok birşey farketmeyecek derken?

muratcan.biceps bunu beğendi.
  10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    siz alın proteini :) saygılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:28 ----------

bence değer duratec

11. cuma

cuma Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makine mühendisi
    deneyen oldu mu acaba?

ürünü almaya karar verdim çünkü hem içeriği iyi görünüyor hem de şimdiye kadar bir kaç marka hariç çoğu protein tozunu denedim ,bence hardline da bu ürünle onların arasına girmeye aday.

çilekli mi çikolata mı ona karar veremedim.
    deneyen yoksa ben yarın gidip alayım tat konusunda bilgilendiririm;)

12. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    aslında deneyesim geldi benim de..şuan qnt kullanıyorum..kutu bitince bulk'a giricem zaten..bulkta kullanmayı düşünüyorum bu ürünü..

13. PunchLine

PunchLine Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Verdiğim sipariş sonunda geldi. hepsiburadadan sipariş verdim firmadan hepsiburadaya gelmesi 2 gün sürdü ertesi gün elime geçti biraz önce denedim tadı gerçekten başarılı aşırı tatlılık veya tatsızlık yok. yanında bir kaç ıvır zırvır da göndermişler bide shaker. ölçeği falanda güzel ve karışma topaklanma problemi yok. ambalaj olarak da imaj değişikliğine gidilecek gibi

http://img449.yukle.tc/images/5307DSC_1660.jpg
    http://img449.yukle.tc/images/4169DSC_1661.jpg

Ferhat_V, Aranel ve moothy bunu beğendi.
  14. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    benim protein bu ay sonu yada şubat ortası biter..ilk işim bundan sipariş etmek benimde :)

15. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    http://****** dan çileklisini sipariş verdim bu ilk protein tozum olucak bakalım ne getirisi olucak burada paylaşmak isterim :)

16. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Peki Şöyle Bir soru Sorsam
    ON Gold Standart, Hardline %100 whey, Hardline WHEY 3MATRİX i
    Kana karışım, İçerik ve Fiyat Açısından hangisini tercih ederdiniz

17. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    ahmet53100'e katılıyorum içerik ve kana karışım bakımdan en iyisi hangisi olurdu.Tecrübelerinizi paylaşın lütfen.

18. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben olsam hardline alırım.çok farketmez arkadaşlar protein.dubai olmasın yeter.hardline ın en azından nereden geldiğini ne oldugunu biliyoruz

19. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Kana Karışım larka ON daha iyi olduğunu düşünüyorum

20. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Aynen on hydrowhey alicam.Allah nasip ederse.

Sayfayı Paylaş