egemennn 6 ayda 105kgdan 70 kgya..173 boy

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve egemennn tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    tebrikler. alkol kullandın mı diyet yaparken.

egemennn bunu beğendi.
  2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Tesekkurler,cok nadir cheat meal yaptığım günler sadece

3. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    rica etsem cheat meal yaptıgınız zaman aralıkları ve neler yediğinizi ve içtiğinizi yazabilir misiniz?

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Tabiki yazarim ilk zamanlar 15 gunde 1 cheat yaptim 1 ay sonra ayda 1 yapmaya basladim.cheat gunleri mi ne yedigim ictigim yoksa diyette iken mi yediklerimi sordunuz? Eger cheat ise pizza hamburger canim ne istediyse o gün abartmadan

5. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Cheati sormuştum. Ben 2 haftada 2-3 tek viski içiyorum. Yanında ise 50 gram ceviz içi yiyorum. Yaptığım tek cheat bu ama alkol olayını arttırmak istiyorum. Pek sağlıklı cevaplar bulamadım. İlgin için teşekkürler bu arada

6. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Rica ederim bende tesekkur ederim viski kalorisi nedir bilmiyorum ''alkolde onermem tabiki''ama kalori ihtiyacinizi gecmediginiz surece sıkıntı olmaz bu diger besinler icinde gecerli yinede alkol zararli sonucta abartmamak gerek size kalmis :)

serialno bunu beğendi.
  7. KCEMR

KCEMR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben 15 yaşındayım, 137 kilo 1.90 boyundayım abi. Çok istiyorum zayıflamak. Diyete başlıyorum ama bozuyorum :( Günlük 50-60dk yürüyüş yapıyorum buda 2-2.5 km'ye denk geliyo. Abi nasıl zayıflayabilirim? Zayıflamaya başlıyım, gerisi gelir. Yardımcı olursan sevinirim abi :)

8. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Sen Vücudu bitirmişsin bizim gibi ya tabi düzeltmek istedikden gerisi basit bu forumdakı cogu kısı 1-2 sene önce senin durumundaydı emın ol bende 120 kılo felandım
    Ben öncelikle senin yerinde olsam Bi diyetisyende kilo vermek icin bi sakınca varmı diye baktırırdım Metabolizmayıda ölçdürürüm Sonra Bu forumda takılır almam gereken kalori dikkat etmem gereken yiğeceklere dikkat ederim Arkadaşlarının Aburcubura yönlendirmesinden uzak durur Saglıklı beslenir ve hergün yürüyüş yaparım ama sakın koşma o kilolarda sıkıntı olcaktır sadece yürü 90 kilolara düşene kadar yürürdüm ben olsam sonra ağır kardiyolara başlardım Tabi bunları yaparken ağırlık kaldırmakda lzm vücud daha iyi görünür Sadece bu forumda iyi bi araştırma yap bafore after leri kontrol et orda cogu bilgiler var bafore after önceki sonraki yani

+bi konu açarak fotoğraflarını beklıyoruz

9. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Merhaba takma kafana simdi yavas yavas basla yasin daha kucuk harcadigin kaloriden 500 eksik al demiycem 15 yasindasin 200 300 kalori kadar acik birak yeter
    Internetten harcadigin kaloriyi ogren sonra diyelim ki 3000 kalori çıktı 2700 kalori al gun icinde.protein agirlikli beslen karbonhidrsti sıfırlama 100 150gr alabilirsin max kalitrli yaglar tuket kuruyemis zeytinyagi abartmadan. Ayrica fastfood abur cubur tuketme ayda 1 kendine ödül verebilirsin. Ama bunlar teferruat hersey kafanda biter karar verirsen koyarsan kafana yapamiycagin sey yok bu hayatta daha cok gencsin hayatini degistirmek elinde :)

aseraser123 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş