Body ile ilgili bilgi almak istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mrzess tarafından 11 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkese selamlar.
    Ben 16 yaşındayım.Boyum 173-174 arası.68-70 kilogram arası değişiyor kilom.Spor salonuna yazılmayı düşünüyorum.Sizce erken midir ? Ben daha çok kardiyoya ağırlık vermeyi düşünüyorum.Tabiki body de yapacağım.Pek bir bilgim yok açıkçası.Bundan önce 5 ay kadar aikido geçmişim var.Aralıklı olarak spora hep devam ettim.Evde barfiks demirim,10 kg ve 4 kg olmak üzere 2 set dumbellım var.onlarla çalıştım bir süre vücudumu fit tutmak adına.ancak şimdi spor salonuna yazılmak istiyorum.9 ay kadar gideceğim spor salonuna.9 aylık periyot içerisinde protein tozu vs.kullanmadan yediklerimi dikkat ederek iyi bir vücuda sahip olabilir miyim ? ilgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim.

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Yaşın body için biraz genç. Hele hele protein tozu vs. gibi ürünleri hiç düşünme bence. Madem bu sporu yapmak istiyosun kendini fazla zorlamamak kaydıyla bu sporu yapmanda bir sakınca olmaz. Beslenmene ve dinlenmene dikkat et. hafif çalış.

3. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    up arkadaşlar

Sayfayı Paylaş