Bir türlü gelisemiyorum,artik lütfen birileri bana birseyler önersin :)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Herakles878 tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Herakles878

Herakles878 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bodyforum ailesinin bu tür baslikalrdan sikildiginin farkindayim,belki yüzlerce insan cesitli nedenlerle gelisemiyor ve bu tarz basliklar alip basini gidiyor!Ama benim durumum sanirim biraz farkli.
    Yaklasik olarak ( aslinda birazda traji komik bir durum sözkonusu ) 1,5 yildir bu sporla aktif olarak ic iceyim.Haftada 4 bazen 3 kere antrenman yapiyorum ve hem forumdan hemde genel olarak internet ortamindan ögrendigim bilgiler isinda herseyi dogru yaptigima inaniyorum,fakat sorun suki 1,5 yil önce ne isem cesitli kilo alisverislerimin disinda vucudumda kollarimin haricinde bir gelisme gözlemliyemiyorum.29 Yasindayim evliyim bir cocugum var yani cocukca heveslerle bu spora kiz tavlamak icin atilmadim :)
    Nerdeyse her tülü supplement i aliyorum ( almanyada yasiyorum ve burada bu ürünler oldukca ucuz weider burada üretiliyor mesela )
    Dedigim gibi haftada 4 gün gidiyorum,antrenman sonrasinda l glutamin 1 saat sonra whey protein aliyorum.yatarken casein süt proteini iciyorum,bunun yani sira antrenman öncesinde karbonhidrat protein karisimi gainerdan iciyorum,Bunun disinda 550 capsellik 2 amino asit kutusunu bitirmis bulunmaktayim.ve gecen ay aldigim 84 capsellik weider tribulus da sonuna yaklasti!!!!Bu tükettigim ürünlerin tamaminini ( casein amino tribulus ve l glutamin haric ) yari süt yari su ile tüketiyorum.Hem kivami daha az koyu oluyor hemde sütteki laktozdan daha az almis oluyorum.Geceleri en azindan 7 8 saat uyuyorum.ama almanyadaki calisma saatlerine göre vardiyali calistigim icin öylenci calistigimda 12 de geliyor yaklasik 2 de uyuyorum bu yaklasik bir hafta böyle oluyor ve cok agir tempolu bir isim var.söyleki ilk ise girdigimde 6 ay icersinde 11 kilo vermistim bir süre issiz kalmis ve cok kilo almistim bunlarin hepsi o dönemde gitmisti :) gerisini siz düsünün ;)
    ilk 6 aylik sürec zaten ögrenem süreciyidi nerdeyse benim icin hic bir sey icmeden yemeden arada sirada giip gelinen bir aktivite gibiydi adeta ama son 5 aydir durum böyle degil!
    Antrenman programimi size sizin tabirlerinizle yazamam burdaki isimleri farkli ama söyle anlatabilirim sanirim.
    Bir gün gögüs ( belirli bir gün yok olmasida sanirim iyi degil cünkü belirli antrenman günleri kaslarin sasirmasini engelleyip aliskanliga sevk ediyor die bir bilgiye sahibim internetten ögrendigim kadari ile ) sonrasinda sirt sonrasinda omuz ve bacak calisiyorum,kollarim diger bölgelerime oranla daha iri olduklari icin onlari sirt antrenmanlarinda az agirlik cok tekrar yaparak calistiriyorum daha cok form kazandirmak ve sirt antrenmanlarinda daha yardimci olmalri acisindan.
    Genetik olarak ince omuzlu bir yapim var.bukadar zamana ragmen halen gögüs bölegemde ve göbegimde yaglanmalar mevcut fakat bunlarin sebebleri önceleri yaptigim yanlis beslenme sekli idi artik cok daha farkli besleniyorum ve umarim sonuc alacagim Resimleri en kisa zamanda ekliyecegim ve nasil bir bucuk senede hic gelismeden antrenman yapilirmis yeni baslayan arkadaslara gösterecegim.
    Lütfen body forum ailesine yakisir tarzda ve uslubta yorumlar yada elestiriler yaziniz ve zaten bir türlü istedigim sonuca vararamamanin verdigi hayal kirikligini körüklemeyiniz.
    Elestiri yorum ve önerileniz icin simdiden tesekkürler...

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında yardımcı olmak isterdim ama kırmızı ve koca harflerle yazılmış bu uzun yazıyı okumaya kalkarsam kör olurum heralde.

Sayfayı Paylaş