Beyler baya baya ekzomorfum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve erer344 tarafından 23 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. erer344

erer344 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaşım 18 1 aydır fitnessa gidiyorum boyum 1.91 kilom 62.7 şimdi beyler ve bayanlar öncelikle beslenme programım genelde sabah kalkarım kahvaltıda 3 yumurta yerim sonra ara öğün 130-150 gram yoğurt 100 gram yulaf 20 -30 gram ceviz karışımını yerim öğlen tavuk göğüsü genelde yumurtayla karıştırılmış sonra spora gisiyorum orada sütlü lolu shakeimi içiyorum sonra bi muz atıyorum(antremandan sonra tabi)
    Akşam gelincede rastgele ne varsa yiyorum zayıflamaya başladım önerileriniz varsa yazar mısınız birde genel ektomorfların avantajlı olduğu yerler falan neler ektomorfluk kötü bi şey mi biraz açıklarsanız sevinirim hedefim yılbaşına kadar 75 olmak beyler şimdiden teşekkürler

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    cok yiyorsun kesın kılo alırsın bunla

4. erer344

erer344 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam ironi yerine yardımcı olsan daha iyi olurdu neyse yukarıdaki John399 hocamın yardımıyla biraz daha düzenledim yoğurtu 300-350 grama çıkarttım yulafta 150+ yiyorum bi ara öğün daha ekleyip ondada kuruyemiş yemeye başladım birde 2 kaşık zeytin yağı içiyorum(Beyler bu cidden iğrenç yerine sıvı olarak alabileceğim besin kaynağı var mı) tavuk göğüsü miktarını arttırdım ayrıca yanınada makarna yiyorum önerilerinize hala açığım

Sayfayı Paylaş