basketbolda hantallık

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve atakan320 tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atakan320

atakan320 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar boyum 1.85 kilom 73 2 yılda30 kilo verdim ama o zamanlardan kalma hantallık hala var çok az zıplıyorum 20 cm anca ve oyunda çok hareketsiz kalıyorum hareketlilik ve bu hantallıktan nasıl kurtulabilirim?

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    zıplama için ben air alert faydasını görmüştüm eskiden tavsiye ederim.kaç numara oynuyosun ?

3. curtia

curtia Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadas sen ip atla şınav falan çek bide karın çalış kiloda almaya çalış ama bu dediklerimi yaparak sen sanirim kasdan da kaybetmissin hantallik karin ve kalf kaslarindaki azalmadan olabilir ve ziplamak icin sadece air alert gibi sırf bacak zorlayan bir programla yetinme ziplamada karin bel ve sırt kaslarida etkilidir denge olmadan çabuk veya patlayiciligin onemi olmaz bu yuzden kas kazanmaya bak

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. atakan320

atakan320 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    malesef çok salakça bir diyetten dolayı 2 ayda 20 kilo kaybettim bunun 10 kilosunu geri aldım vucudum iniş çıkışlardan dolayı cok kötü durumda şimdi ne yapmalıyım bu siteye bunun için kaydoldum aslında hedem bu yavaşlık ve hantallıktan kurtulmak.Kollarım o kadar güçsüz ki şınav çekemiyorum spor kulubüne mi yazılsam acaba?

Sayfayı Paylaş