Anabolik diyet(yag yakimi beraberinde kas yapimi)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve madman tarafından 15 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. sseagal

sseagal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    madman arkadaşım şu yag yakıpta kaslarının erimesini önleyen diyetinin nasıl oldugunu açıkca yazarmısın yag sorunu bendede varbende senin gibi nisana kadar mide kaslarımı en iyi şekilde görmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim...şimdiden teşekkürler..

2. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Sseagal lütfen en bastan itibaren yazdiklarimi okurmusun cünkü tüm detaylari ile zaten yazdmistim bu diyeti.Ayrica but bir diyet degil aslinda bir beslenme sekli.

3. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    madman 1,72 boya 69 kilo bana biraz düşük gibi geldi kaca kadar düşmeyi hedefliyorsun bu arada kas hacmin nasıl kollar göğüs falan bu arada bende diyetteyim ama bildigimiz diyet 10 gün oldu ama ben senin gibi kilo kaybederek yağ yakımınıda düşünmüyorum hatta kilo almak istiyorum ama yağıda eritmek istiyorum yani yagsız kas olarak kilo almaya çalışıyorum bende inşallah başarabilitm 1 kac deneycem olmadı senin diyete döneriz :D

4. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Coldfire ben kaslardan kaybetmedim hemen hemen hic.Bu diyette zaten amac yagsiz kas yapmak ama ilk basta vücudun karb yemedigin icin tepki olarak kilo kaybediyor.zaten amacimda olan kaslari koruyup istedigim yag oranini yakalamak ve ondan sonra kas yapmaya agirlik vermek.Simdi diyetin ne bilmiyorum ama hizli kilo vermek istiyorsan ayni zamanda kaslarini koruyarak öneririm bu diyeti.Ayrica bu benim diyetim degil Kanadali sporbilimci DR.dipasqualenin vücud gelistirmeciler icin buldugu bir diyet ben sadece biraz kendime uyarladim.Ayrica sana sunu söyleyebilirm benim Antalya Delphin De luxe otelinde bir antrenör arkadasim var adi Ismail Yilmazer 65 kg 171 cm ama inanilmaz bir vücudu var ;) 64 kg ya bile düssem karin kaslarimi görmeden birakmak yok bu diyeti zaten acikcasi mide kaslari olmayan bir vücud birseye benzemiyor sahsi görüsümdür.Saygilar...

Bozo-Baku ve Runn3R bunu beğendi.
  5. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Diyette 9. haftam ve belden 10 cm inceldim kaslarim cok daha define hale geldi,ciltim düzeldi,kendimi cok rahat hissediyorum.Diyette ilk basladigimda ilk 3 hafta carb yüklemesi yapmamistim bu bana bayagi yag kaybetirdi.Daha sonra iki haftada bir carb yüklemeye basladim vücudumun diyete alismamasi icin.Bu günlerde her hafta sonu iki gün yükleme yapiyorum.Kaslarimin gelisiminden cok memnunum inanmayacaksiniz ama karbonhidrat diyetiyle daha sert kaslar insa edebiliyorsunuz en azindan bende öyle oldu karin kaslarim cok belirginlesti baklavalarin cizgileride olustu ama istedigim gibi olmasi icin sanirim martin sonuna kadar diyete devam edecegim.Bu arada sunu belirteyim hafta sonu yaptigim icin antrenmanlari haftasonu (cuma,cumartesi,pazar)karbonhidrat alimini cumartesi,pazar yapiyorum bu bana inanilmaz bir enerji veriyor antrenmana gitmeden öncede yüksek miktarda arginin,ornithine iceren amino asit aliyorum buda mükemmel bir pump sagliyor.bana soracak olursaniz ben profi degilim ama bu nitric oxid ürünlere hic gerek yok.Size tavsiyem creatin monohydrati weider in arg-orgin tablettleriyle birlikte idmandan önce almak ve görmek kaslariniz nasil pump oluyor.Saygilar..../fotograflari diyetin bitiminde yükleyecegim)

6. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    abi madman öldün mü şubattan sora girmemişin acaip merak ettim nedir sonuc?

7. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben de merak ettim doğrusu.Şimdiye kadar diyetinin çoktan bitmiş olması lazım.Haberlerini bekliyoruz Madman.

8. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Peki şöyle sorayım arkadaş girmiyor heralde bilen yanıtlasın.

Bu tip beslenme programıyla karın kaslarını görebilir mi bi insan? Tuhaf geliyor çünkü hep yağ ve protein çok az karbonhidrat nasıl olur?

9. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    İlk sayfaları okudun mu?

10. lordfoul

lordfoul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende bu sekilde bir beslenmeye gecmek istiyorum ama yas 18 bir saglık problemi olabilir mi? şeker/kalp/kolestrol gibi problemlerim yok.kilo 83 boy 1.76 (civarı, kesin bilmiyorum boyumu)

açıkcası bu ara beslenme programım cok duzensiz, uygun bir program cıkarmaya calısıyorum 1 haftadır falan ve bunu uygun gördüm.

antremanım ise max agırlık az tekrar (4x8) seklinde, hacime yonelik daha cok yani ama bu ara definition yapmam gerekiyor sanırım.

sizce bu beslenme programı uygun mudur (bastan sona okudum konuyu ama biraz kararsız kaldım), bu sekil beslenme ile nasıl antreman yapmalıyım? cunku haftada 5/6 kez antreman yapıyorum.

teşekkürler

11. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    hepsini 2-3 kere okudum ama low carb dietlerin karın kaslarını görebileceğin seviyede yağ oranını indirip indirmeyeceğini merak ediyorum.

12. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ????

açıkçası bu soru benimde aklıma geldi.birde şunu sormak istiyorum;mesela max. protein min yağ. min karbo. dieti ile bu dietin ne farkı var???ayrıca bu diette eğer yağ alımı max. olacaksa bence sağlam bir yağ yakıcı kullanmak (lipo 6,hydroxycut hardcore) kullanımı şart olmalı.

13. Darkseed

Darkseed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Türkçe diyet yokmu arkadaşlar

14. mert90

mert90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    diyetin türkçesi zaten konuda war. iki gün hariç karbonhidrat alımı 30 gr dan az olucak. yağ ve protein ağırlıklı besleniceksin beş gün boyunca. iki günde de karbonhidrat alıcaksn.

15. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar gecikme icin özür dilerim bir takim islerim vardi.Bu diyet ise yariyor ben de yaradi en azindan ama sindirim icin keten tohumu yagi icmelisiniz yoksa benim gibi günlerce tuvalete cikamazsiniz.Vücut yag oranim su anda %16 dan %7 ye geriledi karin kaslarim belirgin ve pek kas kaybetmedim fotograflarimi yakinda yollarim ama bana sorarsaniz bu diyeti 2 aydan fazla yapmayin derim gücünüz cok alt sevyelere iner ama ise yaradigi kesin...2 aydan sonra yag orani düsük karbonhidrat orani yüksek yiyeceklere gecerseniz faydali olur ama abartmayin cikolata,recel vs.. basarilar..

joker23, Qwelan, ammun ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    bnde bu diyete başladım şimdi.zaten bi çok yerde de okudum bu tavsiye ediliyor yağ oranını azaltmak için yalnız aklıma takılan konu şeker olarak meyve şekeri dahi mi almıyacağız madman diyetini inceledim hiç meyve yok.

17. arespoem

arespoem Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Hayır kesinlikle meyve yok.Ayrıca aspartam içeren sakızlardan uzak durmakta fayda var.

kurenator bunu beğendi.
  18. GÜLÜMSER

GÜLÜMSER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozu hariç bu beslenme şekli bayanlarda da işe yarar mı acaba?Ya da protein tozunu da kullansam....erkek gibi kas olmasın da ammannnn....dumbelllls

19. anfanger

anfanger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...

madman kaynaklar süper avusturyada okuyorum bende gercek kaynaklari okudum verdigin diyet super ama ben yeni baslayan biri olarak hicbir terimi sonuna kadar bilmiorm (MESELA : protein tozunu diyette kullanmak iste creatin ,amino asit ) genel olarak bilgim var ama onlari antreamnin sddetine gore alman gerektigine inaniyorum ben 1 aydir diyetteyim ve 3 kilo verdim 1 kilosu direk karindan ama belim incelmior..neyse boyum 1.78 kilom ilk basladigimda 71.1 di simdi 68.2 falan ama ben hic bir sekilde ne protein ne baska bi sey aliyorum sadece mesela 3 ögun

sabah kahvaltisi: 2 yumurta haslanmis+ 2 dlim ekmek+domates salatalik (zeytinyagli+limon+kekik+toz biber) + yagsiz peynir

öglen:dilim ekmege azicik nutella (kan sekerim icin )
    dusuk sekere egilim var o yuzden yapmak zorundayim bunu

aksam:bol salata + et(genellikle köfte vs vs ve tavuk but)

aralarda bisiler atistiriorm ama hicbir sekilde seker falan yok...kesinlikle 1 aydir nutelladan baska bisey girmedi agzima geregi yokda

simdi seninle hemen hemen ayni sayiliriz her seyi okudum cok mantikli siteyide okudum ama benim cok az bilgim var nerde ne yapilmasi gerekiyor

h.tanin 5 gunu spordayim
    baslamadan once her sekilde

girdigimde iceri

mekik+alkt mekik+yan mekik yapiyorum 10x3 set olarak bu kesin

ondan sonra her gun 1 kas olmak uzre
    1.gun gogus
    2.gun kollar
    3.gun sirt
    4.omuz
    5.bacak

ve cikmadan 20 dakkalik agir kosu
    1.3 dk 5.0 da
    3.12 dakka 9.1 de
    12.15 5.0 de
    15.20 10.0 da
    seviyelerinde

sonuc olarak besin takviyesi almiorm (protein vsvs. gibi)

sadece aldigim yedigim seyleri degistirdim hayatimi abur cubur yok senin gibi karn kaslarimi gorene kadar usttekiler cikti bile altlat kaldi bitek ama ne yapmaliyim sence senin kafandaki nedir nasil gidiyor falan bir yorum ya da tecrübelerden yararlanarak tesekkurler simdiden

okan

20. güçlü_kadir

güçlü_kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu dieti burada yayınlarsanız çok sevinirim..

Sayfayı Paylaş