4 ay bulk 5 ay definasyon

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve mrthr35 tarafından 22 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ben başlarken herşeyi göze alıp öyle başlıcam çünkü ne kadar özenle gitsemde başıma gelcek şeyleri biliyorum o yağ oranı uçucak illa ki :D güncel kiloma bakıyım tam 81 filandır 79 a düşünce yaza kadar full devam bulka en az 86 88 e kadar yürürüm :D

2. Kingmeto

Kingmeto Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Vucut tiplerimiz benziyor aman o yag oranina dikkat bulkta bende korkuyorum sahsen

mrthr35 bunu beğendi.
  3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ne kadar dikkat etsemde biliyorum artıcak normal artması için çalışırım artık çok artmasın :D

4. Kingmeto

Kingmeto Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Aynen herkesin mutlaka artar onemli olan minumum artmasi

mrthr35 bunu beğendi.
  5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    artık zamanı geldi .5 6 aylık bir süreç boyunca duraksamadan clean bulka başlıyorum. hafif bir hazırlık dönemi gibi oldu son günlerde. 1 kg artmış
    omuz 123 125 adam akıllı omuz çalışmadım nasıl arttı anlamadım tam anlamıyla bulka da başlamamıştım bu ay
    göğüs 101 98 1 kg almama rağmen bunun neden düştüğünü bende çözemedim. görünüş olarak belki biraz göğüsden yağ kaybetmiş olabilirim yada ölçüyü alan insanlar farklı diye ufak oynama paylalarıda olabilir.
    kol 34.5 35 bu süreçte inşallah 39 40 ı göreceğim diye umuyorum.
    bel 88 den 90 cm e yükselmiş yapıcak birşey yok bunun için daha da yükselir gibi :D
    kol ölçümün düşük olmasına rağmen normalde de 37 38 cm ölçüsü olan insanların görüntüsünde . kol bölgem pek yağ tutmuyor triceps içinde öyle çok net şekli belli oluyor.
    82 kgyim şuan 90 92 ye kadar yolu var diye planlıyorum boy 1.78
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Kasım 2017 ---
    dediğini anlıyorum o evreye geldiğim için daha fazla zorlamamaya karar verdim dostum. hedef temiz bir şekilde şuan +10 kg koymak. mayıs gibi de 90 92 den 82 83 e çeksem istediğim gibi bir sonuç alırım diye umuyorum :)

6. Kingmeto

Kingmeto Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Biliyorsun degil mi eger temiz bulk yaparsan kaloriyi ucurmassan yani gidip 1000 kaliri ustune cikmassan alman gereken kalorinin yag yakmaya devam edersin cunku metobalizma cok hizlanir kaslandikca ve kadlandikca oturdugun yerde yag yakiminda hizlanir yani anlatmak istedigim Kas yapma =Yag yakma

mrthr35 bunu beğendi.
  7. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    o salonda yine iyi motive olup çalışabiliyorsun. içim daraldı basık kara tavandan. bi de kokuyordur ora yazları:)

mrthr35 bunu beğendi.
  8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Bakalım dostum çıktık bi yola sonuçları göreceğiz 400 500 kalori fazla alırım ben ortalama
    Daha yeni kararttılar her yeri açık renkti komple boyadılar havalandırması baya sağlam ben öyle bi koku sorunu filan yaşamadım macfite geçicektim de arkadaşlarım olduğu için kaldım mecburen aslında çok da kötü sayılmaz sadece ağırlık yeri bu kat üst katta kardiyo ağırlıklı benim için en rahat kısmı yoğun olmayan saatlerde gidince 3 5 kişi oluyo salonda miss gibi keyfime bakıyorum ahahahd

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    hacim ağırlıklı çalışmaya devam ediyorum. uzun zamandır net fotoğraf atamamıştım. biraz net yüklemeye çalıştım ama tüylerden ne kadar net olduysa artık.
    kg dolu miğde ile 83
    ayda ortalam 2 kg almaya çalışarak devam ediceğim. yağ oranı biraz tehlikeli sınırlarda ama umrumda değil olabildiğince kas ve güç kazanmaya bakıcam uzun bir süre.
    özellikle omuz göğüs ve trapez bölümünde gelişme olduğunu hissediyorum. trapez 1 ay öncesine kadar neredeyse hiç yoktu. yavaş yavaş güçlendiriyorum omuz bölgesiyle beraber.
    hedef mayıs sonuna kadar 92 kg. sonrasında ise güzel bir definasyon ile 85 de güzel bir sonuç umuyorum.
    antreman şeklim ise 2 ye böldüm daha uygun oldu gerek iş temposu olsun her gün gitmek yerine 1 gün göğüs omuz triceps / sırt bacak biceps 1 gün off şeklinde devam edeceğim. ağırlık birleşik egzersizlerden oluşuyor. her bölgeye ortalama 3 egzersiz dağıtıyorum. bacak hariç. o çok zorladığı için squat ve kalf de bırakıyorum.

zzzxxz bunu beğendi.
  10. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8

hocam kol çalışıyormusun hiç değişme yok gibi taa ilk attığın resimden belli bide boy kaç

mrthr35 bunu beğendi.
  11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    boy 1.78 hocam çalışıyorum da yaz boyu definasyon yaptım daha çok ölçü kaybettim yağ yakıcam diye. 1 aydır filan yavaştan kas yüklemeye başladım kısa sürede 0,5 cm artış oldu kolda bu ay daha iyi sonuç bekliyorum.

12. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ben dirty bulk yaptım 3 ayda 73 kilodan 82 ye çıktım bence dirty daha verimli

13. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    vücüt iyi göğüsler birazdaha şişer omuzlar toplaşırsa kollarıda yaparsın sen inanıyorum

mrthr35 bunu beğendi.
  14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    inşallah dostum. daha önümüzde 6 ay süre var yeteri kadar kas kazanıp güzel bir definasyonla toparlar inşallah

15. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    bu arada birşey soracağım gittiğin salon nerede güzel bir salona geçicemde istanbuldamı

16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
  17. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123

Bugünden kısa bir video :)

18. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    Çok hızlı yapmışsın kasa etkisi sınırlı. yavaş indir. negatifte kasa yoğunlaş o ağırlık fazla

19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Video çekmek için öylesine girmiştim hocam 12.5 o normalde 10 kg hammer kesiyo fazlasıyla zaten :)

20. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    soğuk havada çok zor oluyor gerçekten. kışın ortasında buz gibi havada çıkıp antreman yapmak zorlasada pes etmek yok. bulka devam ediyorum hala tam gaz.
    https://hizliresim.com/g9mOVN
    https://hizliresim.com/POXl68
    https://hizliresim.com/7yR6Xl
    kg 84 civarı. 90+ hedefliyorum.
    geçen ayki eleman ölçüyü yanlış almış prof bir trainer vardı o aldı ölçüleri.
    omuz 124 yada 124.5 du
    kol 35 yada 35.5 du tam hatırlayamadım 1 hafta geçti gerçi.
    göğüs 104 olmuştu.
    kol ölçüsü düşük ama fotoğraflarda yada normalde daha fazla ölçüye sahip olan bir çok insandan daha düzgün duruyor buda kafa karıştırıcı bir durum. ölçülü çalışıyorum aslında. 1 gün 3 biceps 1 gün 3 triceps 1 gün off . yeteri kadar dinlendiriyorum. umarım 39 40 cmi görebilirim kolda. diğer her bölgenin gelişiminden memnunum. bulk zamanı özellikle arka omuz ve trapeze extra özen gösteriyorum daha önceki ihmallerimden dolayı topalanıyor o bölgelerde.

Son düzenleme: 25 Aralık 2017
    respect2us.23, zzzxxz ve Pink Zeppelin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş