2. ay sonu yağlar....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve skajusz tarafından 15 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 2. ay'ı bugun itibariyle bitirmiş bulunmaktayım fotoğrafları yüklemekte tereddüt ettim aslında moralim gerçekten bozuk emeğimin boşa gittiğini görmek . aslında benim hatamda denilebilir yağları eritmeden body e baslamak ama 1.92 lik vücut yağsız nası durur bende anlamış deilim . body'e başladıgımda iştahim bir hayli açıldı ve dolayısıyla beslenmem çokda düzenli deildi cardio yaptım ama antrenmandan sonra 5 dk kosu 10 dk bisiklet şeklinde . body i sanırım bırakacağım yani ilk once yağları eritip sonradan başlamayı düsünüyorum sizin önerileriniz nelerdir?

üyeliğimi devam ettireyimmi yoksa parkurda kosumu ? tesekkürler

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      40,4 KB
      Görüntüleme:
      452
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      36,7 KB
      Görüntüleme:
      447
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    bence vucudunda aşırı bir yağlanma yok. Bu vucutla bodye başlayabilirsin.

skajusz bunu beğendi.
  3. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bodye zaten başladım 2. ay sonu en sagdaki fotoğraf.. yani gelişme göremiyorum yağlardan dolayımı acaba

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    boyun 192 yaşın ve kilon ne kadar. 192 boyunda olduğun için gelişmen 170-175 arasındaki kişilere nazaran daha zor ve daha uzun vadede olur. Şimdilik protein ağırlıklı beslenmeye dikkat et. Bu spor birazda sabır işidir kimse gökten parçalı kaslarla inmiyo sonuçta..

skajusz bunu beğendi.
  5. cetin

cetin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşımızında dedigi gibi vg sabır işi şimdiden moralini bozarsan pek saglıklı yürütemezsin moralini bozma bence göbek vg nin süsü illaki gidecek bende 2 ay olacak başlayalı 6 kg verdim 86 idi şimdi 80 kg oldum bi 6 kg daha vermem lazım 174 boyum beslenmene dikkat et karboları düşür ögünlerini 6 7 yap gerisi gelir kolay gelsin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:41 ----------

ha unutmadan en iyi yagı vg ile yakarsın muhteşem etkisi vardır

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bodyle kardıo aynı anda yapıp kılov erebılırsın bak benım programda soyle once cardıo sızınkı gıbı 5 -10dk degıl baya yorucu cıddı akrdıo yapıyorum arkasından normal body yapıyorum etkısını gordum belım 1 ayda 6 cm ınceldı ve kas kaybım olmadı aksıne cm lerım yukseldı

skajusz bunu beğendi.
  7. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    @beachboy

yaşım 17 kiloda 82

sanırım kardiosuz olmicak arkadaşlar salona devam ediyorum haftada 3 gün 45 er dakikalık koşu yeterli olurmu ? (parkurda)

8. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Daha yaşın genç büyüme çağındasın hem kardio hem body vucudun için ağır gelebilir. Düzenli bir diet yaparak ya kardio yap yada body. bence 192 boya 82 kilo fazla değil. Benim önerim diet + body yapman yönünde. Bu sporda beslenme + dinlenme işin %75 dir. Bu ikisine dikkat edersen istediğin vucuda kavuşabilirsin.

skajusz bunu beğendi.
  9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bende 18 yasındayım aynı anda yapıyorum yorulmuyoru basta yoruluyordum tabı ama zamanla asıyorsun onu ve artık daha fazla ıstıyorsun ılk basta kosamazdım sonra 3 dk kosmaya basladım heen nefesım tıkandı sonra duzeldı 15 dk kosmaya basladım 9 la az geldı sımdı 11 le kosuyorum oda az gelıyor 12 zorluyorum dene bence

10. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Suan boyunuza gore yag cokda degil.Saglam bi karin istiyorsaniz karin egzersizlerine agirlik vermelisiniz.Cesitli karin egzersizleri sitemizde mevcut ama onerdiklerimi soyliyim.Capraz mekik etkili oluyor.Ve kosular.

11. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    aslında bu sporda en iyi ve hızlı gelişim ilk 2-3 ay içerisinde oluyor ancak iki fotografa bakınca arada çok bir fark gözükmüyor bu doğru . kendin de yazmışsın iştahım açıldı ve beslenmeye çok dikkat etmedim demişsin . ilk önce buna dikkat etmen gerekir.v.g den donra yaptığın 5 dk koşu ve 10 dk bisikleti kardiyo olarak sayma . vucut kardiyo yaparken ilk 15 dk dan sonra yağ yakımına başlar.senin yaptığın sadece iyi bir soğma egzersizi olmuş.

yine fotoğraflara bakınca aslında v.g yi de hakkını vererek yapmadığını düşünüyorum . herşeyden önce düzenli çalışma ve düzenli bir beslenme programı oluştur kendine ve çalışmaya başla.gerçekten disiplinli bir şekilde çalışırsan 2-3 ay içinde meydana gelen değişimi çok rahatlıkla görebileceksin.

skajusz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş