1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

130 dan 90a ( 1 yıl ) Bir başarı hikayesi...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve RabbitHole tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 101 üye.
  1. ZUPERMAN

ZUPERMAN Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    çok başarılı tebrik ediyorum azim ve direncini :)

RabbitHole bunu beğendi.
  2. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    ocak - 2014.jpg

OCAK - 2014 Fotoğrafımdır arkadaşlar... Şubat itibariyle karnımda 4 tane pack çıktı ama yeni fotolarımı şimdi eklemicem... martta solaryuma girince :))

çikoçiko, bodykazm, cihatornek ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. -NemesiS

-NemesiS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    azim en önemlisi sabır için tebrikler .. çok güzel bir değişim olmuş .

RabbitHole bunu beğendi.
  4. ToxiC14

ToxiC14 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrikler azmine hayran kaldım.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

RabbitHole bunu beğendi.
  5. Bosanac16

Bosanac16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilk mesajımı atıyorum. İnanılmaz.

İradeniz mükemmel. Tebrikler. Can bogazdan gelir ya da bu kilolar benim yapımda var diyenlere örnek olsun

RabbitHole bunu beğendi.
  6. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    tebrikler abim benim be bende 20 kilo verdim devamı gelir umarım :)

RabbitHole bunu beğendi.
  7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    35 kilo verdim kilo verirken bu degisimi gormustum ilham kaynagi olmustun gercekten ozaman. Super super super yeni fotoğrafları mersk ediyorum kolay gelsin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RabbitHole bunu beğendi.
  8. Nightcrawler

Nightcrawler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrik ederim. Önceki halinizin fotoğrafı benim gibi kronik depresif bir insanı kötü etkiledi (kilonuzdan ziyade o fotoğraftaki üzgün yüz ifadesi ) hemen ardından eklediginiz yeni halinizin fotoğrafına bakarak diyebilirim ki popüler bir dizide rahatlıkla başrol oynayabilirsiniz. Bu sureciniz bana tekrar gösterdi ki durumunuz ne olursa olsun (parasızlık ve özel problemler de dahil) üstesinden gelinemeyecek problem yok. Yeter ki vazgecmeyelim.
    Kendinizi sartlamaya yönelik motivasyon tarzınızı başta vücut geliştirme olmak üzere birçok sorumluluk gerektiren durumlarda kullanmaya karar verdim. Tekrar tebrik ediyor ve başarılarınizin devamını diliyorum.

NOT : Maşallah :)

K00U cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 23 Mayıs 2014
    RabbitHole bunu beğendi.
  9. Qarden

Qarden Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    kayseri uzunyeyle :)
    bende haftaya baslicam 105 kiloyum benim hedefimde 15 kg yag yakmak ama ben suplement kullanmayi dusunmuyorum sizce cok onemli mi suplement kullanmak

10. korkut

korkut Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Kel tıraşlı fotoğraf ve son fotoğraf...
    SAYGIYLA TEBRİK EDİYORUM.

11. drsalih

drsalih Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Kardiyoloji Uzmanı
    Yer:
    Zonguldak
    Bence forumun en iyilerindensiniz. Yeni fotoğraf bekliyoruz...

12. thyateira

thyateira Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    10 numara kardeşim boy uzun galiba 90 kg bile göstermiyosun başarlı

13. alesko

alesko Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yazılan tüm yorumlara sonuna kadar katılıyorum yani gerçekten helal olsun sana fakat beyenmediğim bir konu var belirtmek isterim.
    30kg küsür civarı kilo verenlerin bi anda diyetisyen kesilmesine rahatsız oluyorum özelliklede ülkemizde.
    Bunu genel olarak sölüyorum tek bir kişi alınmasın üstüne.
    Şimdi rabbit, tam endomorf olan birisine sen gidipte istedigin kadar yulaf ye diyemessin :) Baktıgımda %50 mezo %50 endo gibi gözüküyorsun.(tahmini göz kararım)
    Hormonların kilo verme ve kas gelişimindeki etkisinden bahsetmeme zaten gerek yok. İnsan vücudunu tanımalı ve hormonların nasıl çalıştıgını öğrenip ona göre beslenme yapmalı.
    Örn: Sami Hamidi Türkiyede ilk kahvaltı yenilmemesi gerektiğini söleyen kişidir. Sebebine gelirsek uyurken salgılanan GH hormonu, uyandıktan sonrada salgılanmaya devam ediyor. Fakat şeker veya şekere dönüşen karb(Beyaz ekmek gibi) yiyecekleri tüketmek anında GH üretimini durduruyor. GH nin salınımını durdurmamak için 1 kaşık zeytin yağ , kahve veya amino asit içebilirsiniz demişti.
    Özetleyecek olursak, herkezin tüketmesi gereken kalori,sahip oldugu genler ve vücut tipleri,herkezin salgıladığı hormon oranı,hipertrofisi aynı degil. Yani birisi böle böle yaptı bukadar zamanda kilo verdi diye başkalarıda aynı diyeti yapıp aynı zamanda aynı kiloyu vericek diye birşey yok. Umarım açıklayıcı olmuşumdur :)
    Saygılar
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2014 ---
    Ekleme yapıyorum; Glikojen deposunu sadece yulafla doldurmak ne kadar doğrudur acaba?

fatamorgana bunu beğendi.
  14. anı değiştirmeye geldim

anı değiştirmeye geldim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    okuyacak herkese başta konuyu açan abime teşekkür ederim teşekkür kelimesi yetmez aslında sabaha karşı 5.30 civarları okumaya başladım hikayeyi etkilendim ben eskiden toplumda kilomdan dolayı eziliyordum ve kötü hissediyordum aklıma o günler gelince requer for a dream müziğini açıp hikayeye devam ettim her şey daha anlamlı olmaya başladı benim için kendimi geri plana atmaktansa işlerimi ödevlerimini sınavlarımı hatta insanları geri plana atmak daha doğru bir çok kez bu foruma üye olmayı düşündüm ama zor geldi bu sefer sadece etkilenmedim empati kurdum hayal ettim yaşadım resmen okurken aldığımdan beri 30 kere kullanmadığım dambıllarımı çıkarıyorum 5. sayfanın 87. entrysinden sonra üye oldum ve o an aklıma gelen ilk şeyi yazıp üyeliğimi açtım isim hiç önemli değil çok sağolun bu hikaye için belkide benim hayatımı değiştirecek bir başlangıç olacak belkide 2 gün sonra benden bir yol olmaz deyip pes ederim ama bu hissi yaşadıktan sonra ilk seçenekten vazeçemem buraya kadar okuduysanız ne kadar etkilendiğimi anlaşmışsınızdır zaten şuan sağ gözüm uyukusuzluktan acıyor gece 12den işten çıktıktan sonra ve saat sabah 7 olmuşken böyle bir başlangıç yapmak çok acılı olucak ama kolay kazanılan şeyler kolay kaybediliyor belkide ben dipteydim ve bu yükselişimi bu günden sonra yapıcam bu konuya tekrar yorum yaparım eğer bu günkü gibi istekle devam edersem . Kompozisyon yazarken bile bu kadar uzun paragraf yazmadım ben tüm yazıda tek bir nokta var cümle sonunda ama olsun bu bir kompoziyson yarışması değil ama yükselişin başlangıcı müziğinde verdiği etkiyle mental çok yukarıdayım umarım üyeliği açtığım gibi bir hırsla devam ederim size hayatta başarılar.

15. baranyo

baranyo Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    beyler merak ettıgım birşey var ulan kılo veren her ınsan mı daha yakışlı oluyor ya :DD

16. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Kilo verende alanda daha yakışıklı oluyor fit vücut ne demek ogreniyoruz bizlerde :D

Sayfayı Paylaş