1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

130 dan 90a ( 1 yıl ) Bir başarı hikayesi...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve RabbitHole tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 101 üye.
  1. madmax07

madmax07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    muhtiş inanç ve başarı hikayesi anlatımınız gercek ten cok dogal sıkılmadan okudum.Tebikler..

RabbitHole bunu beğendi.
  2. screamhunter

screamhunter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrikler kardeşim maşallah sana bende 103 kilodan 87 ye düştüm hayatim her bakimdan degisti eski elbiselerimi attim yeni elbiseler aldim hareketlendim herkesin bakisi degisti uzun zaman gormedigim arkadaslarim 5yas genclesmissin dedi valla bravo

MeraklıŞişko ve RabbitHole bunu beğendi.
  3. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Before&After aynı reklamlardaki masaj aletlerinin before&after ları gibi olmuş.İçinden bir insan silmişsin resmen helal olsun:) ben de 30 kg verdim geçen sene mart ayından eylüle kadar fakat benim vucudum çok sarktı nedenini bilmiyorum.Şu an hacimlenmeye çalışıyorum.Fotolarınızdan ilham aldım kardiyoyu biraz arttırıcam bakalım neler değişecek.Azminiz gerçekten takdire şayan..

RabbitHole bunu beğendi.
  4. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Bir... MESAJ KUTUSUNA CEVAPLAR

Arkadaşlar daha önce belirttiğim bir şeyi tekrardan belirtmek istiyorum...

Uzun bir süredir foruma girme şansı bulamadım. Spora devam tabiii...

Yanlız...

Mesaj kutum azına kadar dolmuş... bu yaptığım şeyin ne denli önemli olduğunu kanıtlar nitelikte... Ama arkadaşlarımız benden sihirli bir değnek beklemiş... oysa bu konunun tamamını okumaları yeterliydi... bu forumun değerini bilip biraz araştırma bir sürü yöntemle haşırneşir olabilirler...

Neyi uygualarsanız uygulayın devamlılık esastır....

mesela 17 Kasımda Yapılacak olan Avrasya Maratonuna (15 KM ) katılmaya karar verdim... o güne kadar kondüsyon nasıl depolarım... nasıl laktik asit oluşumunu azaltırım... nasıl kas kütleme minimum zararı veririm derken sabahlara kadar uyumadım bu forumda okudum... hala okuyorum... maraton koşmak konusunda acemiyim...

haa gelelim eyleme... Kolaymı maraton koşmak... dayanaklılığımı test ederken 3 antreman arka arkaya kustum... 4.de kusmadım...şimdi daha iyiyim...

Acısız, kansız, gözyaşsız, sinirsiz büyük başarılara ulaşmak çok zordur...

Bu yol zorlu olabilir... ailenizle arkadşlarnızla aranız bozulabilir... kız arkadasınız terkedebilir... cebinizde 5 kuruş kalmayabilir... demorolize olmayın... nefes aldınız için şükredin ve sınırlarınızı zorlayın... İNANIN HER ZAMAN DAHA İYİLERİNİ ÇEKECEKSİNİZ...

........................................................

İki.... maraton...

Diğer bir konu maraton koşmaktan söz ettim... VG sporuyla çok tercih edilmeyen bir seçenek... Ama ben çok heyecanlıyım... Kas genetiğimin çok iyi çıkmasına rağmen büyük kütlelere ulaşmak gibi bir hedefim yok... Mesela kollarım soğukken 40cm... ama bu beni cezbeden bişey olmadı çoğu zaman... daha define bir 38i tercih ederdim (gibi)

lean body tarzı bir vücut isterken aynı zamanda Sportif Mükemmelliğim açısından Maraton koşmayı TOP noktası olarak hedefledim. o güne kadar yapılacak olan bir çok yok koşusu, dağ koşuşu maratonları, cumhuriyet koşuları, atatürkü anma koşuları gibi 5 KM den 21 km ye kadar olan yarışlara ücretini ödeyip kaydoldum... (temmuza kadar herhangi bir yarışa girmeyeceğim)

Öncelikle
    Nisan ve Mayıs aylarında (60 gün) INSANITY programını bitirmeyi planlıyorum... böylece atletizm alanında gerekli olan Pliometrik yetenek kazanıp, laktik asit olayını dengeye sokmayı planlıyorum...Sonrasında duruma göre yeni programlar yapılır haliyle bakalım...

Not: INSANITY programının ilk 30 gününü önceden denemiş biri olarak kilo vermek ve kondüsyon için çok baba bir egzersiz programıdır... bir saatte iki tsört değiştrdiğim oluyodu... Bu söylediklerim sizi şu şekilde yanıltmasın 1-2 aylık kardiyo geçmişiniz yoksa buna başlamayı denemeyin 15. dakikada tıkanırsınız hevesiniz kırılabilir... Bu program P90x i hazırlayan teambeacbody şirketinin başka bir programıdır... Yağ yakan bir terminatöre dönüşürsünüz... Marketing ürünlere aldanmayı sevmeyen biri olarak teambeachbody firmasını takdir ediyorum...
    herneyse... bakalım nolcak...

......................................................................................................................................................
    üç... Steriodler

Kısa zamanda sonuç almak isteyen arkadaşlar her zaman o sihirli yöntemi arıyorlar... önce antreman programları... bir süre sonra supplimentler... derken kendilerini bi anda steroidlerin olduğu forumda buluyorlar... Önceler şiddetle yaklaştıkları bu olaya oradaki yorumlar yüzünden sıcak bakmaya başlayabilirler...

- iki ayda inanılmaz sonuçlar aldım... adeta evrim geçirdim...
    - düzenli ve doğru kullanıldığında steroid kullanımında bir zarar yoktur... vb

gibi konu ve yorumlar "amaan en hafifinden başlarım" gibi düşünebilirler... Ya şimdi benim tartışmak istediğim steridler değil... ne bileyim belkide öyle kullanıldığında bir zararı yoktur... (yada vardır banane) Benim dikkati çekmek istediğim konu bunu yapmaya iten zihin yapısı... Estetik sonuç için spor yapanın hedefine ulaşınca düşeceği boşluktan dolayı ya sporu bırakacağını yada yetmediğini düşünerek daha "kombine" işlere gireceğine inanıyorum...

Zaten saç bakımına ve cinsel sağlığına önem veren biriyim... ayrıca sporu kendisi için sevmeyi öğrendim... terlemenin, yorulmanın duş almanın kendisini sevdiğim için...

dediğim gibi belkide o ilaçların hiç bir zararı yoktur... zararlı olan bizim zihin yapımız olabilir...

................................................................................................................................................
    dört... Supplimentler...

Muscletech (aminoFX, hydroxycut)......
    Universal (Nitro, Pak)
    Weider (Mega Forte, Muscle Recovery)
    Bilmemne Kreatin...

Geçtiğimiz dönemlerde yukardaki kaliteli supplimentleri kullanmış biri olarak söylemek isterim ki;

Bu besinlerde Marketing olarak insan egosunu tam 12den vuran etkilere sahip... İnsanı Aristo mantığı ile düşündürüyor...
    "onu alsam bunuda alsam şununla kombine yapsam hepsinin toplam etkisinin gücünü yaşarım" Aslında pekde öyle olmuyo...

Ama etkilerini yadsıyamayız...

Bir megaforte hacimlenmesini, bir animal nitro yenileme hızını... kreatinin verdiği gücü...

Ama insan vücudunu tanımalı...

Örneğin; Büyük hevesle Almanyadan bana hediye getirilen 2 kutu (40 tüp) megafortenin 30 tüpü bitti... hacimlenme yapmasına rağmen dinlendirici etkisi bende olmadı... ama animal nitroyla ertesi gün canavar gibi uyanıyodum... antreman sonrası vücudumda bir şeyler çalışıyor hissini yaşadım focussing harikaydı... Ama açın forumlara bakın Mega forte hepsine fark atıyor... Ama bende tutmadı işte... termojenikler bende yağ yakmıyor mesela... :D tokta tutmuyor... enerjide vermiyor... agresiflikten başka bir halta yaramıyor... Kreatin bütün sırtıma sivilce yaptı... çok su tutuyor kendimi hantal hissetiriyor... PAK içince idarım sarı olmuyor mesela... gibi gibi işte...

nitrodan başka sanmıyorum kullanayım... oda maraton döneminde kas kaybını minimuma indirmek için...

NOX ürünleri konusunda bir deneyimim yok... kardiyovasküler çalışmalara etkisini nedir bilmiyorum... fikri olan arkadaşlar varsa söyleyebilirler...

şimdilik bu kadar arkadaşlar... Umarım bir çok sorunuzu cevaplamışımdır... bench_O

Son düzenleme: 24 Mart 2013
    paramedic35 bunu beğendi.
  5. Sanalada

Sanalada Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    helal olsun çok değişmişsin inanmışsın ve başarmışsın sabrına saygı duydum

6. gokbaray

gokbaray Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    abicim tebrik ediyorum 3 yıl önce ben de aşırı zayıflıktan çok muzdariptim. az çok anlayabiliyorum. mutluluklar dilerim

7. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    helal olsun tebrik ederim bana çok büyük motivasyon sağladınız,bende p90x yapıyorum 50.gündeyim göğüslerin erimemesi tam canımı sıkıyordu ki imdadıma yetiştiniz

Son düzenleme: 16 Nisan 2013
  8. hesapsizadam

hesapsizadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tebrik ederim. hayatındaki diğer açılarda da bu sabrın katkıları olacak. eğitimden iş hayatın kadar. bende 119 kilodayım. 125 tik daha 2 hafta öncesine kadar eliptik bsikletle sakin yemekle bu kiloya indim. salon şart,koşarken sırtımda ağrılar oluyor,öncelikle dediğn gibi güçlendirme lazım. kamburlaşıyorum sanki göbek çekiyor adeta. okuyoruz örnekleri ilham da alırız umarım. evden çıkıp salona gideceğim şimdi. aniden bıçak gibi kesmeli en doğrusu bu

9. drmalibu

drmalibu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi süpersin walla bayıldımgülmekten ya 150 kiloluk adam bile dalga geçti bölümü süper ama ilham kaynağımsın yıllar önce bende 25 kilo verdim sporla ama şimdi hepsini geri aldım ve tekarar motivasyon sözcükleri ararken senin konunu gördüm walla süpersin dosrum sıra bende insallah aylar sonra bende gösterecem ne hale geldiğimi :)))
    ancak dostum biraz saçların dökülüyormu nehyper_

10. jardjan

jardjan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Azim budur. Helal olsun dostum muhteşem.

11. murat1997

murat1997 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    Yer:
    İzmir
    Azminizi gördükten sonra hayran kalmamak elde değil tebrik ediyorum sizi :D

12. thezoRRo

thezoRRo Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Yeni fotolar bekliyoruz. En sonki fotoğraftan aylar geçmiş. Gelişmeler nasl ?

13. nevertheless

nevertheless Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten bravo, hocam bariz evrim geçirmişsin, bir kaç kilo fazlam var ama ilham kaynağı oldun bana sendeki bu gelişimle, tebrikler..

14. jepicik

jepicik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    saba oha diyorum harbi helal olsun hayatını geri kazanmışsın resmen tebrikler...

15. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    tebrik ederim bendede sende olduğu gibi azim olsa keşke.başarılarının devamını dilerim

16. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    tebrik ediyorum...

17. murat15

murat15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle tebrik ederim azim çok önemli tabi:) boy kaç ?

18. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    "deri altı yağları " bu cümleyi biraz daha açarmısınız ?

19. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    tebrik edeim
    sarkma şimdi yok diyorsunuz
    hiç mi olmadı yoksa olduda sonradan gittimi

20. promise90

promise90 Üye

Beğenileri: