çok fena başım dönüyor :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 20 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar son 1 haftadır çok fena başım dönüyor gece geç yattığımdan mı bilmiyorum baş dönmesine sebep olcak bir çok şeyi yapıyorum ama bu kadar da olmamalı

Baş dönmemi etkileyebilecek olarak şunları düşünüyorum : Hazirandan beri low carb yapıyorum aralıksız hatta hafta sonları cheat day bile yapmıyorum her gün meyve felan yiyorum 1-2 tane onun yerine 12 kaşk bulgur 1 kase yoğurt 500-750 gr tavuk tüketiyorum gece 2-3 gibi anca uyuyabiliyorum öğlen 11-12 de kalkıyorum 5 yumurtamı yiyorum 1 dilim ekmekle beraber

Benim şimdi baş dönmesinin sebebi sol kulağımdaki basınç hissi mi ? karbonhidrat eksikliğinden mi ? uykusuzluktan mı ? yoğurt yemekten mi ? yoğurt çok tüketmek baş dönmesine sebebiyet veriyor diye okumuştum kolesteröllü yiyecek diyerekten 4-5 gün kestim yoğurdu gene bir düzelme olmadı yoğurttan değil sanırım

abi kafam çok karıştı ya şimdi baş dönme sebebimin nedeni hangisi bunlardan yarın kulak-burun-boğaza randevu aldım gidicem öğlenleyin de bu baş dönmesinin sebebini bulabilir mi ki kbb doktoru ? :S :S

2. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    En iyisi doktora git ama bence uyku saatlerin çok dengesiz bunu düzelt gerisi hallolur. Bir de low carb diyeti de baş dönmesine neden olur mu bilmiyorum ama strese neden olur onu biliyorum, belki stresten baş ağrısı yaşıyor olabilirsin. Yine de doktora git sağlık ihmale gelmez. Geçmiş olsun.

3. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    psikolojin ne durumda bilmiyorum ama çok etkiliyor.bedensel sağlık ruhsal sağlık pararlel gider.kulak olma ihtimali de yüksek bence.geçmiş olsun.

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Diyet doneminde genellikle yasayanlar var bunu bende yasamistim ama yinede doktora gidin ama ondan once aldiginiz kalori cok az geldigi icin boyle bisey yasiyo olabilirsin once yükleme yap dogru karbonhidratlarla beslen 1 gun yada 2 gun bakalim kendine gelicek misin, sonra diyete devam ederkende kaloriyi fazla azaltmadan devam edin vitaminleri mineralleri eksik etmeyin

Sayfayı Paylaş