steroid olmadan kıvanç vücudu imkansız mı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cardemumut tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. cardemumut

cardemumut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler forum üyesine bir konu hakkında danıştığım da bana böyle bir mesaj attı
    Selam.

Sadece suplement kullanımı ve doğal beslenme ile sadece havanda su döversin. İstediğin formu ve vücudu yakalayabilmen için bunun ötesine geçmen gerekir. 8-10 sene doğal sayılabilecek şekilde çalışıp vücudunda hiçbir değişik olmayan sporcular, anlıyorlarki 8-10 sene boşa kürek çekmişler. Çünkü 8-10 haftalık steroid kürleri ile neredeyse mucizeler gerçekleşiyor... ama farkına geç varıyorlar. Amaç spor ise beslenme ile devam et. Ama amacın iyi bir form yakalamak, plaj vücudu yapmak ise kesinlikle çıtır kürler yapman gerek..

Sizce söylediklerinde haklımı yani iyi beslenme iyi antreman supplementlerle güzel bir vücut yapmak imkansız mı ? İyi forumlar

2. huso16

huso16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Bursa
    yapılır tabikide steroid olmadan da iyi vücut elde edilir ama zamanla tabiki sen aldırma öyle şeylere

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:52 ----------

dalga geçmiş senle kimse o kıvanç vücudu için streoid mi lazım bizim millet ne kadar abartıyor böyle şeyleri kafanı yorma iyi beslen iyi antreman yap iyi dinlen olur zamanla

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    kıvanç vucudunda str. ne gerek var
    ronne desen pill desen tamam ama kıvançın beli + kollarını toplasan nerdeyse roninin bir kolu eder :)

Ge-Force bunu beğendi.
  4. cardemumut

cardemumut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son olarak bana steroidsiz bir vücutla en fazla ne kadar ileri gidilebilir bir resim bir şahıs ismi verebilr misiniz ?

5. Boromir

Boromir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara

Matt ogus 22 yasında roidsiz

6. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Bana kalırsa bu adamın steroidsiz olma ihtimali bile düşünülemez. Bence %100 steroid %1 pay bile vermiyorum.

7. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    vücudunuzu amma küçümsüyorsunuz yahu, bu vücuda steroidsiz olma ihtimali vermem diyerek, böyle düşünenler baştan kaybetmiştir zaten, steroidte kar etmez :)

8. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bir şahıs vücut geliştirme için vasat (veya negatif) bir genetiğe sahipse herkezin aynı türde olduğunu düşünebilir. "Kişi herkezi kendi gibi zannedermiş" babında.

X kişinin steroid kürle bile yıllar içinde elde edebileciği kas kütlesini , Y kişisi tamamen natural olarak belkide daha kısa sürede inşa edebilir. Bu tamamiyle genetik faktörlere dayalı bir durumdur.

Benim anlamadığım nokta ise yeni nesildeki fast food tarzı hızlı yaşam mentalitesi.

Lisedeyken edebiyat hocalarımız kompozisyon derslerinde yazılarımızı giriş-gelişme-sonuç olarak bölümlendirmemizi söylerdi. Ama artık gençlerin giriş ve gelişmeyi umursamadıklarını , hep sonuç odaklı çalıştıklarını görüyorum.

Emek verme , ter akıtma gibi bir düşüncenin yerini malesef , çabuktan köşeyi dönme , 3 günlük sözde "aşk" lar , fasulye bile 2 ayda yetişirken 3 ayda nasıl kas inşa ederim ? , boyumu 1 senede kaç cm uzarım ? , supplement kombineleri - steroid kürleri vs. vs. ... Aceleniz nedir anlamıyorum bu koca ömür size çok mu kısa geliyor :) ? Hepiniz şahsınıza münhasır kişilersiniz bırakın şu Kıvançları , Cengiz Coşkunları size bahşedilen ne ise ondan azami verim almaya bakın .

TOLGA992, mustabeen, Ge-Force ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. cihatornek

cihatornek Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Kütahya
    İyi bir beslenme ve iyi antrenmanlarla kısa sürede istediğin yere gelirsin merak etme :) ayrıca kıvancın vücudu abartılacak bir vücut değil ki :) adam fitness yapıyor genetiği ince abartılacak birşeyi yok :)

10. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Yahu o kıvanç'taki imkan çok fazla. İllaki steroide bile gerek duymadan yapacaktır o vücudu ki dedikleri gibide öyle abartacak bir vücudu yok. Mesajı atan arkadaş mucizeler yaratır diye biraz abartmış. Steroid bölümüne girersen kürden önce, kürden sonra fotoğraflarına bakabilirsin sporda yeni olup hemen streoide başvuranların.

Ge-Force bunu beğendi.
  11. cardemumut

cardemumut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlar için teşekkürler bende steroid taraftarı değilim ama arkadaş aklımı şaşırttı bir an boşa kürek çekiyormuşum gibi geldi birde bana beslenme programı hazırlamamda yardım edebilecek varmı iradeli insanımdır hedefim için her şeyi yaparım yeme derseniz yemem içme dersiniz içmem beslenmenin sporda çok büyük bir öneme sahip olduğunu biliyorum bana yardımcı olabilecek varmı bu arada yaşım 17 boyum 1.82 kilo 79 hocam karbonhidratla kilo alarak 85 kiloya kadar çıkmamaı söyledi sizce mantıklımı

12. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38

Beslenmeni kendin ayarlaman daha mantıklı olacaktır. Kimse senin neyi sevip neyi sevmediğini bilemez. Ve bu sporda beslenme çok önemli o yüzden eziyet etme kendine sevmediğin şeyleri yiyerek. Beslenme bölümündeki örnek beslenme programlarının hepsini, ne var ne yok yorumlara kadar oku. Güzel bir beslenme programı oluşacaktır kafanda sonra başlık açarsın eksiğini fazlasını sorarsın. İyi forumlar.

13. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    Kardesim internet arama sayfana Rudy Coia yaz arat steroidsiz. 10 senede yapmis ve vicud gercekten cok guzel.steroidsiz kivanc vicudundan daha iyisini yaparsin ama unutma kafana koy ve ugras.

14. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Kıvancım vücut da streoidlik bir olay yok ki:) adamın genetigi iyi ( ince ) sen muhtemelen sana bu cevabı atan üyeye 2-3 ayda kıvanç vücuduna sahip olabilir miyim diye sormuşsundur . O da ona istinaden söylemiştir .

15. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bence heryerde görülebilcek sıradan bir vücut. mesele vücut değil mesele o adamın yakışıklı olması :)

Ge-Force ve Bodyyci bunu beğendi.
  16. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    ya yağsız sıradan bir vücut ne bu kadar abartıldı anlayamadım steroid yazısını görünce bende ronnie , arnold gibi birşey bekliyordum :D

ayrıca emek vermeden sonuca varmak yok çalıştıktan sonra herşeyin olacağına inanıyorum acelem yok daha 25 li yaşlara 10 yılım var bu 10 yılda kim bilir nasıl bi vücudum olucak.

3. ayım bitti bazı akıl gerisi arkadaşlarım hala
    six packler nerde?
    ben gitsem daha iyi olurum
    sende kas yok yağ var (?) ( çoğundan hızlı koşarım ve bilek güreşinde alırım )

böyle saçma konuşmalarım oluyor ve bunu diyenler hergün basit şeker tüketen belki 30 gr bile protein alamayan göbekli veya çalı süpürgesi gibi 30 cm kola sahip insanlar.

Ge-Force bunu beğendi.
  17. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38
    banada abartı geldi 6 ay daha çalışsam kıvançtan daha iyi güçlü vucut yaparım.

Sayfayı Paylaş