Spora başlangıç

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve foollowme tarafından 4 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. foollowme

foollowme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Sayın forum kullanıcıları,

Öncelikle göz zevkinizi bozduğum için özür diler tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Boy:1.76
    Kilo:80

Aslında uzun bir süre dövüş sporlarıyla uğraştım ancak çok düzenli değildi. yaklaşık 1.5yıldır stres koşuşturmaca derken hızlı kilo aldım. Metabolizmam da kilo almaya müsait.

Ancak bugün itibariyle tekrardan yavaş yavaş başlıyorum. Hatta bugün atlama ipi, fitness topu vs. gibi heryerde çalışabileceğim aparatlar aldım. İş durumlarının karışık olması, farklı şehirlere gitmem, ekonomik dalgalanmalar gibi sebeplerden düzen oturtamadım. O yüzden öncelikli ricam ciddi programlardan ziyade temel tavsiye niteliğinde yardımlarınız. Önce ufaktan oturtup yavaş yavaş, yan çizmeden bir sistem yapmak istiyorum.Gelişmeleri yeni fotoğraflarla sizlerle paylaşmak ve yeni tavsiyelerle güzel bir vucuda sahip olma hedefindeyim.

Body yerine dövüş sporlarını yapmayı seviyorum. Haftaya karate veya kickbox salonuna yazılma durumum var ancak salon olmasa bile kendim gerek evde gerek koşarak gereken vakti ayıracağım. Spor konusunda tavsiyelerinizi bu durumu göze alarak verirseniz mutlu olurum. Tabi en önemlisi beslenme olacak sanırsam:)

Diğer bilgiler fotoğraflarda maalesef:(. Başlangıç olarak önerilerinizi bekliyorum :)

Saygılar

Ekli Dosyalar:

2. foollowme

foollowme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gazımı söndürmeyin hocalarım yardım elinizi uzatın :D

3. foollowme

foollowme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu vucut adam olmaz diyorsunuz yani :(

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Dostum önceleri 5000 m tempolu koşu ile başla. üzerine Çekebildiğin kadar şınav +mekik+barfix. barfix demiriyle hanging leg raise de yapabilirsin. Bunlara ek olarak yağ yakımını hızlandırmak için karnitin veya Cla kullanabilirsin. Alet edavatsız ancak bunları önerebilirim.

Pappy bunu beğendi.
  5. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yürü Durmadan Yürü Sonra Şınavını Mekiğini Yap Düzenli Beslen Sağlıklı Beslen

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    selam abıcım:) bakın ben evde yaptım once sporu kosu bandım vardı
    1 gunden bir koşu yapıodum aksamda yemıyordum 6-7 den sora

96 dan 86 ya fılan ındım kendı cabamla bus ende salona basladım 84 um suan
    benım boyum 1.80 ama kılo 96 ıdı yanı sızın kılo daha az cok rahat zayıflarsınız elınızde degılmı neden olmasın hocanızın programına uyun ve hakkını verrek yapım kaytarmayın

şeker hıc yemıyorum artık gofret aburcubur unuttum tatlarını :D

7. foollowme

foollowme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler arkadaşlar

8. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Duzenli kosu ve karin egzersizleri yaparsan senin icin bir avantaj olur spor kadar beslenmeye de dikkat etmelisin.

Sayfayı Paylaş