Protein Tozunu içemiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aareaa1 tarafından 18 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. aareaa1

aareaa1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar

.Daha önce hardline pro gainer vanilya aldım içemedim çöpe attım.Sonra optimum whey 100 gold standart çikolatalı aldım. onu ilk önce sütle , daha sonra su ile denedim.Yok içemiyorum tadı bana kötü geliyo, midem hazmedemiyor.Forumda protein barları araştırdım.Sütle veya suyla karıştırmak yerine protein bar yapıp yemem aynı etkiyi gösterir mi. imdandan hgemen sonra tozu içmek yerine bar yesem* cevaplarınız için teşekkürler

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Tozun değerlerinde bir kayıp olmaz fakat şöyle bir durum oluşur antrenmandan sonra su ile whey proteini alınmasının sebebi kana çabuk karışıyor olmasıdır su ile kullanırsanız kana daha çabuk karışır. Protein bar yapıp kullanacaksanız kana karışması biraz vakit alabilir ama su veya sütle içemiyorsanız bar yapıp kullanmanız sizin için daha iyi olur çöpe atılacağına faydalanın bir şekilde.

3. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Milkshake tarzı seversen syntrax whey shake i dene çileklisi lezzetli.

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Vucut geliştirmeye başladığımdan beri öyle besinler tükettim ki inanın whey protein bunların yanında cennet sayılır . Whey proteini bile miden alamıyorsa bu sporda işin biraz zor.

Pappy, mista, onbir ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan

Aynen katılıyorum sert bi antrenmandan sonra fırında biftek gibi geliyor bana protein :)

6. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    başlarda benimde hoşuma gitmemişti ama alışınca meyve suyu gibi geliyo bende optimum vanilyalı kullandım şimdi cikolatalı vpx aldım bakalım onda neler olcak

Sayfayı Paylaş