Merhaba zayıflama ürünü ile kilo almak?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Und1sputed tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Und1sputed

Und1sputed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba arkadaşlar evde 2 adet special k bulunuyor kilo almak istiyorum ve artık 4. aya giricem ama vucut olarak gelişim bayağı var ilk 3 aya göre ama bir türlü 70 e çıkamadım sabah tartıldığım zaman 66.2 çıkıyorum 178 179 boy için gercekten zayıf bir beden kas olarak bayağı ilerleme var şimdi genel soruma geçiyorum besin değerleri aşşağıda bunu gün içerisinde 2 kere antreman öncesi sonrası kullansam kg almamda yardımcı olurmu birde ek olarak hergün 2 tabak makarna yemek kg aldırırmı ? Genelde zayıflama ürünleri olarak çıkmakta sormakta yarar gördüm dahada zayıflamamak amaçlı enerjiside iyi atremana yansıyacaktır sanıyorum ?

Enerji: 370kcal (1569 kj)
    Protein:13g
    Karbonhidrat:76g (Şeker:27g + Nişasta:49g)
    Yağ:1,5 g (Doymuş Yağ As.:0,3g)
    Lif :5g
    Sodyum :0,4g
    Tuz:1g

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sonucta genel anlamda %76 gibi bir karbo orani var gayet iyi, idman oncesi ve sonrasi alimi (1- 1.5 saat once ve sonra) olabilir ama proteinle desteklemekte fayda var. Makarna muhakka kilo aldirici ozellige sahip.

3. Und1sputed

Und1sputed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam sana göre işe yarar bir program mıdır kg almak için :)

4. brhmcr

brhmcr Guest

Bir program gormedim ben yazilan, bunlari yesem yazilmis. Sadece bunlari yiyeceksen tabi ki yeterli degil.

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    İçinde 27 gr şeker barındıran bir ürün yerine yulaf ezmesi , makarna , bulgur vb. besinleri tüketmek hem daha ekonomik hemde daha faydalı olacağı kanısındayım.

Danny Boy bunu beğendi.
  6. brhmcr

brhmcr Guest

BeachBoy sanirim uye elinde varolani degerlendirmek adina sormus, ozellikle almayacak.

7. Und1sputed

Und1sputed Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet hocam elimde 2 adet var açılmamış değerlendirmek adına yazdım dahada zayıflarmıyım diye ne olur ne olmaz diye :)

Sayfayı Paylaş