Hedefe Ulaşmak İçin (resimli)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Nhlcn tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nhlcn

Nhlcn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antakya, Hatay
    Öncelikle herkese iyi forumlar 15 yaşındayım kendimi bildim bileli kiloluyum ama artık bi karar verdim bu kilolardan kurtulup düzgün bi vücuda sahip olmak istiyorum ve bunun için 3 ay önce bi spor salonuna başladım ilk başladığımda 88 kiloydum 3 aylık sure içerisinde 8 kilo verdim şuan 80 kiloyum ama hala vücudum yağlı karnimin alt kısmı hafif sarkmış durumda spor salonuna devam etmeyi düşünüyorum boyum 1.83 protein tozu kullanmadim kullanmayı dusunmuyorum.
    Şuanda vaziyet bu
    Bu da ulaşmak istedigim vücut
    Haftada 3-4 gün salona gidiyorum
    Gogus-biceps
    Sirt-triceps
    Omuz-bacak
    Seklinde calisiyorum her antrenman sonrasi mekik cekiyorum
    Gün içerisinde yumurta beyazı lor peyniri yulaf ton baligi tuketiyorum akşamda menü de ne varsa onu yiyorum hedefime ulaşmak icin abilerimin hocalarimin önerilerini tavsiyelerini bekliyorum şimdiden tesekkur ederim iyi forumlar :)

2. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ne desek ki biz sana çalısmaya spora devam. :) daha açık bir sorun merak ettiğin nokta varsa bekliyorum. Akşam menüsünü biraz oynatabilirsin annenden rica ederek. Yani antreman günlerinde ozellikle tavuk balik vs. Tüketebilitsin off günde ne varsa yersin. Kolay gelsin.

3. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Kilo verip yağ yakmak için harcadığın kaloriden 500 az al.2500 ise 2000 gibi.Buradan günlük kalori ihtiyacını öğrenebilirsin:http://iifym.com/iifym-calculator/
    Gün içinde de protein,karbonhidrat kalori yağ bunları hesaplamalısın ki hedefe daha düzgün şekilde kas kaybını en az seviyede tutup ulaşasın,ağırlık calısması sonraları mekik yerine 20dk hit cardio yapabilirsin en azından 1-2 antr sonu

Sayfayı Paylaş