American pure whey dikkat!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lumberjck tarafından 24 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. lumberjck

lumberjck Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3-4 ay oldu american pure whey almak istedim kullananlar çok tavsiye etti sonra aklıma takıldı bu kadar iyi bir ürün bu kadar ucuz olamaz dedim mantıklı değil bunun vergisi var falan... tarım bakanlığına dilekçe yazdım analiz ettiler bana bir sonuç kağıdı yolladılar onu taşınırken kaybettim ama sonucu hatırlıyorum %90 küsür karbonhidrat içeriyor .

jkdo bunu beğendi.
  2. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Kanıt var mı ?

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bende çok merak ettim. American pure whey öyle dandik bir marka değil diye biliyordum. %90 ÇOK yüksek bi rakam

4. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    sallamak bedava

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkçası American Pure Whey ürünü benimde güvenmediğim bir protein. Fakat resmi bir dayanağı olamayan böyle afaki yazılarla kesin bir kanı oluşturamazsınız.

6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Kanıt yok.. Desteklemek doğru olmaz.. sizden ricam mümkünse aynı raporu bulup yada tekrar analiz ettirip yeni kağıdın resmini burada paylaşın aksi takdirde iddialarınız çamur atmaktan öteye gitmez..

spine bunu beğendi.
  7. brhmcr

brhmcr Guest

Bulamadiysaniz halen Tarim Bakanligina tekrar basvurup bizi aydinlatabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Temmuz 2012
  8. lumberjck

lumberjck Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sallamak bedava filan gibi şeyler söylemişsiniz bunlar yakışıksız cümleler kağıdı kaybettim kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim ayrıca, bildiğini saklayan dilsiz şeytandır prensibine göre hareket ettim sadece.isteyen teşekkür etsin isteyen inanmasın ama hakaret etmeyin ayrıca tarım bakanlığı herkese açık online bir dilekçe doldurursunuz istediğiniz her ürünün analizini yapıp sonuçlarını adresinize gönderirler kimseden para filan istemiyorlar inanmayan doldursun dilekçesini.thums:

9. brhmcr

brhmcr Guest

Yurtdışındayım ama link atarsanız ben doldurayım hızmetimiz olsun.

10. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    mobilden giriyorum ne yazıyo hahahahah :) yuzde 90 karbo nedir biliyorsundur umarım ne yazdıgını :)

11. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    geçmiş tarihlerin birinde (yaklaşık 2 sene oluyor sanırım )forumda bu ürün üzerine çok şiddetli tartışmalar dönüyordu.purewhey'i satan birimiydi direk distrübütör müydü bilmiyorum asılsız iddiaları mahkemeye vereceğini falan söylüyordu.sonuç ne oldu,ne bitti bilmiyorum ama konu öylece havada kaldı.
    purewhey'i bedava verseler kullanmam.bir kere kullandım öyle iğrenç tat ve kıvam başka hiç bir üründe görmedim.etkiside pek olmadı gibi.kısaca tavsiye etmem.
    ama konuyu açan arkadaşında 3 mesajı var 2 si bu konuda mevcut üstüne bir de kağıtları kaybettim demiş.
    bir de tarım bakanlığı öyle her istenilen ürünü analiz ediyor mu? isteğe bağlı il kontrol laboratuarlarında analiz epey yüksek fiyata yapılıyorda.

12. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Şöyle bir şey var ortaya bir iddia attıysan onu ispatlamak senin boynunun borcu, ama kanıtlamayacaksanda hiç böyle bir iddiada bulunma dilsiz şeytan filan da olmazsın. Ben senin durduk yere yalan söyleyeceğini düşünmüyorum, bu adamların bu tozu sattırmamanın sana nasıl bir getirisi olabilirki? Bu yüzden yalan söyleyeceğine ihtimal vermiyorum pek, ama bu ben dahil kimsenin varsayımlarına göre kesinlik kazanamaz.

Olaya genel açıdan bakarsak yarın biri çıkıp optimum şöyle muscletech böyle derse yine inanmak durumunda oluruz, kimsenin kaynak göstermesine birşeyleri ispatlamasına gerek duyulmaz, o zamanda burası sade bir arkadaş ortamı olur, herkesin herşeye eyvallah dediği düzeyli bir tartışma ortamının olmadığı kesin bilgiye ulaşılamayan bir geyik ortamı olur. Bunu sen dahil hiçbirimiz istemeyiz. Değil mi?

Sayfayı Paylaş