Ağırlık kaldırmadan fit bir vücuda sahip olmak mümkün mü?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Myantal tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Myantal

Myantal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben 1.5 aydır bodybuilding yapıyorum boyum 1.78 kilom 65 2.ayda bırakmayı düşünüyorum kendime güvenemiyorum ayrıca salon bana çok uzak yol masrafları bayağa tutuyor ailemden zirade kendimde yapamıyorum ama bu konuda sizden yardım almak aklıma geldi :) evde çalışarak fit bir vücuda sahip olabilir miyim ? eğer böyle bir şey mümkünse programı varmıdır lütfen yardımcı olun arkadaşlar arada kaldım.

2. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Evet imkanın yoksa evde kendinde calışabilirsin ama gene bi kac alet alman gerekıyor en azından bi çift dambıll barfıks demiri gibi..Forumda arastırma yaparsan bu konu hakkında epey bilgi edinebilirsin..evde çalışma programları mevcut forumda..
    Kolay gelsin...

3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    yani evde hiç ağırlık çalışmadan iyi bir vücuda sahip olunabilse insanlar niye spor salonlarına gitsin sizce ?

4. Al Neri

Al Neri Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    Sayın Myantal

Fit bir vücut için düşük yağ yüzdesine sahip olmanız gerekmektedir.Tabi ki belirli bir kas yüzdesine de ihtiyacınız var.Bu demek oluyor ki bir çift dumbell,eğer evde çalışmak zorundaysanız sizin almanız gereken ilk şeylerden biri olmalı.Emek verilmeden hiçbir şey olmuyor.Armut piş ağzıma düş değil,ne kadar emek o kadar kazanç diye düşünmelisiniz.Bu sadece spor için geçerli değil.Doğanın kanunu böyle.

Teşekkürler.

Hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez.

TürkYurdu bunu beğendi.
  5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    eve barfiks çubuğu takılırsa şınav ve mekik birde aletsiz squat yaparsan tabiki beslenmeyede gereken önemi verirsen azda olsa vücut yapılır

6. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    koşu+barfiks+şınav+mekik+beslenme+dinlenme çok gorunuyo ama degıl tabıkı de olur

7. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    15 liraya fonksiyonel kapı barları var. Bu aletle barfiks, dips, mekik, şınav yapabilirsiniz. (Üst vücudunuzun neredeyse tamamı çalışır.)

8. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Düzenli beslenme ve bir iki alet ilede evde ortalama fit bir vucut elde edilebilir. Bunlardan en uygunları plates veya fitness. Sadece 2 dumbelle yapılan güzel fitness programları mevcut. Aynı şekilde plates tekniğiylede fit bir vucut elde edilebilir. Yalnız bu sporlarda çalışma tekniği çok önemlidir. Bu sporları yapmadan önce uzmanından teknik hakkında eğitim almak gerekir.

9. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bence gayet güzel bir vücut yapılabilir tabi bir süre sonra sırtına çanta alarak barfiks şınav dips yaparsan daha iyi sonuç alabilirsin
    birde sana link veriyim burda barfiksin şınavın varvasyonları ve başka hareketler var ama bu hareketleri yapmak o kadar değil ama yinede bak bir yararını görürsün www.beastskills.com/

10. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ağırlık kaldırmadan ne olur bilemiycem gittiğin salondaki bilir kişlerden bir program alabilirsin beslenmenede özen gösterirsen değişim görürsün.

Sayfayı Paylaş