ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    rockybalboa7 söylediklerin doğru evet , ama ben karakter olarak benzeştirme yaptım.

Maddi olarak Paris'le kıyaslanamaz tabiki..

jkdo, Azi, FedoR ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    adam zamanında yaşamış ama gidişi hızlı olmuş..vücut güzel estetik duruyor..

Lorethlorien ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. ironslayer

ironslayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise son sınıf öğrencisi
    Yer:
    Çorlu
    4chan'da takılırken bu adamın milleti trollediği zamanları hatırlıyorum da... bu adamı neredeyse herkes kıskanırdı bir kısım da saygı duyardı.
    Bir ara striptiz barda çalışıyordu sonra ne oldu bilmiyorum.
    Bu adamın arkadaşlarından birinin adı "chestbrah" olarak geçiyo facebook sayfası da vardı.

Hatırladıklarım bu kadar

son olarak bir resim eklemek istiyorum

http://img856.imageshack.us/img856/3056/20704410150164549217226.jpg
    u mad bro?

4. tunca

tunca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kullnmışta böyle olmuş ? kitabının adı ne bilgisi olan varmı

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    salonda bir abimiz var benden 4-5 yaş büyüktür inanın zyzz görse intihar ederdi ya bu kadar olur yani ve bu abimiz spor hakkında 0 bilgi birisi :) spordan önce greyfurt yiyen spor çıkışı yağlı sütü dayıyan :) barfiks ile omuz geliştirceğini sanan birisi :) ama fizik şöle sölim deseki takas edekmi anında yani :) ama adam maks 80 kg ya var ya yok

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    artık idollerimin arasında az ama öz yaşamış eğlenceli bolca hatunlu bir hayat sürmüştür zengindide sanırım antreman videoları acayip gaza getirici vücudu estetikmiş yalnız uyuşturucuya bulaşmasaydı iyiydi dansı kızları çılgınca hareketler yapmayı bende severim aslında bu yüzden birazda saygı duyuyorum yaşasaydı vg sporunda iyi yerlere gelirdi diye tahmin ediyorum her zaman derim vg sporu adama az yada çok karizmatiklik yakışıklılık katar zayıfken gerçekten çok kötü görünüyormuş

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:43 ----------

buarada boyu 1.85 kilosu 93 yağ oranıda %8miş sanırım yarışmalara katılmamış ama imza günleri düzenlemiş 2005 yılında vgye başlamış 16 yaşında

Azi ve Phil_Heath bunu beğendi.
  7. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    yarıtıcı böyle adamlara böyle genetik vermiş.Adam araştırmaktan aciz...

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  8. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen öyle benimde örnek verebileceğim 2 3 kişi var spor bilgisi 0, beslenme 0, birçok şey akıllı olmakta içinde 0 ama vücuda bakarsan çoğu bu işi disiplinle yapan insandan daha iyi.. Allahın velihikmeti diyorum ben buna kıyamet alametleri:D

jkdo bunu beğendi.
  9. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
  10. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Hergün Zyzz nin videolarını izlerdim. Adamın öldüğünü sonradan öğrendim inanırmsıınız akrabam olsa o kadar üzülmezdim :D Bence ölümsüzlük adının daima anılması bu adam da bunu başarmış

eludem bunu beğendi.
  11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ölümsüzlük bu kadar basit bir şey değildir. Ölenin arkasından konuşmak istemem ama daha 1-2 sene olmuş öleli, elbet hatırlanır. Önemli olan bundan 50-100 yıl sonra bile zyzz diye biri vardı demek. Hatta bizden sonra ki kişilerin bile bu kişiyi bilmesidir.

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    avustralyada bir 5-10 yıl daha hatırlanırda diğer ülkelerde durum değişir evet ünlüydü kitap yazdı vs ama henüz dünya starı değildi bu yüzden bir süre sonra unutulur vg sporunda dünyanın sonuna kadar hatırlanacak isim Arnold Schwarzeneggerdir adam tam bir dünya starı hani Tom Cruiseyi Johnny Deepi tanımayan gördüm ama Arnoldu herkes tanıyor tabi bunda oyuncu olmasınında büyük bir payı vardır

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  13. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    body bulding.com profili çok iyi bir vücudu olmamasına rağmen gereğinden fazla ilgi görüyordu. Tüm dünyada tanınmak kolay değil.Benim hocam Mahmut Irmak ı tanımıyor mesela :D acı ama gereçek yani

jkdo, won_dutch, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bizin hocada Jamie Aesonu tanımıyor[​IMG] yani vg sporunda Arnold neyse bayanlar fitnessda Jamie Aeson odur ama tanımıyormuş işte doğru tüm dünyada tanınmak çok çok zor

15. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Barfiksle omuz gelisir, sanmanin otesinde dogru biliyormus.

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:20 ----------

Bu zyzz ve ekibini spora ilk basladigimda kesfetmistim. Bodybuilding.comda bir ekipleri vardi aesthetic crew dedikleri. hatta aralarinda birtane Turk de vardi.
    Ama genel olarak troll olarak gorulen bir elemandi. Bazen bu tarz insanlara bakinca ic gecirmiyor degilim. Kafan az calisacak, herseyi duz dusunecen, kafaya hicbirsey takmicaksin, tabiri caizse mal gibi yasayacaksin. Sonra yap sporunu.

Biri de elemanin durumu iyiydi felan yazmis, eleman striptiz klubunde felan calisiyordu, onu da belirtim.
    Bana gore overrated, sirf trollugu ve olmus olmasi nedeniyle bukadar ilgi goren biri. Kardesi chestbrah'in vucudu cok cok dha saglamdir, ama bu baslikta yazanlardan kaci onu bilir. Demem suki zyzzi efsane yapan/bilinir yapan vucudu deil katiksiz bir troll olusu.

jkdo bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    vücuduyla ünlü olmadı tabi takıldığı mekanlarla çılgınlıklarıyla ünlü oldu bunu bilmeyen yoktur zaten vücudunun sevilmesi estetik olmasındandır gelgelelim striptizde çalışması zengin olup olmaması önemli değil sonuç olarak adam istediği gibi yaşamış dansı sevmenin çılgınca hareketler yapmanın kendi halinde takılmanın ne zararı var şimdi geçin o işleri sizde kızlı ortamlara akma fırsatı bulsanız öyle bir dans çılgınlık kız tavlama olaylarına girişirsiniz bu işin zeka ile alakası yoktur herkes ciddi ciddi düşünüp somurtup sonra evlenip çoluk çocuğa karışıp dertdine dertler katıp göçüp gitmek zorunda değil şimdi insanlar bakıyor ne kız var ne para gece hayatı yok ev iş git gel bahane hazır bu konulardabaşarılı adamın zekasına saldırmak:) Arnoldun bile zekasıyla dalga geçildi hayat hikayesini başarılarını görmezden gelerek ben sadece gülüyorum :)bende zihnimi pozitif tutuyorum dansı kızları seviyorum geziyorum çılgınca dans ediyorum isteyen istediğini der birileri hayatını yaşar birileride sadece seyreder

Son düzenleme: 1 Haziran 2012
  17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    @king87 nasıl yanı bır kısı barfıksı omuz ıcın yapıyorsa sence doğrumu bu

Azi ve GencGrafiker bunu beğendi.
  18. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Barfiksle omuz da calisir dolayisiyla omuz da gelisir. Ozellikle posterior deltoids icin bana gore muazzam bir harakettir.

Barfiksi omuz icin yapmak kismi ise konusulan seyden bagimsizdir. Ana focusun sirt ve biceps oldugu bir hareketi omuz icin yapmak dogru olmayabilir.

Senin dogru olmadigini dusundugun benim de dogru oldugunu dusundugum onerme ise barfiksin omuzlari gelistirdigi onermesi.:)

khephnes bunu beğendi.
  19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    o mantıkla biceps te çalışmaya gerek yok zaten ağır sırt egzersizlerinde fazlaca çalışan bir bölge

neden bu kadar taktığını anlamıyorum yani o bölge çalışıyor diye omuz egzersizimi oluyor

neyse

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Senin geldigin cevre, ortam, sosyo-ekonomik kultur ne bilmedigimden senin benim yapabilecegimi dusundugun varsayimlari senin icin yapamiyacagim. Herkesin hayatini kendi secimleri dogrultusunda yasar buna kimsenin birsey deme hakki yoktur fakat bu adamin ortalamanin altinda bir zeka seviyesine sahip oldugu gercegini bana gore degistirmez. Adamin internette fotograflarina,videolarina bakip hayranlik beslemek normal. Ben bu adami bodybuilding.com forumundan da taniorm, nekadar troll, gercek mana da zeka yetersizligine sahip biri oldugunu biliyorum.
    Nasilki ben senin boylesi salak bir insana hayran olmani hayretle karsiliyorsam, senin de hayran oldgun biri hakkinda rahatsiz edici ifadeler kullanmamdan rhatsizlik duymani da anliyorum..

---------- Post added at 12:04 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

Ben diyorumki barfiksle omuz gelisir. Bu onerme dogrudur. Omuz egzersizi demedim, tek basina yeterli baska bir harekete gerek yoktur demedim. Salondaki abin dogru dusunuyormus, barfiks omuzu gelistirir dedim. Bu kadar basit birseyi anlamak bu kadar zor mu? Ciddi olarak soruyorum.

jkdo, blackajan ve khephnes bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş