Zayıflayamıyorum yardım edin.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ragnarokko tarafından 3 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ragnarokko

ragnarokko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba abiler ben 16 yaşındayım hayalim 6 yaşımdan beri futbolcu olmaktı ama kilom buna engel oluyor artık azim yapıp zayıflamak istiyorum ama bir türlü azim gelmiyor bi diyete başlayıp 2 3 gün sonra geri kesiyorum 6 7 ay spor salonuna gitmiştim koşuuyor ve ağırlık çalışıyordum vücudumda ki yağlar erimişti çoğunlukla ama bırakınca geri eski halime geldim terasımız var her gün hem diyet yapıp hemde terasta antrenman yapmayı planlıyorum koşmak gibi hayallerime erişmek istiyorum abiler lütfen yardım eder misiniz her hangi bir diyet vererek tavsiyelerde bulunarak

2. Mrbeginner97

Mrbeginner97 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Boy ve kilonu ogrenebilirmiyim ilk olarak

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    sen diyeti 2-3 gün sonra bırakıyorsan, spor salonuna gitmeyi 6 ay sonra bırakıyorsan neyin tavsiyesini istiyorsun?

Diyet istiyorsun, diyeti 2-3 günden fazla uygulayamıyorsun?

sorunun diyet veya antrenman değil devamlılık. bunu düşün.

4. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    dengesiz yemek yeme ogunerine ozen goster 2000 kaloriyi gecme gunluk

5. ragnarokko

ragnarokko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    171 ve 86
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mayıs 2016 ---
    haklısın abicim sağolasın tavsiyen için

6. Starttofeel

Starttofeel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    sen istiyorsun hem ayranım dökülmesin hem de canım sıkılmasın :)
    İlk zamanlarda bende senin gibiydim hemen vücut yapma peşinde amansızca ağırlıkları basıyordum protein tozunu içiyordum filan ama şimdi gözüm açıldı.
    Artık yememede dikkat ediyorum. Mesela her gece keyif olarak Ruffless sade + kola + çikolata ile film izler yatardım ve sabah öğle akşam yemeklerim çok dengesizdi.

İlk olarak internette beslenme ile ilgili videolar ile başladım. Nasıl kendime özel beslenme düzeni çıkartırım falan filan.
    Şimdi bir alışveriş merkezine gittiğimde bir şeyi canım mı çekti hemen önce o ürünün arkasındaki protein, karbonhidrat, kalori vb. değerlerine bakıp ona göre alıyorum.
    Eskiden yapmazdım ama şimdi artık 1 günde yediğim her şeyin kalori, şeker, karbonhidrat, protein değerlerini hesaplıyorum.
    Mesela sabah 100 gr yulaf + 200ml süt + 30 gram yabanmersini + 30 gram çilek (çilekleri doğrayarak hepsini 1 kaseye koyup karıştırıyorum) + Yanına kahve.
    Öğle yemeği ; 5 yumurta beyazı 1 tam yumurta + 200 Gram tavuk göğüsü (tavada yağsız ince ince dilimlenmiş kızartarak) + 1 kase yoğurt + 180ml ayran.
    2.5 saat sonra spora gidiyorum.
    Spor bittikten hemen sonra üzüm suyu. Kasların ihtiyacı olduğu karbonhidratı sıvı olarak vücuda basıyorum.
    Akşam yemeği; Artık evde ne yaptılarsa ekmeksiz kaşıkla giriyorum.

Eğer 2 sene önce biri bana sen bunları düzenli olarak yapacaksın deseydi çok gülerdim ve çevremdeki herkes sen hayatta böyle birşey yapmazsın derlerdi. Ama şimdi maymun gözünü açtı.
    Sana tavsiyem boş zamanın muhakkak vardır internetten kendine beslenme düzeni uydur. Veya en iyisi bir diyetisyene git ve onun sözünden çıkma.
    Eğer boyunun uzamasını istiyorsan spor salonunda az ağırlıklara gir ve ardından kardiyo yap. Spordan sonra 1 saat hiçbir şey yeme. Büyüme hormonu bırak bütün vücuda salgılansın ve son olarak gece yatmadan 2 saat önce ağzına hiçbir şey koyma çünkü biliyoruz ki büyüme hormonu en çok gece yatarken salgılanıyor. Futbol oynamak için en iyi yaştasın, en iyisi olmak istiyorsan çok çalışman lazım kilonu engel olarak düşünme full kardiyo ve diyet devam

7. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Ben tempo şekilde koşarak 24 kilo verdim. Koşarak kilo verdiğim için kilonun çoğunu kastan vermişim. Bodyorumtr sakinleri öyle dedi. Ama suratım falan çok zayıfladı. Kas kaybettikçe suratım zayıfladı. Balon gibi şişmiş bir suratım vardı ben obezken. O yüzden gayet memnunum. Yemek yemeden kaynaklı bir göbek var ama göbeği yapan şey yemek yemeden kaynıklı şişkinlik. Çok uzun süre boyunca hiçbir şeyin yenilmemesi ve içilmemesi gerekiyor o karın şişkinliğinden kaynaklı olan göbeğin gitmesi için. (Boy 172 santim, 89 kilodan 65 kiloya indim)

Son düzenleme: 15 Mayıs 2016
  8. Emırhan20

Emırhan20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Zayiflamak istiyorsan az yiyeceksin kardeşim .

9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş