Zayıflama Günlüğüm ( Önceki-Sonraki)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Dr.Science tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Dostum kilo vermissin çok sevindim aam çok sarkma olmuş biraz daha fazla koşu yap bence

2. muro-van-kenobi

muro-van-kenobi Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    murat
    Yer:
    ankara
    Yeni kilonu tebrik ederim. Aslında senle aynı kiloda başlamışız(tek fark benim boy 1.73 :) ) bu serüvene ben de şu suralar 92lerdeyim bakalım devamında neler getirecek. Devamında da başarılar.

3. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Sarkmaların koşuyla düzeleceğini düşünmüyorum.

4. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Arkadaşlar kilo verme hedefimde çok şükür başarıya ulaştım :)

Şimdi de gerçek anlamda profesyonel bir spor merkezine yazıldım hocasından tutun aletlerine kadar.Artık sıra kas yapımında hyper_hyper_hyper_hyper_

Bekle beni baklavalar ve müthiş göğüsler bench_Obench_Obench_O

5. ssametalkis

ssametalkis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    helal sana :) ben 131 den 122 ye düştüm yeni başlıyorum :D baya uzun bi yol var önümde sanırım 1 sene sonra

bende bekle beni baklavalar ve müthiş göğüsler diyebileceğim :D

6. derebey44

derebey44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi bende 131 kiloydum sonra iştahım kesilmeye başladı midem bulanıyordu sürekli tabii safra kesemde ciddi miktarda taş varmış ve benim bundan 8 aydır haberim yokmuş :)) nese şuan 91 kiloyum tam 40 verdim diyet yapmadım spor yapmadım zaten yağlı filan yesem (pardon ama) kusuyorum 5-6 ayda verdim 40 kiloyu ama sana diyeceğim şu safra kesesinde taşa filan gerek yok bi süre sonra okadar alışıyosunki kendi kendine kilo vermeye devam ediyorsun. Ben halen kilo alma gibi bir sorunum yok ne çikolata ne pasta börek yiyorum ama canım valla hiç istemiyor. Acıkınca canım kabak brokoli filan istiyor artık :)) bende 10 kilo daha verip spora başlicam vücut geliştirmeye. Bide şöyle bir sorun var inanılmaz sarktım kolumdaki deriler kaşar peyniri gibi çektikçe geliyor.

Ama önceki hayatımı tipimi unutmak istiyorum yakışıklıymışım lan ben böle çok daha mutlu oluyorsun. Sanada başarılar inşallah başarırsın...

7. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    sarkma prblemini çözersen bizede haber ver :)
    bende 118 kg den 82 kg ye indim , yağ oranım şuan 11 kg , boy 181 ama sarkmalar mahfediyor bizi , inş. geçer zamanla

8. ssametalkis

ssametalkis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yakışıklıymışım lan ben

:)) hehee gelsin kızlar :D
    inşallah olur kardeş aslında kilolu olmayı (kiloları verebilirsen) bir avantaj olarak görüyorum çünkü diğerlerinin kıymetinin bilmediği vücudu (kendim için söylüyorum) sabahın köründe kalk koş doğru dürüst yemek yeme ikindi vücud çalış vs.. çalışarak çabalayarak kazanıyorsun kazanan kıymetini iyi bilir ha bide şöyle bi avantajı var benim vücud maşallahdır yani kilo verip kas yaptımmı fenaa :D kilo olmasaydı belki vücudum böyle olmayacaktı bilemessin :) kilolar yüzünden bacaklarım baya kaslı zaten roberto carlos gibi yakında günlük yazacam buraya zaten resim felan...

Sayfayı Paylaş