YGS-KPSS ve diğer önemli sınavlara giricekler...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Bekci tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Son zamanlarda forumda bir çok başlıkta bu sınavlara hazırlanan arkadaşkarı görüyorum.Bu sınavlara hazırlanan arkadaşlar burda toplansın, hazırlanma süreçlerini sınavlarını sonuçlarını, sınav önce ve sonrasını burda paylaşsınlar hepimiz tebrik edelim gerekiyorsa sınavı iyi geçmeyenleri teselli edelim.
    Ayrıca sınav döneminde bu sporu nasıl icra ettikleri konusundada yazarlarsa önümüzdeki sınavlara hazırlanan arkadaşlarada faydalı olur.

2. sarisinmodel

sarisinmodel Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Çok faydalı bir konu açtığınız için teşekkürler.
    çoğu kişi sınavla spor bir arada gitmez diyorlar fakat doğru şekilde yaparlarsa çok rahat gider.

Yarın ygs sınavı var bende sınav adayiyim. .
    Bir insanın hayalleri ve idealleri varsa 160 dk da sinirlamamalidir.sınavınız kötü geçebilir iyi geçebilir eğer ulaşmak istediğiniz hedefler için çalışırsanız eninde sonunda ulasirsiniz. Vucudunuzu yipratmayın zarar vermeyin sağlık her şeyden önemlidir .sınav a tekrar girebilirsiniz fakat sağlığınızı kaybettiniz mi tekrar kazanmaniz zor olabilir.hepimiz hayata atilacagiz önemli olan avukat doktor vs. Bir meslek sahibi olmamız değil hayırlı birisi olmak daha da önemlidir. Hangi mesleği secerseniz seçin seçtiğiniz meslekte en iyisi olun.bugünden korku duyarsaniz yarını nasıl yaşarsınız. Mükemmel i yakalamaya çalışın başarı para her şey sırasıyla gelecektir zaten.
    Not: eğitim sistemimiz çok geri ve saçma. Sinav stres i yüzünden hastalanan o kadar çok kişi tanıyorum ki basta da öz yegenim şeker hastası oldu sinav streslerinden dolayı. . Sağlık önemlidir hayatı ,yasamimizdaki son günümüz gibi yaşayalım herkese iyi akşamlar. ...

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Sınav sonrası bütün arkadaşların hayırlı haberlerini bekliyorum:)

winston123 bunu beğendi.
  4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    hee bende girecem inş. 4 sene aradan sonra :D

Bekci bunu beğendi.
  5. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    yarın bende ilk defa gireceğim sınava
    tüm girecek olan arkadaşlara da başarılar hayırlısı neyse o olsun inşallah :)

Bekci bunu beğendi.
  6. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Bu konu çok iyi olmus gercekten abi:)

Bende ygs ye girdim 2.kez bugün az kalsi gec kaliyodum neyse ki yetistim gecen seneye gore kolay bi sinavdi bence yada dahs cok calistigim icin oyle geldi Turkce de yeni soru tiplerini abartmislar parca sormuslar 3 tane ve beni zorladi pek cozmedim o sekil soru tipi 1 tane cikar diye dusunuyodum..dil bilgisi cok cok azdi paragraf anlam agirlikli sinav olmus tarih bekledigimden kolaydi cografyada oyle felsefe biraz zorladi beni acikcasi birde din zaten yabanci dil okuyorum mat fen yapmadim zamanimda yetmedi sallana sallana yaptim turkce 1 bucuk saatimi aldi:)

Created By Loss, winston123 ve Bekci bunu beğendi.
  7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz.

egemennn bunu beğendi.
  8. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    zordu, beklediğim gibi bir sınav olmadı :/
    Türkçe bildiğin ölümdü sınavın yarısında ösym'yi iyi andım

Bekci bunu beğendi.
  9. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yaa arkadaşlar cahilliğimi hoş görün,tr de yaşamıyor olmama verin bu girdiğiniz üniversiteye giriş sınavı dimi?yani bizim zamanımızdaki öss,ardından ösys olurdu bu o dimi?

Created By Loss ve winston123 bunu beğendi.
  10. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Aynen abi oss osys nin yeni adı zaten hergum bisey degisiyo takip edememen cok normal :)

Bekci ve HergeleSefa bunu beğendi.
  11. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hepimize geçmiş olsun arkadaşlar. Umarım herkes iyi bir sonuç alır. Ben de bugün girdim sınava, bir sayısalcı olmama rağmen matematik-geometriyi zaman sıkıntısı olduğu için fazla yapamadım. Aslında konuları biliyordum fakat yetişmeyecek kaygısı beni strese soktu ve soruları yarıya kadar çözdüm devamını getirmedim çünkü bir soruya 5 dk harcamak, yapabileceğim 5 soruyu riske atmak demek. Bunun dışında türkçe ve fen zor değildi onları yaptığımı düşünüyorum. Sosyalden de 6-8 soru çözdüm zaman bitti. Umarım herkes dilediği puanı alır ve dilediği bölüme gider. Allah (C.C) istediğimizi bize hayırlı kılsın inşAllah.

HergeleSefa ve Bekci bunu beğendi.
  12. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    5 sene önce öss ye girdim sayısal da 10 bin küsürdum diş hekimliği geliyordu ama eczacılık seçtim şuan eczaciyim 1.5 senedirde bu sporla uğraşıyorum. Ülkemizin eğitim sistemi yüzünden malesef ki kimse sporu ve sınavı bir arada götüremez. Nasıl ki Arnold olmak istiyorsanız hayatınızı bu sporun düzenine ayarliyorsaniz iyi bir yer kazanmak istiyorsanız da hayatınızı ders çalışmak üzerine ayarlamalisiniz.

h3adslay3r, AnTiCoRe ve Bekci bunu beğendi.
  13. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Sinav tamamen fiyaskoydu.turkce cok zamanimi aldi,okuyorum okuyorum anlamiyorum.sosyali bi sekilde yaptim,matematikten 20 tane isaretledim.denemelerde 32-34 net falan yapiyordum.bundan 16-17 falan gelecek.bu sinavda cok fazla kisi baraji gecemeyecek.

h3adslay3r, HergeleSefa ve Bekci bunu beğendi.
  14. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ygs sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarına baktığımda annem ve babamda yanımdaydı sınav sonucum çok kötü geldi, annem ve babam çok üzüldü. Bende çalışmama rağmen bu kadar kötü bir puan alınca yerin dibine girdim çünkü annem ve babam iyi bir sonuç bekliyordu. Annemin ve babamın yüzünü kara çıkardım . Önümüzde lys var ama bu puanla istediğim bölümü kazanmam mümkün değil. Benim asıl üzüldüğüm annemin babamın umudunu kırmam. Bende ne yapacağımı bilemiyorum çalışıyorum çalışıyorum elimden geleni yapıyorum ama olmuyor. Umudumu kaybettim artık çalışasım gelmiyor. Çalışsam da çalışmasam da sonuç hep aynı hüsran ve utanç .

Bekci bunu beğendi.
  15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Hiç üzülme 3.,4. hatta 5. denemede istediği yerleri kazanan bir sürü insan var. İnan çalışan karşılığını geçte olsa alır. Bi hedef belirle sadece ona git. Üzülecek-küsecek bişey yok yani, hayat herkesin önüne engebeler çıkarır bunlardan yılmayın hiç.

16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    2. denememde geçen senekinden ve arkadaşlarıma oranla iyi puan cıkardım diyebilirim bu sefer sevindim yanlız 3-4 gündür kandırmaya calıştıkları için bugün uyurken uyandırdı arkadaş aradı acıklandıgını söyleyince bi inanmadım ama gerçekmiş oysaki nasıl sonuclar arkadaşlar ?beklediginiz gibi mi

Bekci bunu beğendi.
  17. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    beklediğim gibi değildi 11 puanla en çok istediğim yer olan pmyo'yu kaçırdım :(

Bekci bunu beğendi.
  18. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Egemen tebrikler,umarim istedigin yeri kazanmis yada puani almissindir.
    Bukadarda üzülme,bu yazdiklarina göre eminim yapabileceginin en iyisini yapmissindir ve yine eminimki ailende senin bu cabani ve istegini görmüstür.Size genc arkadaslara bir tüyo veriyim bircogunuzdan daha büyük size abi abla olabilicek cocuklarim var,ona dayanarak diyorumki
    aileleriniz sizin caba verdiginiz halde basarili olamadiginiz yada basaramadiginiz seyler icin üzülmezler,evet calisti ugrasti ama olmadi derler,eger caba göstermez ve elinizden geleni yapmadiginizda cok üzülürler.
    Hepinize gecmis olsun

h3adslay3r ve egemennn bunu beğendi.
  19. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    1 Milyon 369 Bin 147 Kişinin barajı geçemediği bir sınavda barajı geçtiğime dua ediyorum. Sınav tam bir bokluktu. Denemelerden 300 gibi rakamlar alırken sınav sonucumun 240 gelmesi her bi hüsrandı. Bizimkiler birşey demedi ama bilemiyorum.

Bu arada sizlere bir sorum olacaktı Ankara da ki üniverseteler için BESYO duyurularını takip edebileceğim bir yer var mı?

20. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    sınavdan çıkan geometri öğretmeni öğrencisine matematikte bu soruyu naptın şunun cevabı neydi diyor. biz öğrencilerden öyle inanılmayacak başarılar beklemeyin lütfen .

omar115 ve Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş