Yeniyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ronged tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ronged

ronged Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sporda yeniyim ve 1.69 boyunda 70 kiloyum, şuanlık durumumla yağlarım fazla yarından itibaren başlıyorum çalışmalara sizce kilo alma üzerine mi yoksa kilo verme üzerine mi beslenme programı hazırlamam gerekir.Yardım edenlere şimdiden teşekkürler

2. JessePinkman

JessePinkman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Online Oyun Ürünleri Satış Pazarlama
    Yer:
    İzmir
    Senin ne yapmak istediğini biz nereden bilelim, sonuçta bu senin hayatın. Yani senin kilo almana ya da vermene karar veremeyiz.

3. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Yağlarım fazla demişsin. Ozaman yağ yakman gerekiyor yani kilo vermen zaten 1.69 boy için 70 kilo biraz fazla gibi. Doğru bir diyet + Cardio yaparak kolayca kilo verebilirsin ayrıca bunlarla beraber VG yaparsan yine aynı kilolarda kalırsın ama yağ oranın düşer kas oranın artar. Sabit başlıkları okursan iyi olur... :)

ronged bunu beğendi.
  4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Amacınız kas yapmak ise hacimlenmeniz gerekiyor eğer amacınız fit bir görünüm sahibi olmak ise cardio ağırlıklı çalışmalısınız . Forumdaki yeni başlayanlar ve beslenme adı adı altındaki başlıklara göz atın ...

ronged bunu beğendi.
  5. ronged

ronged Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @Alpay ve @John teşekkürler fit bir vücut yapmak istiyorum haftaya başlayacağım hadi hayırlısı bakalım :d

Sayfayı Paylaş