Yeni spora başladım, yağ yakımı için tavsiye istiyorum..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kkasap tarafından 13 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. stroxis

stroxis Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ingilizcem verdiğiniz linki incelemeye yetecek kadar iyi değil.birkaç soru daha sorsam: kullanımı sizinki gibi mi? yani kademeli olarak arttırarak mı alıyoruz ürünü.ya da ben sadece spordan önce 2 kapsül alsam işe yarar mı.(anladığım kadarıyla 8 kat daha çok yağ yakımı sağlıyor.) spor olarak ne yapmalıyım ürünle birlikte? bir de acaba sizinki gibi çarpıntı yapıyor mu.bünyeme zarar verir mi..hyper_
    teşekkür ederim...

daydreamer bunu beğendi.
  2. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Geciken cevap için kusura bakmayın bu çarpıntı olayı bayanlarda daha sık oluyor kişinin deneyip kendisi keşfetmesi lazım malesef.iki bardak kahveyle kalbi küt küt atmaya başlayan kızlar var.Ürün 8 kat fazla yağ yakmıyor.Sadece diyet yapmaktansa diyet ve hydro kullanarak yaptığınızda 8 kata kadar daha hızlı kilo verdiriyor.Kardiyodan yarım saat önce aldığınızda da destek olacaktır tabiki.Spor olarak 45dkdan az 60dkdan fazla olmamak kaydıyla bisiklet veya yavaş tempoda koşu yapabilirsiniz.Yine önemlisi kardiyodan önceki son 2-3 saatte bişeyler yemeyin.Tavsiyem sabah aç karna c vitamini ve şekersiz koyu kahve alıp yarım saat sonra kardiyonuzu yapmanız.Ürünü alıp kullandığınızda ise bunlara gerek kalmayacan içinde kafein de var c vitamini de ve diğer gerekli maddeler de.Abartmadan biraz şınav mekik squat eklerseniz çok daha verimli olur afterburn etkisi artar.

daydreamer bunu beğendi.
  3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Sayfayı Paylaş