Yeni kardeşine yardımcı olacak var mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve votkasarap tarafından 18 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. votkasarap

votkasarap Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba beyler. Ben 1.73 66-67 kilo civarıyım. Bel çevremde biraz yağlanma var. Omuzlarım geniş yani aynı boy ve kiloda biriyle yan yana durunca cidden iriliği hissediliyor. Kemiklerim ince ama dışardan omuzlarım yüzünden iri duruyorum.

Bugün 4. Antremanıma çıktım. 30 kilo bench Press yaptım 3x9. Fakat üst göğüs için harekete geçince 20 ye düşürmek zorunda kaldım. Enerjim neredeyse bitti arka kolumu boşlukta hissettim. Bench yaparkende o kadar zorlanmadım. Salonda arkadaşlarım bazen benden yüksek basıyor ve rahat basıyor buda moral olarak beni etkiliyor.

Antreman çıkışlarında tavuk göğsü pilav nohut vs yiyorum. Şimdi ben 1 ay kadar gidip 2-3 hafta ara vermek zorunda kalcam çünkü şehir dışına çıkacam. Bu 2-3 haftada daha az taban kaybı için ne yapmamı önerirsiniz ve çabuk yorulmamak için arka koldaki boşluğu yoketmem için ne önerirsiniz.

Benden fazla basanlar dediğim bi kaç aylık vgciler ya da önceden yapıp bırakmış tekrar başlamış kişiler.

2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    benimde aynı durum oluyordu 5 yıl geçti 150 kg 8 tekrar basınca şimdi ben herkesin moralini bozuyorum salonda o yüzden genelde evde basıyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Ağustos 2016 ---
    4.idmanımda boş barı kaldıraccak gücüm yoktu
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Ağustos 2016 ---
    herşey zamanla kanka moralini bozma

Son düzenleme: 18 Ağustos 2016
  3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Sinav yapabilirsin. 15 tekrari gectikten sonra sinavi zorlastiran teknikler var. Onlari uygularsin.

Ust gogus, alt gogus yapmayi birak. Once temel gogus hareketini ogren. Sindir. Agirligini artir. Ondan sonra fantaziye girersin.

Yani bench presste 60-70-80 kaldiracaksin bir kere.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Vücuda enerji sağlayan en önce karbonhidrattır . Eğer karbonhidratı yeterli seviyede almazsanız yorulursunuz beslenme listenizde ki karbonhidrat miktarını yükseltmenizi öneriyorum .

Sayfayı Paylaş