yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve underdog tarafından 18 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. underdog

underdog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba. Hayatımda ilk defa böyle bir şey yapıyorum. 26 yaşındayım boyum 173cm ve kilom yaklaşık 98-100 yaklaşık bir aydan beri tartılmadım o yüzden net olarak bilmiyorum (şu anda kaldığım yerde tartı da yok o yüzden ölçemiyorum da). kendimi bildim bileli hep kilolu biriydim. sürekli olarak kendimden nefret etme hali içerisindeyim. aynaya bile bakmak istemiyorum ve bu öyle bir kısır döngü haline geldi ki kendimi beğenmedikçe yediğime içtiğime daha da dikkat etmez hale geliyorum ve sonuç olarak daha fazla kilo alıp kendimden daha fazla nefret ediyorum en son ne zaman 90kg'ın altını gördüm hatırlamıyorum bile. tamam belki "evet kilolusun ama abartacak kadar da değil verirsin" diyeceksiniz ama ne yaparsam yapayım kendimi motive edecek gücü bulamıyorum. Hayatım ve geleceğimle ilgili hiçbir umudum kalmamış gibi hissediyorum. Bırakın evi, odamdan bile çıkmıyorum. Hiç kimseyle görüşmüyorum hiçbir aktivite yapmıyorum. Bütün arkadaşlarımla bağımı kopardım ve bu sorun yüzünden asosyalleştim. Bir kaç gün önce 1-2 kilometre kadar yürümem gerekti ve bacaklarımın tamamının karıncalandığını ve kaşındığını hissettim. Bu his bana vücudumun ne hale geldiğini farkettirdi ve kendimden daha da iğrenir oldum. Bu durum bütün hayatımı etkiliyor insanlarla olan iletişimimi ailemle olan ilişkilerimi hatta sevgilimle olan ilişkimi bile dolaylı olarak da olsa bu sebepten sonlandırdım. Evet bu hale kendimi ben getirdim ve evet bir anda bu forumda peydah olup sizden birşey istemeye hakkım yok farkındayım ancak size yalvarıyorum. Lütfen bana yardım edin. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Gym'e yazılmak istiyorum ancak şu anda öyle bir masrafı kaldırabilecek durumda değilim. Sizden tek ricam bana ne yapmam gerektiğini söylemeniz. Evet şekeri, yağı ve karbonhidratı bu yazıyı yazarken hayatımdan çıkartıyorum ama ne yemem lazım nasıl beslenmem lazım ne sıklıkla yemem lazım nasıl antrenmanlar yapmam lazım bunların hiçbirini bilmiyorum ve bunları bana önerebilecek bir uzmana ayırabileceğim bir bütçem de yok. Tekrar hakkım olmayarak sizden yardım istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş