Yanlış mı? Yapıyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ultraghost tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ultraghost

Ultraghost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar forumu uzun zamandır takipteyim.Spor salonuna başlayalı bir hafta oldu ve 4 antreman yaptık.15 dk koşu daha sonra 1 gün bacak bir gün üst taraf yoğunluklu program.Boyum 1,80 kilo 75. Kollarım ince fakat karın bölgem yağlıydı.Bunun için 0 şeker 0 yağ almaya gayret ediyorum.ve 1 haftada göbeğin biraz eridiğini farkediyorum.
    Beslenme programım üniversitede oldugum için bazen saatler değişiklik gösteriyor.Bugunu kısaca geçersem.
    Sabah 10.15 2 kucuk dilim kepekli ekmek lor domates salata
    12,15 yarım tabak bulgur yoğurt salata domates
    16,45 tam tabak bulgur tavuk eti yoğurt 1 dilim kepekli ekmek salata
    antreman
    saat belli deil Tam tabak makarna ton balığı yoğurt salata
    Arasıra meyve yiyorum aksam ve yatarkende süt içiyorum.
    Sizce + eklemem gereken ne olabılır Ön koluun ust tarafı 2 gundur agrıyor kolu tam acamıyordum.Şuan iyi.Ama beslenme eksiklıgınden olabılırmı Her şeyi basit anlatmaya çalıstım.İlgilenen ve yol gösterene simdiden teşekkürler.

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Ultraghost ve carmelo114 bunu beğendi.
  3. Ultraghost

Ultraghost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumunuz için teşekkürler.Antreman ıle bir sıkıntım yok hergun aynı saat gıdıp gelıyorum.Fakat forumda kafamı karıstıran cok konu var elımden geldıgınce okumaya calısıyorum.Fakat birinin dediği birini çelişiyor.Şuan yaptığım programdan karbonhidratı azaltım biraz daha protein agırlı olmasına karar verdım.0 yağ derken yemeklere koydugum yagı bıraktım ornegın lor sütte yağ var.En iyi diyetisyene danışmak ama 3 ay içinde zor.Bakalım hayırlısı.

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Yemeklere azda olsa zeytin yagı koyabilirsin.

Sayfayı Paylaş