Yağ yakımı durumum hakkında yorum istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bilinmeyen tarafından 16 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    8 gb torrent olarak indirmen lzm hergün yapıyorsun cok ağır

bilinmeyen bunu beğendi.
  2. bilinmeyen

bilinmeyen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    dün zaten torrent sitelerinde araştırdım 12 GB lık buldum. İnşallah dayanabieceğim türde birşeydir.
    1 Ay sonra başlayamayı düşünüyorum insanity programına da.

3. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    1 ay sonra dersen kacmış olursun insanity de kaçarsan beceremessin ben kacmıstım yarıda bırakmıstım yeniden başladım artık saatinin gelmesini bekliyorum

bilinmeyen bunu beğendi.
  4. bilinmeyen

bilinmeyen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kaçmaktan değil şuan yapacak ortam yok, yurtta kalıyorum öğrenciyim, geniş alan yok. Ama eve gittiğim zaman(1 ay sonra) zaman da bulurum, uygun ortam da.
    60 günlük sanırım program , orası sıkıntı bana. bu 2-3 ayda çok yolculuk yapmam gerekecek çünkü. ve her gittiğim yerde ortam bulamayabilirim.

5. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    bende öyleydim çözümüm şu oldu uyandıgım anda yapmaya calısıyorum ve daha çok yağ yakmıs oluyorum cogunlukla fitnesden geldikden sonra yaparım günde 1200 kalori yakıyorum tahminen insanity günlüne göre değişiyor sadece diyetlede kilo verirsin ama 80 den 70 lere inmek istiyorsan cok zorlasıyor ben insanity ve fitness yaptım halde cok yavaşladı kilo verme durumu insanity bitirip p90x yapcam

bilinmeyen bunu beğendi.
  6. bilinmeyen

bilinmeyen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    70 lere istesem de inemem sanırım 73 kilo kemik var, yağ da minimum 7 kilo olsa 80lerde olmak istiyorum.çok istiyorum... dün gece açlıktan uyuyamadım desem yeridir. o yüzden bugün sabah öğle akşam öğünlerini biraz arttırmayı düşünüyorum. akşam 7 den sonra çünkü hiç bi şekilde yememeyi düşünüyorum,onun çok zararı varmış.

7. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    aç kalmak yok gerekirse yatmadan 2 -3 saat önce 2 tane salatalık yiğebilirsin 1 tanesi soyulmus olarak 14 kalori yağ yapmaz öğlen sağlam ymeen lzm kalori acıgını kapatman lzm

bilinmeyen bunu beğendi.
  8. Mthc34

Mthc34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Dostum bu liste çöpten başka bir şey değil neden kilo veremediğin ortaya çıktı protein değeri çok düşük bir liste nerdeseyde sürekli karbo alıyorsun amacın belliki yağ yakmak ve bu programla olmaz o iş kilonun en az 1.5 katı protein tüketmeye bak mesela akşam yemeği patetes yerine 350g tavuk göğüsü , sabah kahvaltıda 3 yumurta beyazı (1 tam) ekleyebilirsin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilinmeyen bunu beğendi.
  9. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    ormana gidiyorum bak şimdi kahvaltı yapamadım mecburen eti burcak :D 1 paket 400 kalori

bilinmeyen bunu beğendi.
  10. bilinmeyen

bilinmeyen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    abicim çok haklısın aslında. ama inat ettim, o yüzden dünki gibi bi diyet uyguadım ama aç kalmamak için biraz arttırıcam. Diyet bisküvisi felan da alıcam öğleden sonra 3 gibi. zaten akşam 7de de bugünki yemeklerimi yazıcam yorum alabilmek için.
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Mayıs 2014 ---
    belki de öyle. çünkü bundan öncesinde yiyodum. pizza mı dersin, et tavuk mu dersin gömüyodum direk. ama sanırım pizza vb.. şeylerden dolayı 1.5 kilo vermişim :D o zaman tavuğa felan başlayayım. günlük 115 gram protein almam lazım sanırım. Bunu öğünlere yayarak almaya çalışıcam.ekmeksiz de zor oluyo :D.

11. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş