Suplement kombinasyonum ne kadar doğru?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve novio tarafından 19 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. novio

novio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba;

Boy:1.95
    Kilo:80
    1 yıldır vücut geliştirme yapıyorum sıfır yağlı bir vücut yapısına sahibim.

suplement kullanarak gelişme hızımı arttırmak istiyorum.
    Kullanmayı(almayı)düşündüğüm suplenmentler

Gaspari MyoFusion HYDRO Protein

Universal Nutrition Animal Pak 44

Universal Nutrition Animal Pump

Nanox Orbilox-8, Kazein-Gece Proteini

ayrıca bunlara ilave olarak creain ve glutamine almalımıyım?Bu ürünler çok mu fazla;Yoksa daha eklemem gereken ürünler var mı?Etkisi birbirinin aynı olan ürünler varsa hangileri.Ayrıca kilo alamama problemim var.

hepsinin kullanımıyla ilgili az çok bilgim var ancak yeterli değil çünkü hepsinde antrenmandan önce yada sonra deniyor benim öğrenmek istediğim bu ürünlerin hepsini birden mi içmeliyim?
    Bilgilerinizden ve tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Not:forumda araştırma yaptım ancak sorularıma cevap bulamadım çünkü ürünlerin hepsinin farklı özellikleri var hepsinin bir arada kullanıldığını göremedim.Umarım yanlış yere konu açmamışımdır.
    Şimdiden teşekkürler.

2. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    Dostum selam,

Ben sana kendi kullandığım kombinasyonu önereyim ama ondan önce ilk olarak Animal Pak almanı pek tavsiye etmem iyi bir vitamin kompleksi belki ama bir pharmatonda hemen hemen ona yakın görevi görür ve bence yeterlidir thums: parana yazık olmasın :)

*Muscltech nitrotech hardcore 1800 gr -idmandan sonra süt ile(ben süt ile tercih ediyorum)
    *Mp Assault (idmandan yarım saat önce)
    *Ultima Nutrition Bcaa 12000 (İdmandan önce ve sonra)
    *Mhp Glutamine Sr (Gece yatarken üzüm suyu ile)
    *Casein ? (gece yatarken süt ile)

1.Şimdi bu ürünler hemen hemen en kaliteli supplementler ve iyide verim alacağını düşünüyorum ama biraz da pahallı maddi durumunu bilemiyorum fiyat araştırması yap eğer yüksek gelirse ona hemen hemen yakın ürünleri baştan kombine ederim sana.
    2.Casein pahallı bir protein eğer ona verecek paran varsa biraz daha üstüne koyup weider'ın caseinini al derim sana.Türkiye piyasasında ki içerik olarak en iyi hakkını veren caseindir.Eğer pahallı gerek yok dersen'de geceleri yatmadan 100 gr lor peyniri 1 kase ligt yoğurt 1 kaşık zeytinyağını karıştırıp götür :) buda memur caseini bilgin olsun yararını görürsün :)
    3.İdmandan 2 2.5 saat önce alacağın öğünde 1 tabak makarnan 200 250 gr tavuk gögsün olsun.Eğer olmadı başka alternatif olarak 5 yumurta beyazı 1 büyük patates.Bunlar sana idmandan önce iyi bir enerji kaynağı olacaktır.
    4.Creatin almana gerek yok Mp Assault güç arttırıcı bir kompleks iyi verim alacağını ve sana fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum.

Kolay Gelsin şimdiden iyi çalışmalar.bench_O

novio bunu beğendi.
  3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    gaspari zaten blend bir proteindir. Gece veya ara servislerde tüketime daha uygundur. Kombinasyona yine bir gece proteini kazeini ekelemen ne kadar doğru biraz düşün bence. Gaspari veya Nanoxun yerine iyi bir whey protein almanı öneririm. Animal pak ve pump için yorum yapmıyorum.

Big_Hammer ve novio bunu beğendi.
  4. novio

novio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için çok teşekkürler,tavsiyeleriniz doğrultusunda araşatırmaya devam edicem.

Sayfayı Paylaş