protein tozu sivilce yapar mı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mverel tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mverel

mverel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar geçen yıldan beri sivilce sorunum var. büyük oranda protein tozuna bağlıyorum. 1.5-2 ay önce spora ara verdim ve beslenme düzenimi değiştirdim. sabah kahvaltımdan fıstık ezmesini de çıkardım. fıstık ezmesi ve protein tozu tüketmiyorken cildim gayet iyiydi. şimdi tekrar fıstık ezmesi, protein tozu, bol yumurta tükemeye geri döndüm. acaba bu iki gıdanın sivilceler üzerinde etkisi olabilir mi? teşekkürler.

bi de şöyle bişey duydum, b vitamini eksikliği protein tozu alımında sivilce çıkmasına sebep oluyormuş. ne kadar doğrudur?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:51 ----------

mesaj güncel.

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. mverel

mverel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ilginiz için çok teşekkürler.

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    yas kac ergenlik durumu var mi ? alerjik bir durum yoksa bir besinin sirtta sivilce yapmasi demek karacigeri yormasi demektir, yani sivilcelenen bolgeden ipucu cikartmaniz mumkun.

5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    sanırım bünyeden bünyeye değişiyor ben su gibi içiyorum öle bir etkı ıle karsılasmadım.

6. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    sadece kreatin kullanırken sırtım tarlaya döner :) protein tozu sırtta değil ama alnımda benimde yapıyor gülü seven dikenine katlanıcak

7. denixex

denixex Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bende almayı düşünüyordum ama eğer sivilce yapacaksa almayayım yav :(

8. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    protein tozu sivilce yapmaz eger sivilce yapiyorsa kullandiginiz toz da alerjik oldugunuz bir madde mevcut olabilir.. bende bu zamana kadar protein tozundan sivilce felan cikmadi bir ara optimum gold whey icmistim tarihi gecik sadece o sivilce cikarmisti :) cinko ile sivilceleri bi nebze önleyebilirsin.

Sayfayı Paylaş