Proteın ağırlıklı beslenmeye dikkat etmeden kas kütlesi alınır mı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kenansrm tarafından 13 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kenansrm

Kenansrm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yakşamlar tüm forum halkı benim sorum 72 kilo 178 boyunda yım ve yeni kilo verdim nerdeyse kas kütlesi almak için size birşey sormak istiyorum protein tozu kulanıyorum hardline 3matrix ve Merak etigim konu ise şu protein ağırlık beslenip normal yesem mesela atıyorum öğlen tavuk yiyip aksama gidip burger yapmak gibi yada Çikita va yesem diyetimin yanı da sporla beraber protein karbonhidrat alıcam kas kilosu alırmıyım

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Alabilirsin de almayabilirsin de. Burger vs kalitesiz yiyecekler yedigin icin vucudun yag baglayabilir. Ay sonunda kas kutlenin azaldigini da gorebilirsin. Beslenme ve antreman yogunluguna bagli olarak artabilir ama dogal ve dengeli beslenen birinden kesinlikle.daha az gelisirsin.

En guzeli protein kh vs dogal kaynaklardan almak.

Herhangi bir spor dalinda basarili olmak istiyorsak o sporun gerektirdig ozveride de bulunmak lazim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kenansrm

Kenansrm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Abi haklısın ama ben vücüduma şuan yağ oranı 9 kilo civarı ve hala cardiyo ve kas kütlesi artırmak için çalışıyorum sadece protein sınırsız ve normal yemek istiyorum haşlama değilde fırında mangal atıyorum

4. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    https://www.bodyforumtr.com/threads...ğı-nasıl-kilo-alırım.58793/page-8#post-992172

https://www.bodyforumtr.com/threads...eken-protein-miktarı.24170/page-5#post-992441

https://www.bodyforumtr.com/threads/günlük-kalori-miktarı-hesaplama.114143/#post-1029559

Arama Kelimeleri :

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş