Polen amino asit ihtiyacımı karşılamaya yetermi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lionss tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    En koyu cehalet, hakkinda hicbir sey bilmedigin bir seyi reddetmektir. J.Brown

Cahil kimsenin yaninda, kitap gibi sessiz ol. Mevlana

@redpack ,@Sail elinizden geleni yapmissiniz ama arkadas anlamamak icin elinden geleni yapmis.

MaSKeLTR ve Sail bunu beğendi.
  2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    eskiden bu tür polimiklere sitede izin verilmezdi site mi politika değiştirdi yoksa gözden mi kaçıyor bilemiyorum ama forum kirleniyor kannatindeyim.

soruya gelecek olursak saçma sapan bişey proteinin yapıtaşı zaten aminoasit. polenle ne alakası var . içeriği hakkında çok bilgiliysen kullan idmandan 20 dk önce polen. ayrıca suplementler gıda takviyesidir gıda değildir. hem hız hem maliyet açısından gereklidir. ben günde 500 mg c vitaminini yemek içib harcayacağım efor alacağım fruktoz beni yorar ama işten gelip ağzıma bir c vitamini suplementi atmak hiç yoktan iyidir.

sen her gün bonfile yiyebiliyorsan4-5öğünye. ha onu bile yesen yinefarklı protein kaynaklarıylaçeşitlendirmen gerekecektirtek tip beslenme yararlı değildir. şöyle seviyesiz ve ciden hiç forum okumadan başlıkları şişirmeyin insanların zamanlarını çalıyorsunuz.

sthammer ve Airoud bunu beğendi.
  3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    haklısın dostum umarım yeni başlayan akradaşlar bu mesajlarıda okurlar bu arada konunun tatlıya baglanmasına sevindim suplementleri mucize olarak görenlere bende sinir oluyorum sonuçta ek besin o gün yeterli protein alamıyorsan alırsın kullanım amacı bu bide şu satış yapmaya çalışanlar var ki onlarda ayrı konu yeni başlayan çogu arkadaşımızı bunların mucize olduguna inandırıyorlar hatta öyle bi konuşmay yapıyorlar ki sadece whey i bir saat anlatan insanlar var okadar konusmanın sonunda o akradaşımızın bu konulara inanması zor o arkadaşlar orada burada bu tozları muzcize olarak anlatıyorlar ki onlara ögretilen bu umarım bu mesajı okurlar iyi akşamlar :D

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    böle de canımı ye :D

Lionss bunu beğendi.
  5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar konu yine bana patladı ben olayımı açık şekilde anlattım ha yanlış anladıgım konuda oldu onun içinde arkadaşlardan tekrar özür dilerim beslenmem yeterli üstüne tek çeşit degil et peynir yumurta ve ara sırada bitkisel proteinler dahil supelemen benmin için boş dedim açıkça yani buradan suplementler boş lafını anlıyrsanız o sizin sorununuz ben dedim suplement benim için boş başkaları için degil ben gerekli proteinleri alıyorum o yüzden kullanmıyorum ama alamayan arkadaşlar olur onlara sözüm yok almaları gerekiyor ve bi örnekte verdim adam prof onun kullanması gerekiyor zaten dedim mesajları okursanız sevinirim

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bir cahil ile tartışıyorsan ortada iki cahil var demektir.

Airoud bunu beğendi.
  7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Tabi dostum cahilim 190 protein 400 karbonhidrat alıyorum sanırım beslenmemde yetersiz :D

8. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    konu polen diye açılmış sonra kamyondan cuval taşımaya geçmiş oradan supplemente toz demişler 4 sayfa böyle geçmiş konu nasıl bukadar sapmış anlamış değilim. Polenin amino asit oranı %25 isteyen tüketebilir ama yeterince karşılayamayacağı kesin.

AnTiCoRe ve letsev bunu beğendi.
  9. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum 5 yumurta 300 gram çökelek peyniri 300 gram beyaz et gün içinde aldıklarım bide 1 litre süt sence amino takviyesine gerek varmı arada akşam yemeginde bitkisel proteinlerde oluyor
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Haziran 2014 ---
    Cahil diye laf sokan arkadaşlar bakın ilk sayfada attıgım mesaj gördügünüz gibi beslenmemin yeterli oldugunu söyledim bide profosyonel arkadaşlarımız içinde açıklama yaptım cahil diyen arkadaşlar bunları okuyun ben burada gerekli açıklamayı yaptım eger hala kullanmam gerektigini düşünüyorsanız ben degil siz cahilsiniz dogruya dogru beslenmem düzgün oldugu için kullanmıyorum aşagıda belirttigim gibi benim için boş çünki beslenmem yeterli ama yeterli olmayanlara sözüm yok yara profosyonellere diye belirttim ama bunları okumadan cahil diyenler bence utanın :D :D

ÖNCEKİ MESAJLARIMDAN ALINTILAR

tamam prolara sart adam 100 kg istesede illaki bi ara acigi olur onlar icin iyi bisey ama BENİM icin bos is aylik 300 tl vericegime 2 kutuya giderim et makarna ve lor peynirine veririm gerekli olan tum protein ve karbon hidrati alirim pasa pasa yerim karnimda doyar

Dostum bak benim demek istedigim ben 80 kiloyum sadece yiyerek zorlamadan gerekli olan herseyi aliyorum hatta fazlasiyla bunlar bana yeterkenn neden toz kullanayim

Son düzenleme: 15 Haziran 2014
  10. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Nasil kilit yememis bu konu hayret.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

letsev bunu beğendi.
  11. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bundan sonra mesaj atmazsanız sevinirim sonuçta konuyu tatlıya bagladık bazı konularda yanlış anlaşılmalar olmuş dogrusu bende bazı yerlerde yanlış anladım o yüzden konu saptı ama sonuçta tatlıya bagladık konuyu o yüzden uzatmanın anlamı yok

12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri : polen

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş