Polen amino asit ihtiyacımı karşılamaya yetermi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lionss tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Günnlük 10 gram saf arı poleni alsam amino ihitiyacımı karşılamaya yetermi bunun yanında 300 gram et 5 tam yumurta da var :D

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Sacma bisey sorsam direk yazardiniz bunu sorunca cevap yok

3. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Aminoasit polenden dahsa ucuz değil mi? Benim bildiğim polen pahalı bir şey ayrıca 10 gram eser bir miktar.

4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Amino asit kullanmaya karsiyim sonucta islenmis gida 1 gram polen b vitamini icin yeterliymis :)

5. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Aldığınız makarna,peynir vb. yediğiniz 10 yiyecekten 8'i işlenmiş ama supplemente gelince neden kafaya takarsınız anlamıyorum.

Airoud, egemennn, powerdream ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Boş yere neden para vereyim 180 tl suplemente vericegime alirim 30 kilo et pasalar gibi yerim aylik 300 400 tl gibi bi rakam a o kullananlardan 10 kat daha iyi ve kaliteli kaslara sahip olurum bence suplement isi bos is siz okadar dogal yicek varken neden 30 gram protein icin o kadar para veriyorsunu madem beni yargilacan bunu cevapla creatin dahi dogal olarak alnirken siz hazir olanlara gidiyorsunuz karninzi dahi doyurmaz iken ayrica et yiyerek sadece protein degil o tozdan daha fazlasini elde ediyorum

Son düzenleme: 14 Haziran 2014
  7. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşım seni temin ederim o yediğimiz hazır dondurmalardan daha az zararı vardır protein tozlarının.. Ayrıca sen istesende istemesende hazır paketli gıdaların içine protein değerlerini yükseltmek için süt tozu veya peyniraltı suyu tozu katıyorlar eğer evde bisküvi tarzı birşey varsa aç içendekileri oku. ;)

8. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Goz kirpmalar flan laf soktugunumu zannediyorsun dostum :D Bak ben akilimi kullanirim bana hergun kac kisi suplement oneriyor sen biliyormusun aylik 180 tl degil 400 500 tl verenler var ama yerinde sayiyor o yuzden bunlar bos is ayrica cok iyi oku ben zararli demedim bos is baya baya bosa para veriyorsunuz 100 gram etten licagin protein icin para oduyorsunuz tamam prolara sart adam 100 kg istesede illaki bi ara acigi olur onlar icin iyi bisey ama benim icin bos is aylik 300 tl vericegime 2 kutuya giderim et makarna ve lor peynirine veririm gerekli olan tum protein ve karbon hidrati alirim pasa pasa yerim karnimda doyar kaslarimda gelisir yemek yecegime neden icecege vereyim ki sen onu iciyorsun karnin doymuyor ben bi ogunda 100 gram pilav 200 gra et 200 gram salata ve sut iciyorum karnim doyuyor ustune 80 gram karbo 50 gram peotein kalsuiyum ve vitaminler ayrica gerekli yaglarida aliyorum simdi soyle hangisi mantikli

9. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Madem bukadar biliyor,bukadar eminsin nicin buraya baslik actin?

Airoud, redpack, egemennn ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bence şuanda mantıklı düşünemiyorsun ben 3 ay evde kendim çalıştım daha sonra 7 aydır fitnessa gidiyorum kullandığım tek supplement optimum whey dir.Onuda SON 1 aydır kullanmaya başladım.1 optimum whey fiyatı 170tl ben sadece antrenmandan sonra 1 ölçek ve bazen sabahları yarım ölçek kullanıyorum daha çeyreğini anca bitirebildim.demekki bu kutu bana 4 ay gidecek 4 ayda 170 tl 1 ay için 45 liradan daha az yapar.Bence sen bi düşün supplement ek besin demektir ben senin yediklerini yiyorum ayrıca antrenman sonralarında 1 ölçek whey içiyorum.Biz bunları karnımız doysun diye içmiyoruz..

letsev ve medceza bunu beğendi.
  11. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bak benim demek istedigim ben 80 kiloyum sadece yiyerek zorlamadan gerekli olan herseyi aliyorum hatta fazlasiyla bunlar bana yeterkenn neden toz kullanayim simdi sorum su polende bi dunya amino varmis bundan 15 gram kadar alsam bana yetermi amino asitlere para vermem ben neden derseniz turkiyede fiyarlar baya sisirilmis drumda yurtdisindanda getirtirim ama gerek yok gerekli proteinleri aliyorum zaten fazlasina gerek yok aldigim benim isime yarmaz sizin dediginize gore neydi fazlasi atilirdu dimi siz demistiniz amn aldgim atilicak o yuzden bos
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2014 ---
    Hatta ben sizin dediginiz gibi yapayim gun icinde gerekli olanplari alayim usutuneden whey amino asit creatin arjinin bunlarida alayim soran olursada diyeyim ki bunlar kullanirsan daha hizli buyursun bi arkadasim var adamlarin 5000 hektar arazileri var yaz tatilinde sadece orada calisiyor gelsin o salonda okadar ilac kullanan insanlara.kok sokturur 50 kilo olan cocugu cok rahat kaldirip atiyor hangi bodyci bunu yapiyor daha 30 kiloyu kaldirip atamayan adamlar var suplement kullanmadan 40 cm kol yapan tanidiklarim var bana salon sahibi kilo verici onermiti ama sadece diyet ve sporr ile o kiloyu verdim yani onlar olmadanda cok rahat vucut yapiliyo
    Hatta ben sizin dediginiz gibi yapayim gun icinde gerekli olanplari alayim usutuneden whey amino asit creatin arjinin bunlarida alayim soran olursada diyeyim ki bunlar kullanirsan daha hizli buyursun bi arkadasim var adamlarin 5000 hektar arazileri var yaz tatilinde sadece orada calisiyor gelsin o salonda okadar ilac kullanan insanlara.kok sokturur 50 kilo olan cocugu cok rahat kaldirip atiyor hangi bodyci bunu yapiyor daha 30 kiloyu kaldirip atamayan adamlar var suplement kullanmadan 40 cm kol yapan tanidiklarim var bana salon sahibi kilo verici onermiti ama sadece diyet ve sporr ile o kiloyu verdim yani onlar olmadanda cok rahat vucut yapiliyo

Son düzenleme: 14 Haziran 2014
  12. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim sen sanıyormusun o suplement alanlar et yemiyor adam senin 1 günlük yediğin eti yarım öğün sayıyor durum böyle olunca supplementte alacak tabi.

egemennn bunu beğendi.
  13. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yarim ogun sayiyor derken dostum suplement kullanma taraftarı degilim sen üreticimisin satıcımısın bu kadar savunuyorsun bi açıklasana ben dogal olarak adam gibi kas yapmak istiyorum madem okadar savundum şimdi anlat bakalım neden kullanayım mesajı attın bari anlat dostum ben dinlerim bak yorumları begenenlerde var anlat siz begenenlerde anlatın hepsini okucam madem okadar biliyorsunuz ben günlük dogal yollar ile 190 gram protein 500 600 gram civarı karbo alan birisiyim 1000 1400 gram kalsiyum alıyorum vitaminler de cabası ben bunları alırken neden kullanmayım şimdi deceksinız hızlı etki ediyor ben antrenmandan sonra 5 6 tane yumurta 100 gram makarna yesem bu 1 2 saatte etki etse ne fark olacak sen 1 ayda 10 kilo kas alıcan ben 1 ayda 1 kilomu hiç bi fark olmaz olsada en fazla ne kadar olur ki sonuçta aynı oranlarda kullanıyorz suplement ne için kullanırı anlatayım suplement o antrenman sonrası bişey yemez isen alırsın protein ihtiyacın karşılanır baktın o gün 30 40 gram protein eksik alırsın tamamlanır olay budur ek besin adı üstünde ama ben hepsini alıyorum o yüzden de kullanmıyorum

14. Yunusilkay

Yunusilkay Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Eee iyi işte tamam günlük protein ihtiyacını vs. karşılayabiliyorsan gerek yok. Supplementin öyle hızlı etki etme gibi bir şeyi yok mucize değil bunlar. Ayrıca supplement kullanan adamada çıkıp doğal yollardan yapmamış falan filan dersen kimse seni takmaz. Bunlar sadece ek gıda takviyesidir.

15. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam bende onu diyorum ya herşeyi tam alıyorum ha eksik olur ozaman alıp kullanırım sanırım gidecegim salonda satılıyor tek kullanımlık olarak amino asitleri sordum nerelere geldik sail arkadşaımız demiş ki karnımız doysun diye yapmıyorum ben karnım doysun diye yapıyorum harbien bak sporuda o nları hazmetmek için yapıyorum yoksa neden yapayım ki ben dogal olarak proteinleri karşılıyorum o yüzden gerek duymuyorum gerekli olanları aldıktan sonrada kullanmak boş iş ayrıca et yiyerek 50 gram protein alıyorum üstüne karnımda doyuyor onu içersem sadece protein alıyorum et ile protein tozunu kıyaslamak zaten hata :D suplementler mucize degil bunu biliyorsun dimi SAİL diyorsun ki senin yediklerini yiyip onuda içiyorum eger antrenman sonrası yapıyorsan bunları şimdiden geçmiş olsun ya protein tozu alırsın yada yemek yersin benim antrenman saatinde genelde karnım agaç oldugu için yemek yiyorum karbo ve proteinleri karşılıyorum gerekli olanları aldıgım içinde suplementlere gerek duymuyorum umarım anlatabilmişimdir

16. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    arkadasın kafası iyi dostum herkes günlük et yiyebilcek olsa zaten supplementi takviye etmez okadar para bok gibi ise zaten kullanma ancak supplement kullanımnıda boş boş konusma evet supplement kullanıp hala boş lanlar var demişinde sen supplementi ne sanıosun anlamıs değilim supplement kullanımını geliştrsin yok kullanalım şişelim mantıgında geciceniz artık

egemennn, Bekci ve Sail bunu beğendi.
  17. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Bunu söyledim çünki gerçekte gördügüm bi örnegi vereyim arkadaşlar tarım işiyle ugraşıyor saman yüklüyoruz tıra toplam 30 40 kilo arası sadece bi saman neyse bunları atıyoruz bi arkadaş var vucutçu çocuk 10 15 tane attıktan sonra bıraktı işi bu işle ugaraş arkadaş ile tırı yükleye kadar attı olay bu yani salonda bi dünya takviye kullanıp şişenler gerçekten agırlık kaldıracagı bi işe gelince direk bırakıyorlar diyorsun ki drumlar iyi olsa dostum adamlar 180 tl yi suplemente verip 30 gün kullanıyor bu paraya ben burada 35 kilo et alıyorum hadi eyvallh.

18. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    valla kardeşim bende senin gibi düşünüyorum suplement falan para tuzağı çamur içiyorsun bildiğin o kas ile etten aldıgın doğal beslendiğin kas bir olmaz doğal geç olduğuna göre geç kalır tozla erken şişersin erken inersin böle abi bu işler acele eden adam kullanıyor
    dediğin gibi alırım tavuğumu pirincimi oturur adam gibi yemeğimi yerim karnım doyar dediğin gibi gene adamlarda kondisyon yok kuru kas şişirme ile olmuyor balya çekemez mesela 20 tane atar arabaya geberir kalır :D

Lionss bunu beğendi.
  19. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    180 tl ye 35 kilo et alabiliorsan kaliteli ne ala bende sana diorum ki beslenmen zaten düzgün ise kullanma ancak kullanan ile kullanan arasında fark oldugunu da unutma bu tarz düşünceler zaten supplementi birşey sanan insanların dahada gerizekalı gibi olmasını sağlıor zaten önüne geçilemior SUPPLEMENT KULLANCAM ŞİŞİCEM MANTIGININ
    HE SENDE BU KAFAYLA GÜCÜ VE HACMİ BİRBİRİ İLE KIYASLAMAYA DEVAM ET supplement ile kas yapma mantıgına devam ettiğin gibi

egemennn ve Sail bunu beğendi.
  20. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    bu iş suplemente bakmaz ayak bağlamışsınız suplement suplement ne suplementi bea 50 yıllır spor mu yapıyorsun suplementmiş bak dalgana

Lionss bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş