Polen amino asit ihtiyacımı karşılamaya yetermi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lionss tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    ya ben ikisinide yapıyorum supplement hazırlaması kolay ve içimi rahat o yüzden salonda içiyorum 1 ölçek antrenmandan sonra 30 dk sonra eve gidincede yemeğimi yiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2014 ---
    Dünya çapında yapılan yarışmalarda streoid kullanmayan herkes natural(doğal) sayılır
    Ayrıca bir insanın streoid kullandığını dış görünüşünden veya kan testinden anlayabilirsin ancak supplement kullanıp kullanmadığını anlayamazsın

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    supplement kullanınca beslenme olayını kimsenin yapmadıgını düşünüorlar onuda gectim streoi,d kullanıp da beslenmeye asırı dikkat edilmesi gerekmediğinide düşünürler bu yuzden 2 sinide birbirinden ayırt edemeiorlar

Mustimusti bunu beğendi.
  3. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Ben suplement kullansam ki kullanmayı düşünmüyorum
    şu kanı oluşur bende bu ne cahilliktir ne başka bir şey
    içerken çamur içiyor gibi hissederim
    toz la bildiğin o toz senin kasını besliyor içim rahat olmaz bea koluma elleyince sanki içtiğim protein tozu doldurmuş kolumu hissine kapılırım buda bana ters

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bak şimdi supplemntin cidden neden kullanıldıgını bir arastır ne oldugunu kimse sana kullan sısersin demior kullan kas yaparsın demior ki yapmazsında beslenme düzgün olmaz ise ancak sizin burda yaptıgınız ithamlar streoid ile supplementi birbirine kıyaslamaktır ki ne yaparsan yap beslenmeye önem vermek zorundasın tek önem vermen gereken şeydir aynı seyi savunuoruz ancak sizin kafa supplement kullanana yanlış ithamda bulunmaya yönelmiş ve o şekilde deavm edior

egemennn ve Sail bunu beğendi.
  5. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    kendi görüşümü yazdım isteye böle düşünür istemeyen düşünmez sen o şekil düşünüyorsan öyle devam
    zayıfta değilim ee kollarım da 36 cm yetiyor yani gerek yok bro

6. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    dostum antrenmandan sonra protein tozu iç 3 saat yemek yeme kas kaybı yaşarsın olay bu biz ek olarak alıyoruz bunu almak zorundamıyız hayır '''beslenmenin yeterli olduğunu düşünüyorsan''' vede aldığın sonuçlar seni tatmin ediyorsa kullanma

7. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    görüşüne saygı duyarım yanlış düşünsende doğru düşünsende ancak burda diğer insanlarında görüşlerine saygı duymanız gerekir ne yapıorlar ise ki gerekli saygıyı göstersinler ancak yaptıgınız hatalardan biride geri,deki yorumlara göz attım güç ile hacim olayını tamamen yanlış blior oldugunuz bunu bir arastırın öneririrm

8. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    ben vucut geliştiricisi değilim
    güç ve kondisyon odaklı çalışıyorum
    vucut geliştirmek bana mantıklı gelmiyor şöyle tamam kas oluyor ama çabuk tıkanıyorsun mesela vucut hep aynı şeylere alışıyor al kaldır indir falan
    adama desen işte şu cekyatı el at aşagı ındırelım 3 adım atıp sigara içen adam gibi nefes nefese kalıyor buda insanın moralini bozar spor bu olmamalı diye düşünüyorum

9. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım bu mantık çok yanlış gözümün önündeki birşey anlatayım size benim babam 1.91 boyunda 130 kilo kolu 50 cm falan hayatında hiç vg yapmamış şimdi 17 yaşındaki benle onun aynı güçtemi olmasını beklersin?

10. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    valla kardeşim babam 100 kilo
    50 kilo yem çuvalı kaldırıyorduk köyde
    3 tane götürdü kaldı yoruldu
    ben 28 tane salladım bu iş böyle hatırlıyorum 12 yaşındayken yerden kaldıramıyordum memlekete gittiğimde hey gidi günler neyse kardeşim hayırlı geceler konu uzar uzar anlamadan kalbinizi kırdıysam affola selametle kalın

redpack bunu beğendi.
  11. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    konu iyice saptı aynen herkese ii geceler

12. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
  13. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bak anlıorum ne demek istediğini yine sölüorum aynı seyleri sölüoruz ancak burda yazanlar ve okunanlar sadece supplementi ilaçmıs gibi göstermeye yarıor

desenki ben ullanmıorum takviye besin karsıyım dicemki sana görüşüne saygı duyarım ben kullanıorum çünki eksik besin aldıgımı düşünüorum ve konu uzamıcak

ayrıca beslenmenin ne kadar önemli oldugunu üstüne basa bsa tekrar eden biri oalrak burda zaten supplementi savunmuorum aksine özellikle yeni yeni spor yapan arkadasların dalı ne olursa olsun beslenmeye dikkat etmeleri öğrenmeleri gerektiğini sölüorum ki mesajarımı dikkatli okursan burda kimseye kşisel oalrak hakaret etmedm etmemde.

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Haziran 2014
    MaSKeLTR bunu beğendi.
  14. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Olsun dostum göze batıyor daha iyi arkadaş okur hem sizin gibi tek sporla ugraşmıyorum ben suplementlere bel baglarsam kas kaybederim
    Supelementlere neden boş dedigimide açıkladım ve şöyle dedim BENİM İÇİN BOŞ çünki ben eve gidice yemek yiyorum ha zamanı olmayanlar vardır salondan çıkar işe gider o akradaşa bişey diyemem çünki zamanı yok o yüzden alıyor aam benim zaman bol olay bu

15. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    sizin gibi tek sporla ugrasmıorum diorsunda herkesin ne spor yapıp ne işle mesgul oldugunu bilemezsin bunuda bir düşün ve yanlış anlaşılmalardan ötürü ben kendi adıma özür dilerim

Sail bunu beğendi.
  16. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    sail in anlamı yelken'dir küçüklüğümden beri yelken yapıyorum ve müsabakalarına katılıyorum, iyi geceler.

redpack bunu beğendi.
  17. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum eger sorun olduysa bende özür dilerim kimsenin kalbini kırmak gibi amacım yok ben sadece supelementleri neden kullanmak istemedigimi açıkladım gerekli olan herşeyi alıyorum o yüzden gerek yok ha bazı ögünler eksik olur onları tamamlamak için alınır onada sözüm yok ama bazıları var günde 4 ögün whey alıyorlar yada bazı salon sahipleri var streoid in bile yapamacaklarını bunlara yükleyip satıyorlar bunlarada başından beri karşıyım gidecegim salonda bu kafada kilolu olanlara grainer yazanlar var gitme sebebimde 15 20 tane arkadaşımın orada olması :D

redpack bunu beğendi.
  18. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    yemek düzenin iyi ise polene para vermeye gerek yok
    canan karatay örneğini vermişsin bir dünya işlemden geçiyor diye o doktor tereyağ ile kas olur diyen bir doktor bir tarafta mehmet öz var onun videolarını dinle kafanda kimyasal diye fikir varsa
    birde şu supplement kullanıp 20 kilo basan kullanmayıp 40 kilo basan adam yedikleri yiyeceklerle hiçbir alakası yok / yani kullananda havamı var olur
    he birde günde 800 gram et yiyiyorum 500 gr makarna 100 gram badem , bunu açıklamamın sebebi yani supplement taraftarı olup olmadığımın gösterilmesi ama yiyemeyen birine de alma denilmez

MUCİZE diye birşey yoktur kendin yaratırsın

19. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bnm demek istediğimde bu kullanan ve kullanan arasında fark var dedğim olay. nerdeyse 10 yılı askındır spor hayatımın gerektirdiği gibi salon antrenmanımıda yapmak zorundayım iyhi olmak en iyisi olmaya calısmak için bu yuzden beslenmenın önemini dediğim gibi sürekli vurgularım ancak bnm için supplement gerekli çünki bazı zamanlar hernekadar dikakt etsemde eksikler olabilior. bak sen demişin ben beslenmeyi karsılıorum gerek yok ona zaten alfım yok ilk mesajımda dedim karsılıorsan zaten kullanma ama laf soktugum kşiler ise supplementi mucize gören kesime aitti en basta konusma bu sekilde olsa muhtemelen 2 mesajda koınuyu bitirir senin asıl actıgın konuyu heba etmezdik :D

benim çekincem burda birbirimizi yanlış anlamaya devam ettiğimiz geride ki mesajları okuyan arkadasların tamamen supplemente içip şişme oalrak bakıor olmasının dahada ilerlemesinden endişemi dile getirmekti

Lionss bunu beğendi.
  20. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bende onları anlatıyorum işte beslenme düzenim iyi o yüzden kullanmıyorum kullananara bişey diyemem bunuda önceki mesajımda söylemiştim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş