Polen amino asit ihtiyacımı karşılamaya yetermi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lionss tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Pardonda sen şimdi bana küfürmü ediyorsun benim anladıgım bu sen bana burada baya baya hakaret ettin dimi biraz terbiyeli ol dostum suplementler şişiyor demiyoruz git salon salon dolaş hepsi satmaya ugraşıyor ve dedikleri kelimeler daha iyi gelişirsin bazı üyelerde almaz isen hızlı büyüyemezsin o aşagaladıgın insanların aklınada bu işi yapanlar bunları sokuyor biraz araştır ondan sonra gel yaz anladınmı dostum küfür etdipte seviyemi yerlere düşürmek istemiyorum salonda şişen insanlar dedim dogru adam şişicem diye ne kadar suplement varsa kullanıyor kullanan ile kullanmayan arasındaki farkı göstersene 40 cm kol var adamda daha 40 kilo agırlıgı atamıyor
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2014 ---
    dostum işte bende bunu anlatmaya ugraşıyorum adamlar suplementlere takmışlar bide duygu sömürüsü yapıyor utanmadan para bok gibiyse neymiş et pahalıymış madem piyasayı bilmiyorsun konuşma 180 tl ye marketten 35 kilo et alıyorum ben bunu hergün yarım kilo tüketsen 2 ay gider sana yanlışmıyım

2. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    öyle başkan önceden derlerdi 6 ay geçmeden kullanmayın
    ne oldu sistem mi değişti millete sattırmak için 3 ay geçmeden kullanmayına düştü
    yarın derler yeni başladın kas yok bişe yok al kullan bu piyasa çakaldır yok abi vermeyecen en temizi doğal iyidir taş gibi vucut boşver biz babamızdan böyle gördük
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2014 ---
    ya onların tercihi abim boşver ama bizim yaptığımız en doğrusu genç olarak ayak bağlamamışız
    veya salonda bizi kandırmamış hocalar adamlar tam yılan satmak için şekilden şekile giriyolar
    gerek yok abi

3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    yo bu hakaret değil di gercekti ki hani supplemente ilaç gözüyle bakılmasını desteklemekten herhangi bir fark yok

eminim ki doğal yapıoruz derkende kasıt (ilaçsız mı yapıosunuz lafına istinaden) evet protein tozu vs kullanmıoruz gibi birşeyde sölüorsunuzdur

ayrıca ayrıca dostum sen supplementi neden nasıl kullancağını daha doğrusu supplementin ne oldugunu bilmıorsan zaten adam sana satmak için herşeyi söler sonra noldu ha kullandı şişti ya gecin bunları

egemennn bunu beğendi.
  4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen abi bunlarda o kafadan zaten bak bunlar salon açsınlar üyelere mal satsınlar diye şekilden şekile girereler o tozu içiyorsun karın doyurmuyor diyorum adam diyor karın doyurmak için yapmıyorum adam daha mantıgı anlamadı et ve makarna ye hem karnın doyar hemde protein ve karbonhidratı kaşılarsın :D olay bu biride gelir küfür eder e abi salon sahipleri ve sizin gibiler diyor şişersin diye napıcaz :D

5. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    salonda senın heryerini kandırsalar ne olcak bu kafayla

egemennn bunu beğendi.
  6. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    ben evde yapıyorum salona gitmem adam zatn toz moz muhabbeti ypasa ısrar etse ne diyon diyecem la ne diyon ne tozu bak işine yapamaz yani gerek te yok oraya da para vermem değmez abi spor bu yeri zamanı önemli değil lavuk 3 aya 200 tl diyor ne verecem elaleme para maksat sağlık değil mi takıl evde vur şnavı barfiksi al sökmeli dambıl bak keyfine on numara

7. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    supplementin ne oldugunu öğrendiğinizde devam edelim bu konuya

MaSKeLTR, egemennn, Bekci ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    işte trabzonluyum ben böle saf olursan piyasada kül olursun açık göz olan kazanır sen devam başarılar

9. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    HArbiden bak seni mahkemeye verirdim ama ugraşmak istemiyorum burada genel bi kanı ile sen bu tarz düşünenlere küfür ediyorsun kendin diyorsun sen kullanmayı bilmiyorsan diye ee o adam bilmiyor sen ona şişer diye ögretirsen oda şişer der bunu alnayın artık siz onları içip aç gezin biz yeriz paşalar gidice sporumuzu yaparız anladın farkımız bu suplementlere steroid muamelesi yapmıyorum ama dedigim gibi kullanmaya gerek yok bu manıtk şöyle sabah kahvaltısı yerine meyva suyu içmek gibi noldu karın doymadı ama vitamin aldın sizin aklınız fikriniz suplement olmuş

10. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Boşver şunları be dostum en iyisini yapıyorsun sen gerisi önemli değil kullanan kullansın

11. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    :D:D:D

redpack bunu beğendi.
  12. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Suplementin ne oldugunu senden daha iyi biliyoruz adamım sen rahat ol sen git suplement kullan ben paşalar gibi yemek yiyerek kas yapayım bak bakalım kim daha iyi sonuç alıcak

13. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaş supplement kullanın demiyoruz ki biz kullanana saygı gösterin hastalanınca içtiğiniz c vitamini tabletleride supplementtir.veya balık yağı.
    supplementi gözünüzde çok büyütmüşsünüz siz.

Mustimusti ve redpack bunu beğendi.
  14. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum öylede adam anlamıyor ki ben diyorum suplement boş sen promsun kullanıyorsun 180 tl ver git 35 kilo et al adam gibi kullan o paraya hem karnını doyurursun hemde protein alırsın ama arkadaş bunu anlamıyor suplement şöyle böyle olum git kullan ozaman tutanmı var aç aç spor yaparsın

15. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    yaw he he umarım mahkemenin de ne oldugunu biliorsundur..

birde sen öğren sonra konusalım dediğim gibi burda alfabeyi bilmeyen birine cümle kur demeye benzedi olay

MaSKeLTR bunu beğendi.
  16. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    kimseye saygısızlık edilmedi zaten burada
    amaç doğal yollarla yapılan sporu savunmaktır o kanıyı yıkmak lazım anladın mı yeni bşalayan birisi şu yazıları okudumu adam diyecek bu ne abi gelir gelmez toz moz mu kullanacam demesin.
    toz kullanan kullanır kimseyi ilgilendirmez

17. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bi bunları büyütmedik bak benim olayın mantıgı şu 180 tl bi kutu whey 180 tl 35 kilo et tercih senin whey kullanıp aç mı kalıcan yoksa et yiyip hem proteinmi alıcaksın hemde karnını doyurucaksın sen karar ver volvol616 arakdaşımız gayet iyi bi şekilde anlattı olayı suplement zaten ek besin o gün antrenman sonrası bşey alamıyorsan kullanırsın yoksa gerek yok ama öteki akradaşlar hala savunuyor şöyle böyle bende diyorum ki dostum git 180 tl ver 35 kilo et al hem karnın doyar hemde protein alırsın hala konuşuyor utanmadan bide küfür flan seviye yerlerde yeni başlayanlara 6 ay degil isterse adam 1 yıl kullanmaz ve kullanan ile aynı şekilde gelşir bunu anlatıyoruz ama yok adamlar hala suplement diyorum dogal beslenme kasıtım et makarna yumurta peynir salata meyvalar gibi yani toz yok o tarz beslenen adamlar 1 saat agırlık atıyor salonda çeşit çeşit suplement kullanan adam 30 kilo atamıyor bu diyor ki işte siz böylesiniz yani küfür ediyor supelement şişirir mantıgı biz şişirir demiyoruz onla elde ettigini dogal yollar ilede elde edersin ve onlara göre daha güçlü olursun diyorum yok ette sadece protein yok bi dünya vitamin minaralde var.

18. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    hala karnım doyar diyor yemek yerim dior o paraya

supplement kullan yemek yeme zaten cidden merak ettim supplementi ne sandıgını

MaSKeLTR ve egemennn bunu beğendi.
  19. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    ''Daha azını yapabilirsin,eşitde yapabilirsin ama daha fazlasını yapamazsın (kişilerin genetiği ve antrenman düzeni aynı sayılıyor). Eğer çok iyi beslenirsen eşit yaparsın tek şansın bu

20. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bizde dioruz ki supplementi kullanan adama doğal deilks,in doğal öle yapılmaz gibi bir ithamda bulunumazsınız supplement ilaç değildir sizin tek sölediğiniz supplement kullan doğal deil kullanma doğal ozman streoid ne oluor merak ettim

MaSKeLTR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş