p90 programı işe yarıyor mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve messi93 tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir

şöyle yapıyoruz o halde , şuanki fotoğraflarınızı ve 90 gün sonraki fotoğraflarınızı paylaşın bizimle , gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum ! canlı şekilde bi örnek görelim ... ( kilo - boy - antreman programı - beslenme düzenini de bizimle paylaşırsanız sevinirim )

isterseniz her ay ki gelişimi de gözlemek için her ay paylaşabilirsiniz ...

bir de fotoğrafta siz olduğunuzu anlayabilmemiz için , bir kağıda "bodyforumtr" yazarak fotoğrafınızı çekerseniz daha tatmin edici olur ...

sağlıklı sporlar ...

2. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ben bu hafta başlıyorum arkadaşım ve sana 3 ay sonra özel mesaj atıcam merak etme :) ben abripper x indirdiğim ve denediğim an hayatımda böyle bişi görmediğimi farkettim karnının nasıl yandığını anlatamam hani 500 mekik çek böyle yanmaz yinede farklı farklı yerleri yanıyor ve gerçekten çok yorucu bi program ve dediğin videoda o arkadaş yemeği yiyip karnını şişirmiş dolayısıyla aslında gerçek karnı o değil

3. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    o 18 aylık değişim süpeer ama p90x ıel bunu 6 ayda yapanı gordum :)

4. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ben de merak ediyorum foto paylaşın abicim :)

5. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ben başlıyorum yakında olumlu sonuçlar alıcağıma inanıyorum hadi bakalım ama benim başladığım p90x p90 daha düşük seviye olanı herhalde

6. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    ben özel mesaj istemiyorum , p90x e karşı tutumu benim gibi olan başka insanlar da var . yani eğer foroğraflarınızı tüm üyelere açık bi konu başlığında ( burda da olabilir ) bizimle paylaşırsanız seviniriz .

o arkadaşın hangi şartlarda o fotoğrafı çektiniği bilmiyorum ama eğer o göbek gerçekse , 3 ayda son haline dönüşmesi imkansızdır . ya da bu arkadaş mutant . hangi sıkılaştırma hareketi yapılırsa yapılsın 3 ayda derinin o şekilde toparlanması çok zordur .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:34 ----------

6 ay nisbeten daha kabul edilebilir bir zaman dilimi bu tarz bi değişim için . bahsedilen " sıkılaştırma hareketleri " ile düzenli beslenme ve antremanlara devam edildiği takdirde başarı söz konusu olur . ( tabii supplement kullanmak da gerekebilir , zira insan o tarz bi değişimi kaldırabilecek antreman programına göğüs gerebilmesi için takviye alması söz konusu olabilir . )

arkadaşım , şimdi kendin ölç , tart , biç ... sence o 18 aylık değişim sonucu elde edilen vücut mu sağlıklı kilo vermiş , 90 günde verilmesi planlanan 25-30 kilo mu ?! ya sen zaten o 25-30 kiloyu 3 ayda sokmadın ki vücuduna , niye vücudundan 3 ayda atmasını istiyosun . insaf yani .

7. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    gayet sağlıklı ssen merak etme :)

8. StolenHeart

StolenHeart Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Konu bayağı dağılmış :D ben messi93 kardeşimizin sorduğu soruya kendi bilgilerim çerçevesinde cevap vereyim ; eğer zayıfsan ve yağ yakmak gibi bir amacın fazla yoksa , p90x gibi daha çok yağ yakmaya yönelik program yerine yine aynı şirketin çıkarmış olduğu daha çok kas kütlesi ve hacim kazanmaya yönelik bodybeast programına başlayabilirsin veya forumdaki evde dumbell ile çalışma programlarından birini uygulayabilirsin. haa p90x programını uygulasan da bence kilo alıp kas kütlesi kazanırsın tabikii ama bu daha sınırlı olur. Tabi bunlar benim düşüncelerim hatalı olduğum konu varsa uyarabilrsiniz

9. messi93

messi93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun hocam kimse sallamıyordu bizi :thums: Bakalım p90x'in karın egzersizlerini ve bir kaç egzersiniz alıcam gerisini başka yerlerden toplucam

10. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    henüz fotoğraf paylaşacaklarını ve bu yolla p90x ile 90 gün sonunda değişimlerini ispatlayacaklarını belirten arkadaşlar henüz özelden ve ya konu başlığı içinde başlangıç fotoğraflarını paylaşmamışlardır.

konuyu takip eden arkadaşlarımın bilgisine

sağlıklı sporlar dilerim ... spsmiley

11. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    p90x programının videosunu biri atabilir mi ? internetten araştırdım ama hep yapanlar kendin videosunu çekmiş bunun dvd'sini internete youtube'a koyan olmuştur illaki hareketleri merak ediyorum gerçekten.

12. badonur

badonur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şuan saat 6:30. Gece 2-3 civarlarında forumda gezinmeye başladım. bir çok şey okudum ve gerçekten bilmediğim veya öğrenmem gereken bir çok şey öğrendim. her neyse konuya geleyim.

Ben yaklaşık 2 sene spor yaptım fakat düzenli spor yapabilmek için bomboş bi insan olmak gerekiyor nerdeyse (benim görüşüm). 4 ay gidip 2 ay ara verdim, 3 ay gidip 3 ay ara verdim vs. sürekli bişeyler yüzünden ara vermek durumunda kalıyorsun ve spor salonları hakkında yapılan yorumlar gerçekten çok doğru (sıra beklemek, cardiolar, sohbetler vs.).

ByCaner arkadaşında söylediği gibi p90x ile ilgili inanmadığın videoda arkadaş göbeğini maksimum seviyede şişirmiş (förtletmiş).

p90x i 2 hafta yaptım ve gerçekten çok zor bi program arkadaşlar. başlamadan öncesinde 4 kare fotoğraf aldım. 1 hafta ara verdim çünkü gerçekten yapamicağımı düşündüm. bugün tekrar bu forumda takılıp gezinince "1 hafta dinlenmiş oldu vücudum, kaldığım yerden devam edeyim" düşüncesi oluştu aklımda. ben bu programı yaparken terlediğim ve yorulduğum kadar spor salonunda terleyip yorulmadım. programın ne gibi bi zararı var bilmiyorum fakat herhangi bi zararı olduğunu düşünmüyorum.

yeni başlayanlar için adam zaten sürekli "bizim tempomuzu yakalamanıza gerek yok, durdurabilirsiniz." cart curt diyo.

yani benim görüşüm şu. 2 sene spor salonuna giderek zamanımı harcadıysam, 3 ayda buna zamanımı harcayıp deneyebilirim. en azından denemeye değer.

eğer benim hakkımda "adamın mesaj sayısına bak kesin p90x kurucularıncan, ondan p90x i savunuyor." tarzında şeyler düşünürseniz skype adresimi yazıcam buraya. forum kurallarını okumadım yazmamda sakınca var mı bilmiyorum ama bidaha ne zaman foruma girerim onuda bilmiyorum o yüzden yazıcam. isteyene programı nerden indirebileceğinide gösterebilirim.

saygılar. iyi forumlar.

13. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    şimdi beyler ben p90x yapıyorum. Başlayalı 1 ay oldu yaklaşık 81 kilo idim şuan 72 kiloyum. Benim şahsi düşüncem fazlasıyla yağ yakımına önem veren bir program. Zaten işin garip yanı şu o videolarda ki insanların hepsinin spor geçmişi var yani kas hafızaları dolu. O yüzden üstte ki yağı atıp gerekli programları uyguladıklarında cidden 3 ay içerisinde mükemmel bir değişim oluyor. Programın yapımcısı Hugh Jackman. Programı ilk deneyen de bu adam. Bu admında spor geçmişini belki bileniniz vardır. Kısacası p90x de güzel bir sonuç almak istiyorsanız az da olsa spor geçmişinizin olması lazım. Açıkcası ben şuan 50 şınav çeksem dahi zorlanmıyorum ama programa ilk başladığımda 15 de zorlanıyordum :D

14. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    aynı ben lo 15 şınavda zorlanıyorum bakalım bende 50 ye çıkarım inşallah :D ayrıca sadece yağ yakımı değil 3 gün ağırlık 3 gün kardiyo çalışıyoruz sonuçta bana göre her türlü kas kazanılır

15. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    başta da söylediğim gibi spor geçmişin varsa 50 yi de geçersin :) Ama spor geçmişin yoksa da sıkı bir çalışma ile 40 kesin yapıyorsun :D

16. messi93

messi93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu programam başlasam mı başlamasam mı karar veremedim. Ben zaten zayıfım kas da çok istemiyorum fit bir vücudum ve hafif baklavar :p olsun istiyorum. Sana göre yapmalımıyım

17. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    zayıfsın fit bir vücut istiyorsun. Zaten hacim kazanmak istiyorsan pek bu programı tavsiye etmem ama fit ve göz dolduracak bir vücuttan bahsediyorsan bence yeterde artar :)

18. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    ve beyler bilen biliyordur ama bilmeyenler için söyleyim p90x cardio ve ab ripper x ikilisini 1 ay uyguladığınızda ciddi anlamda sıklaşma eğer six pack varsa belirginleşme oluyor....

19. 009

009 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    TRABZON
    Dostum sana aynen katılıyorum.

20. BlackMumba

BlackMumba Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sualtı Hokeyi
    Yer:
    Sakarya
    Arkadaşlar BB ile vücudu fit yapmak ayrıdır . P90 X tabikide yararı vardır o kadar uğraşıcaksın bide yararı olmayacak imkansız .

Sayfayı Paylaş