p90 programı işe yarıyor mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve messi93 tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. messi93

messi93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler konu kapanıcak büyük ihtimal.p90 antremanlarını yapmayı düşünüyorum ama aklımda birkaç soru var.Nette videolara baktığım kadarıyla kilolu insanların yaptığı bir antreman.Ben zayıfım, kilo alabilri miyim ? En son olarak bu program işe yarıyor mu ? Salona gitme şansım yok.Evde yapıcam

2. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    p90x şişmanların zayıflayıp kas geliştirdikleri bir program. bunu 90 günde yaparlar. sen voşver 90 ı moksanı. sen normal evinde geliştir kendini. benimde sadece 5 kg lik dambıllarım var. onlarla evde çalışıyorum. kendine program bul.

3. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Onların uyguladıkları hareketlerin çoğunu belkide yapamayacaksın. En iyisi kendine program çıkarman.

4. messi93

messi93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin programınız nasıl hocam

5. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    o sitelerindeki şişmanların sonradan filinta gibi olduğu zaten yalan olduğunu açıkça gösteriyor , 3 ayda 20-25 kilo veripte derisini nasıl yapıştırmış acaba o kaslara diye sorarlar adama ... ameliyatla deseler eyw ama hiç kimse de bahsetmiyor p90 sitesinde , bu da ayrı bi olay ...

itimat etmeyiniz . bi insan 7-8-9 ayda , belki de 1 yılda aldığı 15-20 kilo fazlayı 90 günde verirse ne olur ? bu sağlıklı mıdır , normal midir diye sorgulayınız , kendiniz cevabı biliyorsunuz zaten , buna göre hareket ediniz

sağlıklı sporlar ...

edit : 1 yılda 20 kilo alacaksın , 90 günde verip filinta gibi olcaksın . yok öyle dünya . adam gibi programla + diyetle olur ancak , yanlışım varsa düzeltiniz

Son düzenleme: 26 Temmuz 2013
    dhardhar bunu beğendi.
  6. messi93

messi93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar kısa sürede kilo verme olayı banada inandırıcı gelmedi.Ben zaten zayıfım.Göğüs bölgesinde çok çok az bir yağlanma var.Ufakda olsa benim moralimi bozuyor.Neyse asıl konu ben aşırı derece kaslı.Tabiri caizse kollar hayvan gibi olsun istemiyorum zaten.Az kilo alıp fit bir vücuda sahip olmak istiyorum az da kaslanmak.Kolları az şişirmek,orta halli karın kasları, sırt omuz vb bunlardan az istiyorum.

bu tarz şeyler.Bu tür vücutları nasıl elde edebilirim evde

7. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    İlk programım : ( Bunu 1 ay uyguladım )

P - Göğüs + Biceps + Karın
    S - Bacak + Karın
    Ç - Dinlenme
    P - Sırt + Karın
    C - Dinlenme
    C - Omuz + Triceps + Karın
    P - Dinlenme

Şimdi bu programı uyguluyorum : (İlk haftam )

P - Göğüs + Biceps + Karın
    S - Omuz + Triceps + Karın
    Ç - Dinlenme
    P - Bacak + Karın
    C - Dinlenme
    C - Sırt + Karın
    P - Dinlenme

Bende sadece 5 kg. dambıl var ve evde çalışıyorum.

8. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    gereksız yorumlar yapan olmus.biz yapıyoruz p90x hızlı kılo verdıgım yok, ıyı ıbır beslenmele zaten 3 ayda 10-15 kg verıyoruz ve kastan da kılo alıyoruz.deneyımlerımız var yanı sahıbıymısım gıbı konusmak ıstemem ama yapıpda basarılı oldugum bırseyın arkasında dururum ben.spor salonundan daha iyidir hep aynı hareketlerı yapmaktansa...

9. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    ben araştırmalarım , tecrübem ve bilimsel verileri gözeterek yorum yapmaya çalışıyorum , ayrıca her yorumumun sonuna yanlış bildiğim konuların düzeltilmesiyle ilgili ricada bulunuyorum ...

gelelim konuya . yine yanlışım varsa düzeltin ama , şimdiki sunacağım video 90 günde sırf beslenme bi kenara , en baba antremanı da yapsa , o göbekten sonra o kaslara o deriyi öyle yapıştıramaz . konuya çok daha hakim hocalarımız da cevap versinler , daha iyi tatmin olursunuz ...

forumda bir çok arkadaşımız var 4-5 ay veya daha fazla sürede fazla kilo verip daha sonra deri sarkmasından şikayetçi olan , o p90x yalanının oyuncuları normal insan da bu arkadaşlarımız anormal mi ?! onlarca konu başlığı açılmış deri sarkmasıyla ilgili . araştırınız . ( demek istediğim , işin içinde bir bit yeniği olduğunu bu açıdan anlayın )

gelelim meşhuuur video ya , buyrun : DEĞİŞİM Sadece 3 Ayda Muhteşem Farklılık PX90 3 Mounth - YouTube

p90x gururla sunuyor ...

ben sadece insanların sağlıklı bir şekilde fazla kilolarından kurtulmasının bu yolla mümkün olmadığını , sağlıklı kilo vermeleri için o aldığı fazla kilo süresine yakın bi sürede vermesinin daha sağlıklı olduğunu savundum , savunuyorum . ( 8 ayda aldıysa fazlaları , en az 5-6 ay içinde diyet + sporlar ) .

sağlıklı sporlar ...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:02 ----------

yani bu kadar BB yapmış , deneyimli hocalar salonda " hep aynı " hareketler yaparak , o kadar yıl beslenmelerine dikkat ederek ve disiplinli çalışarak o vücutlara sahip olmuşlar ve bi gün p90x diye bişey çıkmış , 90 günde salondan daha iyi , sağlıklı olarak(!) fil gibi bi insanı çita gibi yapmış . yani paylaştığım video bunu gösteriyor . tekrar belirteyim , böyle bişey sağlık çerçevesi içinde mümkün ve uygun değildir .

009 bunu beğendi.
  10. nightwolf_38

nightwolf_38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle selamlar,
    bende p90x'in yaratıcısı yada sahibi değilim ama 25. günümde şunu söyleyebilirim ki ( 2010 senesinden beri işimle alakalı sorunlar nedeniyle spora tam düzenli başlayamadım 9 ay salona gittim 3 ay ara verdim 5 ay gittim 4 ay gidemedim gibi durumlar oldu) sporla gerçekten kendimi vererek ve çok araştırarak uğraştım. 110 kilolardan 85lere kadar indim bb yaptım. askere gittiğimde düzenim kayboldu.. dönüşte tekrar 110lara kadar çıktım vs vs neyse bunu sadece programa atlayıpta yapmış gibi konuşuyor demeyin diye yazdım.

p90x'e gelince evet sonuçlara insanlar gerçekten inanamıyor... ama emin olun o 12 dvd yi alıpta evinizde hergün 1 saatinizi kendinizi vere vere yaparsanız nolduğunu anlarsınız... ben toplamda 2 sene kadar salonlarda çalıştım ... ama hiçbirzaman bukadar yorulup terlediğimi hatırlamıyorum.... sadece kas değil max yağ yakımı ve vucut esnekliğiyle ilgili çalışmalar var.. 5milyon insandan bahsediliyor... azımsanacak bir rakam değil ve milyonlarca video var.. 90gün yapan 180 gün yapan ve hiç bırakmayanlar...
    okadar zor bir spor ki insanlar daha 10 15.günlerinde bırakıyorlar..
    ben 25 günde 7 kilo verdim.. yediklerimin diğer spor yaparken ki yediklerimden hiçbir farkı yok..
    herkes alay edercesine baktığı ve imkansız geldiği için asla inanmak istemiyor ..
    şunu unutmayın insanlar delicesine kaslanmıyor bu sporla ... extra yağ yakımı olduğu için sanki inanılmaz kaslanmış gibi görünüyorlar ama aslında olan şey fit vucudu sağlamak beachbody denilen olay hepiniz biliyorsunuz...
    bende umarım sizlere canlı bir örnek olurum.. başlangıçta 106 kiloydum temmuz 1 de tartıldım ve başlangıç fotoğraflarım var.. program 1 ekim'de bitecek ve bende 1-30-60 ve 90. gün fotoğraflarını direk olarak bu topic'de paylaşacağım.

inanmak istemeyen arkdaşlar sadece 1. haftanın programını yapıp ne denli zorlu emek isteyen bir çalışma olduğunu gördükten sonra 90 gün sonunda neler olabileceğine inanacaktır.

birde şunu eklemek istiyorum . bu forumda yağ yakımı olsun vucut geliştime olsun okumadığım yazı kalmamıştır zamanında ve hep şunu görürüm kardio yapmayı kimse okadar sevmez:) burdaki arkadaşlara hadi 1 saat boyunca ağırlık çalışacaksın denildiğinde herkes seve seve yapar ama hadi bakalım 1saat koşup kardio yapacaksın denildiğinde bir surat ekşimesi olur:) p90x in çok çok büyük bir çoğunlu kardio arkdaşlar:) bunu da düzeltmek istedim :) haftanın 7 günü sporunuz var bunun 3 günü sırt bacak kol göğüs vs ile geçiyor diğer günlerin hepsi 1 saat boyunca kardiyo ve esneme .. polimetriks dvdsini 1 saat boyunca teklemeden yapmak inanın başlarsanız anlarsınız:)

tekrar belirtiyorum ben herhangibir vatandaş olarak yazıyorum bunu. sağlığımdan başka hiçbir çıkarım yokur.
    herkese iyi forumlar sağlıklı günler diliyorum:)

11. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    umarım sağlıklı bir şekilde amacına ulaşırsın arkadaşım , fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyorum .

p90x i savunanların dediğine göre bu bir devrim ! tüm spor salonları kapanır !millet spor salonuna vereceğine o parayla alır dvd yi hem de evinde fit yapar vücudunu ...

009 bunu beğendi.
  12. xmeridyenx

xmeridyenx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    p90x serüvenimde 90 günün 3-4 haftasını atlamama rağmen 15 kilo vermiş bulunuyorum.
    tamamlasam 20 kiloyu bulurdu zaten.yigitusta denemden yorum yapma lütfen neler kattığını bilemezsin.

13. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    ben 4 hafta olarak aldım . 4 haftada 15 kilo , haftada 3.75 kilo , ve hiç supplement kullanmadan , hoş kullansanda bi acayiplik var ... bunun sağlıklı olmadığını hala savunuyorum , 6-7-8 ayda ye ekmeği , döneri , kebabı al kiloları ; sonra 90 günda ver 25-30 kilo çita gibi ol (!) haaa , salona da gerek yok , salondan daha iyi ya hani bu program (!)

hocam vakit kaybına , sağlıksız yollara meraklı değilim . zaten o bahsedilen hareketleri 110 kiloluk arkadas nasıl yapıyor , o da ayrı , neyse .

sağlıklı bir şekilde 25 - 30 kilo verme nasıl olur biliyor musunuz ?! bakın böyle

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/18-aylik-degisim-38645.html

ben bu arkadaşın her dediğinin altına imzamı atarım , sağlıklı bir şekilde bu iş böyle yapılır , ne deri sarkması , ne yağ ...!

ben bişey katmıyor demiyorum , spor yapıyorsun , düzenli besleniyorsun , e heralde bişeyler değişsin bi zahmet ama bu programın sitesindeki o yalan fotoğraflarlar , 3 ayda 110 - 120 kilodan 25-30 kilo verilmesi üzerine okunan palavralara karşıyım , heleki sağlıksız olduğu bariz olmasına rağmen hala savunanları şaşkınlıkla izliyorum .

daha deneyimli hocalarımızın olaya el atmasını rica ediyorum artık .

14. Arkona

Arkona Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    p90x yağ yakımı ve vücudu şekle sokma açısından mükemmel bir program zaten tony abimiz sayesinde sağlıklı yaşamı insan benimsiyor.Zayıf kişiler kardiyo programlarını çıkarıp programı uygulayabilir.Ben 3 ayda inanılmaz sonuç aldım tavsiye ederim.

15. nightwolf_38

nightwolf_38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayıır o açıdan bakmayın kesinlikle :) yani düşünsenize bi bi jay cutler'ın p90x yapıp yarışmalara katıldığını :)

sadece şunu düşünün amaç yağ yakmak. vucut geliştirmek değil. olay zaten burda kopup gidiyor. maksat enerji harcamak ve bu spor gerçekten kendi savunduğu kas şaşırtma sistemini uyguluyor demek ki işe yarıyor. ha şuan 90 gün sonunda bende six pack olacak mı şaibeli ama 80 kilolara düşüceğimden adım gibi eminim.
    ama devam eder 180 güne tamamlarsam ozaman eminim ki çıkacaktır.
    tabikide 130 kilo bir adamın 90 günde bunu yapması imkansız evet ama o kilolardaki insanlar 90 günle bitirmiyor .bu dediğiminde birçok örneği var..

yani cidden bakın objektif olucam.
    salonda çalıştığım zamanlar hem etrafımı gözlemlerdimı hem çalışırdım... birçok vucut geliştirmeye merak salmış insan saat 8 de girip gece 11de çıkıyordu..
    1 set hareket yapıp 5 dakka sohbet etmek ? .. 10 kişi varsa 8inin yaptığı bu..
    aletlerin başında sıra beklemeler falan.. yani ben salonda 1 saat içinde 30 set hareket yapıp atıyorum 50 enerji harcıyorsam şuan p90xle aynı 1 saat içinde 250-300 arası enerji harcıyorum gerçekten abartmıyorum... duşa gidip üzerimdekileri çıkarmaya çalıştığımda halimi görseniz...
    tam olarak nedir bilmiyorum ama kardio günlerinde denilene göre ortalama 700-900 kalori enerji harcatıyormuş.

körü körüne savunmuyorum.ama denemeden hiçbir şekilde uygulamadan yorum yapılınca biraz garip oluyor. bende başlamadan önce hiç inanmadım.. aileme gösterdim arkdaşlarımla paylaştım kimse inanmadı.. sonra araştırdım denemeden yorum yapmak olmaz bakalım hiç yapmamaktan iyidir dedim ve şuan inanılmaz mutluyum..

sabahları 6'da uyanıyorum bir saat program sonra duş ve işe gidiyorum. yediklerime inanılmaz dikkat ediyorum.hamur işi tuz şeker fast food kesinlikle yok.. bol su . eğer kaçamak istiyorsamda sadece pazar günleri azcık bişiler :)
    ve dediğim gibi 25 günde dün spordan önce tartıya çıktığımda 98.7 kiloydum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:01 ----------

işte tekrar diyorum otrup bir dvd bitirmediğiniz için bunları demesi kolay.
    adam size direk bükül ikiye katlan bacaklarını omzuna alıp ellerinle koşacaksın demiyor.
    karşında 5 tane insan var . hepsi hareketlerin versiyonlarını gösteriyor.
    ve sürekli tekrar ettiği şey şu . sakın ilk günlerde bizim tempomuzu yakalamaya çalışmayın. dilediğiniz an pause tuşuna basıp kısa bir mola verebilirsiniz.biz burda sizi bekliyor olacağız.. 110 kiloyla Abriper-X programını yapmaya kalkarsan 16 dakikada hastanelik olursun evet .. ama kimse de bodye başladığında 120 kilo bench basmaya kalkmıyor. salona 110 kilo gidip hayde bakalım30 tane barfikx çekeceksin demiyor demi??
    olaya aşırı amatörmüş gibi bakmayın.
    tekrar tekrar diyorum.
    dvdleri sadece izlemeniz bile fikirleri deiştirmenize yardımcı olur.
    sağlık sağlık diyoruz. eğerki gerçekten okadar sağlıksız birşeyse 5000000 insandan illa dava eden şikayette bulunan ve forumlarda ben yaptım pişmanım sakın bulaşmayın diyen milyonlarca insan görürdük...
    ama onların yerine sadece gülümseyen insanlar var.
    netten de bulursunuz indirin sadece izleyin..
    Abriper-x programı ücretsiz olarak p90xtr sitesinde yayınlanıyor. videoyu izleyip hatta yapıp neyin nasıl olduğunu biraz olsun görebilirsiniz.
    abriper-x programı her ağırlık antramanından sonra var yani haftada 3 kez 16 dakika boyunca yapabiliyorsanız 16 dakika içinde 340 mekik... sanmıyorumki salonda çalışan arkdaşlar oturup 340 tane mekik çekiyor?(11-12 farklı şekilde).. %90ı sıkılıp bırakıyordur. çok gördüm çünki .. 3 setten 40 ar tekrar en fazla.

dediğim gibi 1 temmuzda burdayım. bittikten sonra gerekirse check-up yaptırır bütün sonuçlarıda hep beraber inceleriz arkadaşlar.
    tek isteğim birşeyi denemeden tam olarak bilmeden imkansız yok olmaz şöyle böyle demeyelim. hangi konu olursa olsun.

16. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin yazdığı yorumları okudum herkesin yazdığı mantıklı geliyor. Bu bir paradoks olmalı.

p90x devrim olsa salonlar batar
    p90x ile mucize yarattığını iddia eden sizler de var
    salonda hocaların dedikleri var
    var da var.

biri de çıkıp abi biz p90x kullanmayız onun yerine clen ventolin efedrin kullanırız aynı görüntüyü elde ederiz dediğinde de abi ne yapıyorsun dememliyiz yani sonuca giden her yol doğrudur demek de yanlış ama baştan ön yargıyla abi bu böyle olmaz demek de. bilemedim kitlendim kaldım.

17. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    siz benim paylaştığım videoyu izlediniz mi ? p90x sitesi bunu 90 günlük mucize olarak lanse ediyor . dediğiniz programı 6 ve üzeri aya yayarsanız o fotoğraflardaki sonucu alabilirsiniz . ama 90 günde , o göbekten nasıl o karın kaslarını dışa vurabilir bir insan evladı bıçak altına yatmadan ?!

ben amatörce baktığımı düşünmüyorum . siz deri sarkmasını bi araştırın isterseniz , biraz profosyonelce ve bilimsel bakalım olaya . bu forumda deri sarkmasıyla ilgili o kadar başlık açılmış , bir çok insan bunun sadece cerrahi operasyonla giderilebileceğini savunmuş , bir çok insan sizin savunduğunuz programdan daha uzun bir sürede , sizin programınızın verdirdiği kilo kadar kilo verdiği için deri sarkmasından şikayet etmiş , siz kalkmış antreman programının detaylarını anlatıp laf kalabalığı yapıyorsunuz duh ,,,

siz multuysanız benim için sorun yok . siz 90 günde paylaştığım videodaki elemanın o hale geldiğine inanıyorsanız da benim için yine sorun yok . ama ben inanmıyorum , biyolojik olarak , o göbeği çevreleyen DERİ , 90 gün içinde o göbeğin içindeki yağı boşalttıktan sonra o karın kaslarını öyle sarmaz ! bunu p90x 90 günlük mucize olarak reklam ediyorsa , burda bir arkadaşım bu doğru mudur diye soruyorsa , ben de bunun mümkün olamayacağını ( bıçak altına yatmadan ) belirtmeliyim . bunu sağlıklı olmadığını belirtmeliyim . tekrar söyliyim , yaklaşık 1 yılda veya 9-10 ayda aldığın kiloyu 90 günde vermek , sağlıklı değildir . yanlışım varsa , lütfen daha iyi bilen HOCALARIM düzeltsinler . 1 aylık sporla ahkam keserek insanlara ümit vermeyelim .

sağlıklı sporlar ...spsmiley

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:44 ----------

abi ben bu p90x in 90 günlük mucize diye , tamamen biyolojik olarak doğal yolla imkansız olan bi görüntüyü " aha da biz yaptık " şeklinde sunmasına karşı durdum . haaa " ben bu programa 6 ay devam ettim , 1 yıl çalıştım , böyle oldum " derse , ona diyecek bişeyim yok . tabii şu beslenme olayına ve antreman programına da bakmak lazım . kastettiğim 6 ay - 1 yılda , disiplinli diet ve antremanlar mümkün , aşağısı , kusura bakmayın ama kurtarmaz , sağlıksızdır ...

18. nightwolf_38

nightwolf_38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır ben size amatör bakıyosunuz demedim. 1 aylık değil okuduysanız 2 senelik salon geçmişim var dedim ahkam kesmek gibi niyetim yok. p90x çok amatörmüş gibi bakmayın dedim. deri sarkmasını da bilirim vucut sıkılaştıcı hareketler yada hiçbir şekilde spor yapmadan ,yemeden içmeden kendini kesip saçma sapan bir diyet uygularsanız evet çok mükemmel sarkık derileriniz olur. prof bir insan niye o kadar insanın sağlığını riske atıp yada yalan söyleyip böyle bir işe kalkışsın? hayalet değil hala sokaklarda geziyor.yoksa çoktan mahkemelerden birinde ceza almıştı..hala diyorum 1 saat içinde belkide senin hayatında görmediğin hareketler yapılıyor... hiçbiri mi sence sıkılaştırmak için değildir ??deri sarkmasını önlemek için değildir? sadece kol mu çalışılyor sanıyosunuz bu sette?? sadece ağırlık mı var sanıyorsunuz?......

merak etmeyin vucut geliştime ile ilgili birçok şeyide çok iyi bilirim.. laf kalabalığı yapmıyorum... ben kimseye ahkam kesmem sizin laf kalabalığı dediğiniz şey de programla ilgili küçük bir örnek ile bilgilerimi paylaşmaya çalıştım. şuan sizin en ufak yanından bile geçmediğiniz sadece fotograflara bakarak yorum yaptığınız şeyin içinde ben varım bari sizde küçük bir şey öğrenin dedim. . inanmayın tamam inanmayabilirsiniz ama aksinide idda edemezsiniz. gerçekleştiren milyonlarca insan ve fotografları var.onlar işe yaradığının kanıtı OLABİLİR. en azından belgeli birsürü video var. ama sizin elinizde işe yaramayacağına dair en ufak bir belgeniz yok. sadece yorum.

ozaman sizebi soru... bugünki fotomu göndersem sonra 90 gün sonrakini göndersem ve karın kaslarım gerçekten 90 gün sonunda oluşsa deri sarkması olmadan ozaman bu programında altına imzanızı atar mısınız?

benim amacım kimseye yön vermek değil... ahkam kesmek değil. sporda vucut geliştirmede bilgiyse bilgi sonuna kadar varım. amacımız burda bilgi yarıştırmak değil.
    bişeyi denediyseniz olmuyosa savunursunuz . sadece iki fotoğrafa bakıp olacak işler değil bunlar :)
    burda salonda mükemmel vucutlar çıkarttığı halde kimsenin onlara inanmadığı hangi ilacı kullandın steroid bu dediği çok arkadaş gördüm.. 2010 yılından beri forumda sürekli yazıları okur foto paylaşan arkadaşlara bakarım..
    inanmak başarmanın yarısıdır...

19. messi93

messi93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bu karın kasları için hangi hareketleri yapıyorsunuz ve kaç tekrar öğrenebilirmiyim

20. NikaS

NikaS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    p90x yağ yakıyor kilo verdiyor anladıgım kadarıyla kilomda kalıp yağ yakmak isitiyorum nasıl yapıcaz beslenmeylemi alakalı ?

Sayfayı Paylaş