Ofis Ortamında Çalışan BB'ciler Nasıl Protein İht.karşılıyorlar ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Muhammet Karameşe tarafından 20 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Arkadaşlar benim için burda en önemli husus sizlerinde burda nasıl beslendiğini çok merak ediyorum bu kap götür getir işi beni iş - ev uzaklığından sebep beni perişan ediyor daha aparatif ama öğün alır gibi protein ihty karşılayabilceğim bir besin gıda olarak tavuğa eş değer zor olur ama ben gerçekten tavuktan artık protein aldıgıma hiç inanmaz oldum saman gibi geliyor tadı .. sanırım artık beyaz et yediklerimizde protein yok denecek kadar az alternatif arayış içindeyim ne öneririsiniz .. tşkler

2. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Kalori ihtiyacımı sabah ve akşam öğünlerine ağırlık vererek karşılıyorum. O bilmem kaç saatte bir 30 gram protein olayı üreticiler ve pazarlamacılar tarafından sunulmuş ve bb dergileri ve sponsorluk alan pro sporcular tarafından söylenen ve insanları wheye yönlendirmek için çıkarılmış bir safsata. Öğle yemeği yiyorsundur zaten bir şekilde ara öğün olarak ise yulaf, kuruyemiş, muz elma götürebilirsin. Kendine eziyet etme boşuna, günlük makro ve mikro hedeflerini yakala yeter.

3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    oviedo ya katılıyorum. Protein tozunu erken bitirip daha çok talep bundan ciddi meblağlar kazanmak için düzenlenmiş pazarlama hileleri bunlar.

Pink Zeppelin ve Muhammet Karameşe bunu beğendi.
  4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  5. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    lokantaya gidersen zaten herşey uygun orda sadece yemegın suyunu suzdur yanına bulgur pılav salatanı al tamam benım ogle iş yemegı hep.
    mesela bunlar hep lokantada ogle yemeklerım

Ekli Dosyalar:

respect2us.23 ve Muhammet Karameşe bunu beğendi.
  6. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Arkadaşlar çok tşk ederim oğle yemeklerini 1,5 tavuk pors alıyorum yanında keza salata bulgur biraz yağlı oluyor ama napayım idare ediyorum 5 gibi mısır patlağı kraker yiyorum , akşamları sporda sonra tonbalıklı salata yiyorum yanına 3 tam kaşık yulaf yiyorum ev yapımı yoğurt ile beraber yerim , sabah kahv dan sonra 11 gibi elma yada muz yerim .. fakat benim asla çözemedim en önemli öğünüm kahv meselesi bir türlü oturtamadım 2 yumurta yerim haşlama 1 tam 1 beyaz şeklinde yanına 3 kaşık su ile haşlanmış yulafı beraberinde yörsan pastörize light beyeaz peynir yerim (100gr da 5,6 gr yağ, 20 gr protein bu şekilde besleniyorum .. bilmiyorum nasıldır uygun mudur .. protein tozuna gelince bende bırakmayı düşünüyorum sadece pre workout kullanıyorum şu an ..

7. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    gün içinde iş sırasında performansı çok olumsuz etkilemezse intermittent fasting denenebilir.

gece 12-01 arası yatsan akşam 5 te işten çıksan 17 saat oruç olur işte, akşam da dönünce besinleri yüklersin. denenebilir. ben çalışıyor olsam sıkıştığım dönemde bunu deneyebilirdim, onun dışında güzel yemek yapan yer bulmak veya kendi yemeğini taşımaktan başka çare yok.

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  8. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Haklısın hocam intermittend denenebilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş