Nox2 Kreatin ve AOL kullanımı hakkında yardım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DaiMoNer tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar, konuyu nereye açacağımı bilemedim kusura bakmayın. BodyForumTR'deki bilgili arkadaşların bana tavsiyesini önerilerini almak istiyorum.

1. Creatine, AOL, NOX 2, Whey proteion tozu antremandan 30dk once aynı anda kullanmamım bir zararı olur mu ?

Set: Cla One, Nox2, Creatine, AOL, BCAA, Glutamin, Whey protein toz

2. Salonda yaptırdığım ölçümleri aşağıya eklicem.
    Boy: 1.81
    Kilo: 94.7
    Yağ KG: 19.1

Yağ oranımın %90 Gövde kısmında göbek ve çevresi, 1.2 ve 2.5 bacak ve kollarda var.

3. Diyet listem.
    Sabah: 1tam 2 beyaz yumurta, 1 tatlı kaşığı bal, 40gr peynir, 2 dilim ekmek
    Öğle: Çorba,300 gr tavuk eti, 1 tabak bulgur pilavı, 1 porsiyon salata, 1 dilim ekmek
    Akşam: Öğle ile aynı şekilde, 200gr tavuk eti.
    Yatmadan önce 40gr peynir, 3 yemek kaşığı yulaf ezmesi yiyorum.
    Ek olarak yatmadan Glutamin ve AOL alıyorum.

Bu diyet listesi, supplement seti ve vücut yapıma göre doğru takviyelerimi almışım arkadaşlar benim en çok korktuğum definasyon yapıcaz diye yağ alırmıyım diye düşünüyorum :) bilgili arkadaşların yorumlarını dört gözle bekliyorum herkese iyi forumlar.

2. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Fatsecretten kalorileri hesapla. Bal neden yiyorsun? Likit şeker sokuyorsun vücuduna başka bir şey değil. Ekmeği çok tahıllı uno ile değiştir. Yumurtayı sarılarıyla tüket. Sarısı testosterone booster görevi yapıyor. Ek olarak içinde bcaa var. Creatine gerek yok bulka sakla. Yaymadan önce yulaf ezmesi yeme onu sabaha al. Bulgur pilav olmasın sadece haşla. Kardioyu ihmal etme. Hiit şeklinde düşün. Sigara içiyorsan yapma ama.

egemennn ve DaiMoNer bunu beğendi.
  3. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Siteden hesapladım gunluk kalori 3000 çıktı, Bal spor eğitmeni yazdı bilmiyorum iyimi yapıyorum kötü mü :) sabah sadece peynir yumurta bal. Ekmek yazmayı unutmuşum çok tahıllı uno kullanıyorum. Bulguru direk haşlayarak yicem bundan sonra, Kardiyo toplamda 30dk anca yapabiliyorum hızlı yavaş şekilde nefes nefese kalıyorum fazlasında. Sigara vs. kullanıyorum. Peki bu yazdığım setleri aynı anda kullanmanın bir zararı olur mu bazı arkadaşlar ilerde hastalık olur fılan demıs ama karaciğer yaglanması böbrek fılan korkuttular beni :)

4. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    ayrı ayrı kullanmaktan daha fazla zarar vermicektir..

DaiMoNer bunu beğendi.
  5. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam bu nedir ya anlamıyorum böyle şifreli konuşuyor herkes bunlar zararlıysa çıksın birisi desinki zararlı yada şöyle şöyle...

6. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Miktari abartmayip kullanimina dikkat ettikten sonra sporunuzu yapip su tuketimine beslenmenize dikkat ettikten sonra zarari falan olmaz canavar gibi bakmayin supplementlere, je ne regrette rien e katiliyorum bala gerek yok

7. je ne regrette rien

Öyle yan etkiler olmaz. Nox kullanıp sigara içmek üstüne kardio yapmak sıkıntılı olur. Özellikle hiit kardio ya bulaşma. Hızlı yavaştan kastın hiit anladığım kadarıyla. Sigara ve cardio tamamen zıt. Performansını ileri düzeyde etkiler. Zaten sigara kalbi yoruyor hem nox hem hiit sonrası kalbini düşünemiyorum. Krize kadar gidebilir

Ek; alkolde var sanırım. Haftada 1 bira veya w 3 tekila shot kardiyolarıma etki etmedi. Alkol de kullanıyorsan su alımını arttırman yararına olur.

DaiMoNer bunu beğendi.
  8. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Hardline nox 2 den bahsediyorsan içinde AKG +creatine var zaten dışarıdan extra almana gerek yok ,Nox tan tam verim almak için boş mideye içmelisin,glutamine çokta gerekli değil.
    Protein tozu olarak ne kullandığını bilmiyorum içinde glutamine olabilir içeriğine bak varsa dışarıdan alman tamamen gereksiz .
    7 çeşit ürün kullanıcağına içinde glutamine+creatine olan bir protein tozu ,nox olarakta Assult kullanabilirsin 2 ürün kullanmış olursun.
    Hatta imkanın varsa Muscle tech nitro tech al Glutamine+creatine+nox +protein tozu (Eski versiyon )

DaiMoNer bunu beğendi.
  9. je ne regrette rien

Pena arkadaş yağ yakımında. Creatine su tutumundan dolayı psikolojik etki etmez mi? Yüzümü şişiriyor bu meret benim.

DaiMoNer ve PeNa bunu beğendi.
  10. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Evet yağ yakımında creatine kullanımı amaca hizmet etmiyor doğru tespit .Nox kullanırken dışarıdan creatine almaya zaten gerek yok.
    Hardline nox 2 etkisiz bir ürün bu arada ,

DaiMoNer bunu beğendi.
  11. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yorumlarınız için teşekkür ederim ;)

Sigara ve alkol kullanmıyorum. Nox 2 ve diğerlerini aynen kullanıma devam edip Hiit kardiyo yapıyorum bu problem olur mu ?
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Eylül 2014 ---
    Teşekkür ederim yorumlarınız için :)
    Evet supplementlerin hepsinin markası Hard Line, Nox 2 yi anteremandan 30dk once alıyorum yani yemek yedikten ortalama 2.30 saat sonra, böylemi verim li olur yoksa sabah aç karnınamı ?. Hardline whey protein 3d matrix kullanıyorum glutamine mevcut içinde, ilk mesajımda yazdığım gibi kilo yağ oranım fazla özellikle göbek ve göğüsde ağırlıklı yağ mevcut.
    teşekkürler yorum için :)

Miktarları standart şekilde ve düzenli kullanıyorum şuan antreman öncesii nox2 ve 5gr kreatineyi whey protein ile karıştırıp alıyorum bilmiyorum iyimi yapıyorum :) ve AOL 1 porsiyon 3 hap alıyorum, Antreman sonrası BCAA, yatmadan önce Gluatemin ve AOL kullanıyorum. Sabah öğle ve akşam yemekten önce CLA one.
    Peki hocam nox 5 alacaktım aslında stokta yok diye nox 2 almıştım, yağ yakımı için nox 2 yerıne veya ek olarak ne öneriyorsunuz benım vücud özelliklerime göre

Son düzenleme: 13 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş