Nitric Oxide (NO) - Son Teknoloji - Böyle Bir Etki Görmedim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Pump Forever tarafından 8 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Etkisi mutlak surette war, ozellikle Pump tech kullandıgım dönem cok artısını gördüm...
    Diger ürünlerle kyaslanırsa, göreceli olur, ama benim en formda donemim, en güzel goruntu aldıgım donem, pumptech kullandıgım donemdi.. Extra motivasyonundanda kaynaklanabilir..

2. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    HSD. Ben bu urunle USA ta tanistim ilk..orda uni ye giderken; kimse bilmezken TR de bu ilaci orda kullandim..Her gun okul cikisi okulun icindeki kampuste inanilmaz buyuk bir spor salonumuz vardi ve orda calisirdim. Tabi orda bu sporu yapanlari gorunce Turkiyenin bu ne kadar geride oldugunu anlıyorsunuz. Orda ki BB hocalarınla cok sohpet etme sansım oldu hatta biride benim yan komsumdu. Burada hocalarin tavsiyesi farklı markaları kullanarak kendine gore en iyi performansı veren suplementi bulman yonunde. O yuzden bir cok suplement kullandım ki hangisinde en iyi performansı alabilirim die. NOX un uzun sureli kullanımalrda ilk bastaki etkisini vermemesi herkes tarafından bilinen bisey, burada yanlıs yonlendirme nerede anlamadım? eger siz uzun sure kullnamadıysanız bu konuda yorum yapmanız yanlıs bence. Biraz yabanci forumlarda gezinirseniz belki daha detayli bilgilere ulasabilrisiniz.

saygılarımla

3. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Ben dışardan nox 3 ve tribulus getirtttim. İlk başta takılır korkusu vardı ama 21 günde geldi.nox 3 te ilk hafta değil ama 2. haftadan sonra damar genişli ğinde , performanstaki artılarını fazlasıyla hissediyorsunuz. Ve benim gibi derisi kalın damarları fazla belli olmayan birisi için süper oldu.Kollarda ki damaralrın şekli dahi insanı öylesine motive ediyoki artık gerisi size kalmış.

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    aynen benim durumum,
    hic damarı gözükmeyen bi adamımdır... bicepts damarı cıkınca nasıl gaza geliosunuz anlatamam

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sen buraya yabancı forumun linkini ver ben çeviri yaparım bakalım nasıl oluyor uzun süre derken ne kadar zaman kastediyorsun ve sorumun cevabını hala vermedin madem ilkinden memnundun neden sürekli değiştirdin linki bekliyorum çevirisinide yapıp foruma koyucam varsa tabi

6. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar karar veremedim. Sizce hangisi? Fiyat performans benim için çok önemli. Yani 40$ a kadar bişey istiyorum, serving sayısı yüksek bişi ayriyetten. Çok şey istiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. :)

7. tonymontana

tonymontana Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    iletişimci
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar bu 7.ayım body de ölçülerim
    boy 1,85
    kilo 94
    pazu 40
    omuz 127
    kanat 110
    mide 95
    şu anda weider 2200 kullanıorum bunu kullanmalımıyım yosa bekliyimmi bitmesini yada nası bi kombinasyon olurr :?: :?:

8. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence önceliği eğer aminon varsa ondan sonra creatin'e vermelisin.

9. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    damar genişletmek için , alıç çayını denedinizmi ? damarları genişlettiği için kalp damar hastalığı için bire birdir.

10. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar yarin ilaclari ismarlayacam.ama herkes bu damar genisletici ilaclar hakkinda bisey söylemis hangisini alacagimi sasirdim.simdi kullannalar yada bilgisi olanlar bana söylesin hangisini aliyim.resimlerimde görmüssünüzdür bendene pek damar belli degil.bende damarli bi vücut istiyorum,hangi ürünü aliyim.biraz acele ederseniz sevinirim.yarin almam lazim

11. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ise gittim geldim halen cevap yazan olmamis yaavvvvv;:) hadi su soruma bi cevap verinde sabah ilaclari almaya gidecem bi yardimci olun hadi dostlar :)

12. serdar1980

serdar1980 Guest

Bence en iyi kullanım kombine olanıdır. Mesela NOX, glutamine, creatine, whey protein ve 650 tabletlik bir amino acid. Ben olsam böyle alırdım. Birde bu ürünlerin farklı markalardan olmalarına da dikkat etmek iyi olacaktır tabi...

13. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    gurkan arkadasım ben nıtrıx amıno kombınesı yapmıstım gercekten etkısı oldu vucudum zaten damarlı bırde onları kullandım dahada guzel olmustu valla tavsıye ederım

14. gollom

gollom Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci(kimya)
    Yer:
    izmir
    Nox3 üzerine damar genişletici tanımam sadece damar genişletme üzerine agırlıklı universal nox3 diger ürünlerin içinde creatin vs. ek maddeler var ama sadece damar genişletme odaklı bişey diyorsanız universal nox3 derim hem damar hem hacim fizogen blizt 8)

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Aslında burada bir konu daha çıkıyor genişleyen damarla ileriki dönemde sorun çıkara bilir kalbin sistol ve diestol ritmi bu damarlar sayesinde antreman esnasında artıyor fakat antremanın dışındada genişlemiş damardan basılan kan rahat gittiği için kalp eski ritmine oranla daha fazla çalışıyor bu yaşlarda kaldırabilir fakat ileriki yaşlarda bu damar eski halini almazsa kalp kan yetiştireyim derken yorgun düşebilir 40 yaşına kadar önce kaslar sonra kalp 40 yaşından sonra ise önce kalp sonra kaslar yorulur demek istediğim damar dar ise pompalanan kan zor gider kalp sıkışır geniş ise eğer kalp çok çalışır eğer 40 yaşına yaklaştıysanız eğer kalbin de durumunu düşünürseniz bu ürünleri kullanırken dikkat edin derim

DeepSilent bunu beğendi.
  16. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben 1 kutu nitrix bitirdim,, açıkcası pek bir fayda göremedim :( NO - XPLODE 1 seçilmiş Amerika'da bir onu dene istersen.

17. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    önerileriniz icin sagolun arkadaslar.universal nox3,bulgar tribulus,l-arginine,glutamin ve creatin siparisi verdim.2 haftaya kadar baslayacam bakalim nasil olacak

18. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Universal Nox'u

Sabah kalkinca kahvaltidan once bos mideye ve antremandan once kullansak olur mu ??

19. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    nox3

2 sene önce amerikadan getirttim. sadece nox 3 değil yanında hmb+creatin kullandım. sprint antrenmanlarımda aldığım performansın karşısında verdiğim her kuruşun sonuna kadar helal olsun demiştin. halter ksımında ise gercekten çok fena şişmiştim ve kaslar çok kısa bi sürede definize olmustu. yan etkisi olarak pek bişey görmedim fakat o sene kalpten temiz kan pompalayan aort damarımda bir problem olmustu bunun sonucunda da hiper tansiyon dan rahatsızlanmıştım

20. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bsn nitrix

arklar 5gun once bsn-nitrix getirttim gumrukte takılmadan geldi.daha once bu ürünü kullanmıs olan varmı die soracaktım.şimdilik etkisi gercekten iyi ant sırasında kaslarım hiç olmadıı kdr şişiyor.fkt bi sorun war sabah olen akşam yemellerden once alın dio veyaa yemeklerden 2 saat sonra.fakt ant ı biraz geç yaptıımğım için ve ant sonra pro tozu ve celltech içip sonrada yemek yediim için 2 saat sonrası gece yarısına denk geliyor.oyuzdende nitrix i yatarken yutuyorum bu yuzdnde yemek yiyemiorum.bu olay etkisini azaltırmı diye soracaktım ve öyle yapmak kötümü?

Sayfayı Paylaş