Ne yiyeceğimi bilmiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bodye yeni başladım zayıflamak amaçlı hoca yemek listeni haftaya vericem dedi ama ben şimdlden herşeyi ekmeği falan kestim yumurta tavuk elma peynir salata domates falan yiyorum sadece farklı besinler önerseniz bana bu günlük falan :)

2. Jack Shaperd

Jack Shaperd Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    Sana uygun en iyi programı hocanın vereceginden eminim yaşına kilona vücut yapına boyuna göre uygun bir program çıkaracaktır bence bekle hatta son günlerinin tadını çıkar :D

3. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :D haklısın ama şimdi başlamışken bir daha bozmak istemiyorum bunca yıldır yediğim yeter :) varsa farklı bir şey söyleyin anama yaptırıyım :D

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Zayıflarken de protein alacaksın unutma sakın ayrıca idman öncesi karbonhidrat alman şart.

5. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Abi şimdi protein tamam yumurta tavuk devam edicemde karbonhidrat ekmek falan yemiyorum zayıflamak istediğim için :/

6. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    genel beslenme mantığı ile ilgili bir makale https://www.bodyforumtr.com/vbforum/genel-beslenme-mant-nas-l-t58793.html bundaki tablodan ve yazılardan yararlanabilirsin vücudun yağsız kütlesi için kg başına 2-2.5gr protein yeterlidir ve unutma amaç zayıflamak bile olsa karbonhidrat hiç yemeden zayıflamak, yağ yakmak mümkün değil kas kaybedersin

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Karbonhidrattan kasım zaten ekmek değil özellikle idman öncesi makarna,pilav gibi karbonhidrat içeren gıdalar size idmanda enerji verecektir.Bunların sizde kilo yapacağını sanmayın zaten idmanda yakacaksınız.

Birde lütfen uyarı almadan önce ben ileteyim üyelere nikleri ile hitap edelim sen yenisin bilgin olsun ;)

8. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Peki demircan256 teşekkür ederim :) :) :) Pilav asla yemem pilavdan ötürü böyle 87 kilo olduğumu düşünüyorum :/ ya ben 1 günlük biir şey istedim ne yiyebilrim diye yarın zaten verilcekmiş liste ben akşamlık ve yarın sabahlık,öğlenlik bir şey istiyorum :)

9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Sayfayı Paylaş